Lucie C.

Lucie C.

Odpovídá do 1 hod., na 100% zpráv
100% 1 hod
Přijímá nové studenty

Lucie C.

Přijímá nové studenty

🇬🇧 Learning made interesting - you will not be bored at my lessons ✅

  • 5/5 (Ohodnotilo 12 studentů)
  • 182 odučených lekcí
  • Doučuje také online
  • Od  550 Kč
  • Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Cena Od 550 Kč
Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Popis Typy lekcí Reference

Popis

Online doučování angličtiny, gramatika, konverzace, příprava na zkoušky, interview/pohovor, business angličtina.

Jsem zastáncem kreativního stylu výuky, ale přizpůsobím lekci vašim potřebám a preferencím. Ráda využívám moderní prvky výuky, praktické konverzace, připravím vás na zkoušky (Cambridge, maturita, vstupní atd.), pohovor či pracovní nasazení v angličtině a pomůžu vám najít lásku k tomuto úžasnému jazyku, jakým angličtina je.

Lekce jsou vedené v angličtině. Homework "na míru" také dostanete ;-)

Mám letité zkušenosti s doučováním školáků a dospělých dle potřeby. Strávila jsem 10 let profesně v zahraničí - Velká Británie a Irsko, kde jsem pracovala v call centru a v manažerských pozicích (Operations, HR, Recruitment). Věnovala jsem se také překládání a tlumočení pro Vrchní soud v Dublinu. Mám maturitu z angličtiny a úspěšně jsem složila zkoušky Cambridge FCE, CAE a CPE.

Využívám angličtinu na denním pořádku, v osobním i pracovním životě. V angličtině "žiji" už 18 let. Momentálně jsem na rodičovské, svou ratolest vychováváme bilingvně.

V případě zájmu se mi, prosím, ozvěte. Určitě se domluvíme.
#englishwithlucie

Typy lekcí

Standardní lekce

550 Kč / 50 min.
Business English

600 Kč / 50 min.
Upper Intermediate Level Exam Preparation

550 Kč / 50 min.
Advanced/Proficient Level Exam Preparation

600 Kč / 50 min.

Reference (7)

+ Přidat referenci
Jana V.

Jana V.

16 odučených lekcí

S paní Lucií jsem již měla několik lekcí a mohu jedině doporučit. Lekce jsou mi vždy sestaveny na míru dle mých požadavků a potřeb. Celá lekce je vedena v pozitivním duchu a paní Lucka vždy chválí a povzbuzuje. :)

Martina V.

Martina V.

14 odučených lekcí

Lucie je roztleskávačka dobré nálady, motivátorka a hlavně báječná lektorka angličtiny. Obsah lekce bez problému přizpůsobuje mým potřebám, které se občas změní i během jedné hodiny. Lucie vždy skvěle zareaguje – problematiku vysvětlí, a navíc nasdílí materiály nebo cvičení, kterých má pro studenty snad nekonečné množství. Stejně tak jako tipů jak se obklopit angličtinou. Kromě jiného je i odbornicí na business english. A když business english, tak jedině s pozitivně naladěnou Lucií. Těším se, že to společně dotáhneme na další jazykovou úroveň.

Sandra H.

Sandra H.

7 odučených lekcí

Lucie mě perfektně připravila na zkoušku B2. Její hodiny jsou zábavné a vysvětlí vám všechno, co zrovna potřebujete. Určitě bych Lucii všem doporučila. Moc děkuji!

Sara P.

Sara P.

4 odučené lekce

S Lucií jsem měla několik lekcí a musím na ni pět samou chválu - je to profesionál s velkým P - lekce přizpůsobí tomu, co člověk potřebuje probrat, podporučí vhodné materiály, dodá vhodné úkoly pro nacvičení. Věřím tomu, že Lucie je schopna vás připravit přesně na to, co potřebujete - ať už je to konverzace, příprava na zkoušku nebo jen schopnost naučit se mluvit bez studu :) vřele doporučuji všem, kdo chtějí nebo potřebují posunout se svojí angličtinou.

Tereza Š.

Tereza Š.

3 odučené lekce

Lucii moc doporučuji. Hodiny jsem si zřizovala v rámci přípravy na FCE zkoušky a Lucie mě výborně připravila. Hodiny vždy byly zábavné a naučné. Moc doporučuji! :))