Antonín B.

Antonín Bouchal
Účet ověřený:
informatika, grafické informační systémy, informační technologie, práce na počítači, počítačová grafika, základy práce s počítačem, SEO, Word, tvorba webových stránek, analýza webových stránek, Microsoft Office, Excel, internetový marketing
Praha, 11000
Doučuje i přes skype / internet
900Kč - 1100Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
50% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

- Pro koho je doučování určeno:

Doučování a školení je určeno pro všechny věkové kategorie a veškeré úrovně zkušeností (začátečník, pokročilý, profesionál). Doučím jednotlivce i malé skupiny. Poskytuji dlouhodobější spolupráci i jednorázovou.

- S čím se na mě můžete obrátit:

Například obecná práce s počítačem, kancelářské programy Microsoft (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), operační systémy, grafika a úprava fotografií, instalaci a výuka software, správu PC, SEO - optimalizace webových stránek a internetový marketing, formátování závěrečných prací a veškerých textu, odstranění virů a jiných problémů.

- Kde a kdy:

Výuka může probíhat u Vás nebo u mě v kanceláři na Václavském náměstí na Praze 1. Také se můžeme sejít v některé pražské kavárně, restauraci nebo knihovně. Čas a místo výuky je vždy podle vašich potřeb.

- Praxe:

Působení v oblasti doučování, školení a poradenství informačních technologií od roku 2009. Lektor kurzů rekvalifikačních, počítačových a kurzů měkkých dovedností. Tvorba a školení projektů v kancelářských programech Microsoft, Operačních systémů Microsoft, Grafických programů Adobe, Redakčních systémů a internetového marketingu. Profesionální tvorba internetových stránek, SEO a Internetového marketingu.

- Cena:
1000 Kč / HodReference

Profesionální přístup, skvělá příprava, perfektní domluva, zajímavé a praktické vysvětlení s ohledem na studenta. Velmi efektivně mi vysvětlil během jednoho školicího dne funkce a hlavně používání pokročilého Excelu s možností procvičení. Příjemný a trpělivý učitel. Doporučuji.

Klára J. - 30. 3. 2017

Pomohl s kontingenčními tabulkami i s tvorbou grafů. Dostal jsem se i díky němu na novou zajímavou pozici. Navíc zareagoval velmi rychle na poptávku na neděli večer a neúčtoval za čas, kdy musel hledat něco, jak se dělá. Zkrátka skvělé, díky.

Martin F. - 16. 11. 2016

Rychlá domluva, 100% spokojenost. Super, není co vytknout.

Jakub T. - 15. 11. 2016

Velmi dobře strávený čas a investované peníze. Pomohl vyřešit složité příklady z praxe.

Tomáš J. - 24. 10. 2016

Oceňuji znalosti a především cit pro vysvětlení látky tak, aby byla opravdu pochopena.

Peťo K. - 26. 7. 2016

Doporucuju! Nikdo mi nedokazal vysvetlit excel a power point lip jak on ! Obdivuju tu jeho trpelivost

Gabriela V. - 15. 5. 2016

Skvěle mě doučil Excel.

Lukáš - 7. 1. 2016

zkuseny a trpelivy lektor, doporucuji

Martina - 15. 11. 2015


Kontaktní formulářNapsat referenci