Jakub K.

Jakub K.

Přijímá nové studenty

Jakub K.

Přijímá nové studenty

Moderní doučování anglického jazyka s důrazem na konverzaci

  • -
  • Doučuje také online
  • Od  300 Kč/hod
Cena Od 300 Kč/hod
Doučuje předměty:

Popis

Do 8/7/2023 jsem dostupný pouze online z USA.


Krásný den všem!

Jmenuji se Jakub Krejčíř a ve svých 18 letech studuji poslední ročník střední školy v Upstate New York v USA. Jakožto mladý a inovativní jedinec kladu důraz na moderní prostředky výuky, jako jsou interaktivní cvičení, rozbor mluveného textu a především konverzaci, o níž jsem přesvědčen, že je nejlepším prostředkem, jak se jazyk opravdu naučit.
S angličtinou jsem v kontaktu už zhruba deset let, navštívil jsem Velkou Británii, teď dokončuji svůj desetiměsíční pobyt tady ve Státech a v mém domovském městě, Praze, mi angličtina slouží ke komunikaci s lidmi z celého světa v organizaci Rotary International. Své čerstvé životní zkušenosti bych nyní rád předal všem, kterým angličtina dělá starosti, a neví, jak na ni.
V mých hodinách očekávejte energetická cvičení, jichž budete aktivním účastníkem. Teorii vnímám jako důležitou součást, nicméně nebude tvořit většinu mých hodin. Jak rád říkám: ,,Teorie je skvělý sluha, ale zlý pán," protože pouze díky ní se nikde na světě pochopitelně nedomluvíte :)

Budu se na Vás těšit!