Lucie K.

Lucie Krásová
Účet ověřený:
španělský jazyk, anglický jazyk, český jazyk, italský jazyk, účetnictví
Benátky nad Jizerou
Doučuje i přes skype / internet
300Kč - 350Kč za 60 minut
po obědě, večer, víkend
dochází za studenty
40% zodpovězených zpráv
32h průměrná rýchlost odpovědi

Dobrý den,
nabízím doučování účetnictví, AJ, ČJ, ŠPJ, ITJ. Již několik let pracuji v oboru a s velmi dobrými výsledky. Mám zkušenosti, jak s malými, tak i dospělými studenty. Maturanty připravím i na jejich zkoušku dospělosti. Učím, jak hravou, tak odbornou metodou. V případě Vašeho okamžitého zájmu mě prosím kontaktujte na můj tel: ********.

Budu se těšit na naši spolupráci. :-)Reference

Moc děkuji slečně Lucii za doučování mého syna Míši z českého jazyka. Vždy jsme se domluvily a je velmi ochotná. Moc děkuji

Iva B. - 24. 6. 2016

Také se připojuji k výše uvedeným referencím. Paní Lucie Krásová je výborná doučující. Vždy se snaží vyjít vstříc, jak časově, tak výukou samotnou. Jsem velice ráda, že jsem kontaktovala právě jí, protože se s ní cítím při hodinách velice dobře. Děkuji Lucko! :)

Michaela A. - 30. 3. 2016

Chtěla bych jménem celé naší firmy poděkovat Lucii za dočasný záskok naší lektorky. Vyšla vždy vstříc našim požadavkům. Chovala se přátelsky a vše vysvětlila, dokud jsme to nechápali. Moc děkujeme Lucie jste dobrá učitelka a pokud budete mít zájem budu se těšit na spolupráci i v budoucnu.

Barbora Š. - 13. 3. 2016

Dobrý den, i já se připojuji ke kladnému hodnocení Lucie. Je přátelská, dokáže vyjít mým občas náročným požadavkům. Při studiu španělského jazyka mě hodně naučila a dokázala mi to, že každý se může naučit jazyk, který chce. Stačí pouze chtít. Ještě jednou děkuji.

Jitka N. - 13. 3. 2016

Rad bych se take pripojil ke kladnemu hodnoceni Lucie.Hodiny spanelstiny mi pripravuje tak,aby me jako samoukovi pomohla se zlepsit a odstranit chyby,ktere jsem se pri samostudiu naucil.To,ze se zlepsuji slysim take casto ve Spanelsku,kam casto jezdim.Na zaver bych chtel dodat,ze se tesim na dalsi hodiny spanelstiny a take na nove hodiny anglictiny.

Jan S. - 18. 2. 2016

Dobrý den. Já se též přidávám ke kladnému hodnocení Lucie Krásové. Moc děkuji za její pozitivní přístup a příjemné chování. Já s angličtinou bojuji, ale věřím že s Lucií to bude jednodušší. Umí dobře vysvětlit a navíc je velmi trpělivá. Také oceňuji dochvilnost a přizpůsobivost. Doučování s Luckou mohu jedině doporučit:)

Anežka H. - 8. 2. 2016

Kladně hodnotím vyuku Lucinky, super domluva, je kamarádská a všechno vysvětlí dokud to nepochopím :) doporučuji a těším se na další hodinu :)

Vendy T. - 4. 2. 2016

Dobrý den, chci velmi poděkovat slečně Lucie Krásové , za doučování mé dcery. Brzy byl vidět výsledek , kterého si všimla i vyučující ve škole. Mohu jen doporučit. Moc děkujeme !!

Markéta C. - 3. 2. 2016

Já se připojují ke kladnému hodnocení Lucie, vždy vyjde vstříc našim požadavkům a už po dvouch měsících je na dceři vidět zlepšení a hlavně větší jistota v anglickém jazyce, zcela doporučuji :-)

Marta F. - 2. 2. 2016

Dobrý den, chtěl bych poděkovat Lucii Krásové, za doučování Anglického jazyka. Dříve jsem vůbec nechápal tak jsem se dal na doučování k vám a za tu dobu jste mně toho dost naučila. Dneska jsi věřím o mnoho více něž předtím. Děkuji moc.

Dominik K. - 2. 2. 2016

Dobrý den, chtěla bych srdečně poděkovat Lucii Krásové za její ochotu a pevné nervy, které vynakládá do našich společných hodin. Letošní rok dělám maturitní zkoušku z anglického jazyka a po společně trávených hodinách s Lucií si začínám více věřit ve svůj úspěch než na začátku školního roku. Lucie je velmi příjemná, kamarádská a hlavně moc dobrá učitelka. Ještě jednou mockrát Děkuji.

Nikola Š. - 21. 1. 2016

Dobry den, chtěl bych poděkovat Lucii Krásové, za přizpůsobivost mé vytíženosti a naučení se základů tak krásného jazyka jako je španělština. Velice si važím jejího pozitivního přístupu se kterým mi pomohla se připravit na odjezd do Dominikanske republiky a to během 14 dni. Jsem rád Lucie,že mi pomůžete pokračovat ve studiu přes Skype i když budu na druhé straně zeměkoule. Jste dobrá učitelka,Děkuji Vám Lucie

Mirek B. - 3. 12. 2015


Kontaktní formulářNapsat referenci