Linda A. Ověřená identita

Linda A.

Odpovídá do 1 hod., na 100% zpráv
100% 1 hod
Ověřená identita
Přijímá nové studenty

Linda A.

Přijímá nové studenty

Doučko online :)

  • 5/5 (Ohodnotili 3 studenti)
  • 5 odučených lekcí
  • Doučuje také online
  • Od  300 Kč/hod
Cena Od 300 Kč/hod
Popis Reference Fotky & certifikáty

Popis

Ahoj 😊
něco málo o mě. Jsem studentkou Západočeské univerzity v Plzni kde studuji Projektové řízení na ekonomické fakultě, které je zaměřené na ekonomii (hodně matematiky :)) a základy informačních systémů. Mám za sebou SŠ oděvní a interiérový design. Ve volném čase se hodně věnuji marketingu na internetu a všemožným aktivitám a různorodým sportům (ale aktivní sportovec nejsem:)).
Co se týče doučování většinou učím online a to přes Google meet a Jamboard což je zábavná aplikace kde si se studentem ukazujeme příklady a tak si kreslíme. Mám zkušenosti jako doučovatelka ze školy Populo kde aktivně pracuji. Převážně doučuji matematiku a Anglický jazyk. Pokud jde o speciální požadavky, tak jsem seznámena s Hejného metodou. Mám i zkušenosti s dětmi co trpí ADHD či jinými poruchami pozornosti.
Jsem ráda za každého studenta, který získává úspěchy po složení mého kurzu proto se těším a vítám nové studentíky do mých lekcí. Těším se na naší spolupráci!

Cena kurzů se odvíjí od předmětu.

Reference (4)

Karolína Š.

Karolína Š.

1 odučená lekce

Chtěla bych poděkovat za trpělivou přípravu na certifikát C1 z angliny. Linda byla na každou lekci neskutečně připravená. Přizpůsobila témata k mojim koníčkům, abych to líp zvládala. Moc děkuji a určitě doporučuji. Je to osůbka se srdcem a mozkem 😃.

Odpověď doučovatele:

Děkuji moc za krásnou recenzi! ;)

Filip P.

Filip P.

1 odučená lekce

Super! děkuju moc za pomoc. Hledal jsem pro sebe doučování VŠ matematiky na zkoušku a během první hodiny jsem začal chápat a během třetí už jsem uměl 😁✌️ Byla velice trpělivá a přátelská a zkoušku jsem úspěšně zvládl na výbornou 🤗.

Odpověď doučovatele:

Bylo mi potěšením !

Málková J.

Málková J.

Neověřená reference

No tak, musím říct, že tohle doučko jsem si fakt užila 😄. Anglicky jsem uměla trochu a díky konverzacím a opravdu pěkně zpracovaným prezentacím od Linduš se konečně nebojím pokecat i na dovolené. I přes tisíce otázek a chyb to nevzdala a dodávala mi sebevědomí v pokračování. Dali jsme si i pár lekcí matematiky a zatím se to díky Lindě zdá být jednoduché, tak uvidíme! 😁

Odpověď doučovatele:

To jsem moc ráda! :)

Michaela Č.

Michaela Č.

Neověřená reference

Linda mi pomohla při učení na příjímací zkoušky na SŠ, které jsem díky ní zvládla bez problémů. Již dva roky mne doučuje z matematiky a anglického jazyka pro střední školy. Lektorka byla trpělivá. Doučovatelku jsem sehnala z osobního kontaktu

Fotky a certifikáty