Aima Z.

Aima Z.

Přijímá nové studenty

Aima Z.

Přijímá nové studenty

Angličtina z Bali

  • -
Cena Od 450 Kč/hod
Doučuje předměty:

Popis

Ahojte, žiji a doučuji angličtinu online z krásného Bali v Indonésii. Moji slovenští kamarádi mi doporučili doučovat na doucma.sk, i pomohli přeložit profil do Slovenčiny. To znamená, že naše lekce budou probíhat výhradně v Angličtině - ale bez obav, jsem velmi trpělivá a chápající :)

Aktuálně pracuji jako asistující učitelka v mezinárodní škole zde na Bali. Rodiče sem se svými dětmi přicházejí z celého světa. My je učíme základní školní předměty v angličtině. Anglicky tedy mluvím denně a jsem zvyklá vysvětlovat různé koncepty jednoduchou formou tak, aby je chápali moji mladí žáci. Myslím, že to pro nás může být skvělý startovací bod.

Pokud už trošku "speakujete" a chcete se zlepšit v přirozené konverzaci nebo nabrat sebevědomí, velmi ráda vám pomůžu. Ve škole se pravděpodobně zaměřujete na teorii a gramatiku. My se spolu můžeme zaměřit na praktickou každodenní angličtinu, kterou můžete využít v reálném životě.

Ráda pracuji v přátelském a neformálním prostředí, které povzbuzuje k interaktivitě. Můžeme pracovat na vaší slovní zásobě, učit se užitečné fráze pro různé situace, small talk či formální mailovou komunikaci.. přizpůsobíme se vašim individuálním cílům.

Lekce probíhají přes Zoom, Google Meet, Microsoft Teams nebo zde na platformě. Ráda se také dohodnu na bezplatné zkušební lekci na 20 minut.

Těším se, jak vás budu vidět růst a zlepšovat se :)