Adam K.

Adam K.

Odpovídá do 2 hod., na 100% zpráv
100% 2 hod
Přijímá nové studenty

Adam K.

Přijímá nové studenty

Kvalitní doučování přírodovědných předmětů, angličtiny a francouzštiny

  • 6 odučených lekcí
  • Doučuje také online
  • Od  300 Kč
  • Preferované časy: po obědě, večer, víkend
Cena Od 300 Kč
Preferované časy: po obědě, večer, víkend

Popis

PROSÍM O KONTAKTOVÁNÍ PŘED OBJEDNÁNÍM LEKCE

Ahoj!
Vystudoval jsem bakalářský obor Systematická biologie a ekologie, následně magisterský obor Experimentální biologie a nastoupil na doktorský program v rámci Molekulární biologie trypanosom (parazitičtí prvoci), kde jsem rovněž pracoval po dobu 2 let. Následně jsem přestoupil na Ph.D v oblasti Experimentální a klinické onkologie, kde studuji rakovinu hlavy a krku. Ve volném čase také přispívám do odborného časopisu Přírodovědecké fakulty Ostravské univerzity -BioloGeek.

Při doučování je pro mne nejdůležitější, aby student učivu plně rozuměl, a aby pro něj učení nebylo nepříjemností. Proto se snažím vše vysvětlit jednoduše, stručně a hlavně zábavně! Rád také implikuji zajímavosti k danému tématu, které by mohly studenta nadchnout, a vzbudit jeho zájem.

Zkušenosti: Příprava na přijímací a maturitní zkoušky z biologie (úspěšnost ~96%). Přijímací zkoušky - SŠ z matematiky (~94%). Doučování matematiky, fyziky a chemie. Doučování francouzštiny a angličtiny (praktické zkušenosti - celoživotní cestování a 3letý pobyt ve Francii).

Typy lekcí

Standardní lekce

300 Kč / 55 min.