Lucie C.

Lucie C.

Odpovídá do 1 hod., na 100% zpráv
100% 1 hod

Lucie C.

🇬🇧 Learning made interesting - you will not be bored at my lessons ✅

  • 5/5 (Ohodnotilo 10 studentů)
  • 161 odučených lekcí
  • Doučuje také online
  • Od  450 Kč/hod
  • Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Cena Od 450 Kč/hod
Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Popis Typy lekcí Reference

Popis

Online doučování angličtiny, gramatika, konverzace, příprava na zkoušky, interview/pohovor, business angličtina.

Jsem zastáncem kreativního stylu výuky, ale přizpůsobím lekci vám nebo vašemu dítěti dle potřeby. Ráda využívám moderní prvky výuky, praktické konverzace, připravím vás na zkoušku, pohovor či pracovní nasazení v angličtině a pomůžu vám najít lásku k tomuto úžasnému jazyku, jakým angličtina je.
Lekce jsou vedené v angličtině. Homework "na míru" také dostanete ;-)

Mám letité zkušenosti s doučováním školáků a dospělých dle potřeby. Strávila jsem 10 let profesně v zahraničí - Velká Británie a Irsko, kde jsem pracovala v call centru a v manažerských pozicích (Operations, HR, Recruitment). Věnovala jsem se také překládání a tlumočení pro Vrchní soud v Dublinu. Mám maturitu z angličtiny a úspěšně jsem složila zkoušky Cambridge FCE, CAE a CPE.

Dále využívám angličtinu na denním pořádku, v osobním i pracovním životě. V angličtině "žiji" už 18 let. Momentálně jsem na rodičovské, svou ratolest vychováváme bilingvně.

V případě zájmu o lekce se mi, porsím, ozvěte. Určitě se domluvíme.
#englishwithlucie

Typy lekcí

Standardní lekce

450 Kč / 55 min.

Reference (5)

Jana V.

Jana V.

16 odučených lekcí

S paní Lucií jsem již měla několik lekcí a mohu jedině doporučit. Lekce jsou mi vždy sestaveny na míru dle mých požadavků a potřeb. Celá lekce je vedena v pozitivním duchu a paní Lucka vždy chválí a povzbuzuje. :)

Martina V.

Martina V.

14 odučených lekcí

Lucie je roztleskávačka dobré nálady, motivátorka a hlavně báječná lektorka angličtiny. Obsah lekce bez problému přizpůsobuje mým potřebám, které se občas změní i během jedné hodiny. Lucie vždy skvěle zareaguje – problematiku vysvětlí, a navíc nasdílí materiály nebo cvičení, kterých má pro studenty snad nekonečné množství. Stejně tak jako tipů jak se obklopit angličtinou. Kromě jiného je i odbornicí na business english. A když business english, tak jedině s pozitivně naladěnou Lucií. Těším se, že to společně dotáhneme na další jazykovou úroveň.

Sandra H.

Sandra H.

7 odučených lekcí

Lucie mě perfektně připravila na zkoušku B2. Její hodiny jsou zábavné a vysvětlí vám všechno, co zrovna potřebujete. Určitě bych Lucii všem doporučila. Moc děkuji!

Sara P.

Sara P.

4 odučené lekce

S Lucií jsem měla několik lekcí a musím na ni pět samou chválu - je to profesionál s velkým P - lekce přizpůsobí tomu, co člověk potřebuje probrat, podporučí vhodné materiály, dodá vhodné úkoly pro nacvičení. Věřím tomu, že Lucie je schopna vás připravit přesně na to, co potřebujete - ať už je to konverzace, příprava na zkoušku nebo jen schopnost naučit se mluvit bez studu :) vřele doporučuji všem, kdo chtějí nebo potřebují posunout se svojí angličtinou.

Anna M.

Anna M.

1 odučená lekce

Ráda bych vyjádřila své nadšení a vděčnost za doučování angličtiny v podobě konverzace, kterou jsem absolvovala před pár dny. Výuka byla skvěle přizpůsobená mému momentálnímu individuálnímu požadavku. Paní Lucie hodně chválí, což mi pomohlo při odbourávání stydlivosti a nejistoty mluvit. Rozhodně doporučuji tedy pro všechny, i děti. Těším se na pokračování, zlepšení gramatiky a trénování na pracovní pohovory, v čem je paní Lucie odborník. Dále se mi líbí, že paní Lucie má velkou zkušenost primárně s angličtinou britskou, což je přesně to, co jsem hledala. Ještě jednou děkuju!