Tomáš B. Ověřená identita

Tomáš B.

Ověřená identita
Přijímá nové studenty

Tomáš B.

Přijímá nové studenty

Doučování chemie VŠ studentem s bohatými praktickými zkušenostmi

  • -
  • Doučuje také online
  • Od  300 Kč/hod
  • Preferované časy: po obědě, večer, víkend
Cena Od 300 Kč/hod
Preferované časy: po obědě, večer, víkend
Doučuje předměty:

Popis

Jsem absolvent Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice, obor Farmakochemie a medicinální materiály. Nyní studuji 4. ročník oboru Anorganická a bioanorganická chemie.

Již při studiu na střední škole se na mě spolužáci často obraceli pro pomoc s učivem anglického jazyka a chemie. Od roku 2021 se věnuji doučování chemie středoškolských studentů, zejména obecné, anorganické, organické a analytické chemie.

Ve výuce kladu důraz na srozumitelné vysvětlení látky a pochopení základních principů, tzn. méně učení nazpaměť. Právě proto se vždy snažím využívat příkladů jak z každodenního života, tak i z chemické praxe - mimo praktikování pokročilé organické a organokovové syntézy v prostorách naší univerzity mám totiž také pracovní zkušenosti z japonské společnosti Central Glass Czech, s.r.o., kde jsem pracoval na pozici Chemical analyst assistant.

Zde přikládám několik hodnocení od mých dosavadních studentů:

"Ochota, flexibilita a profesionalita. V daných tématech se nadstandardně orientuje a dokáže danou látku perfektně vysvětlit a podat. Chemie začala bavit!" - K.G.

"Spolehlivý, příjemný, jsme moc spokojení." - E.P.

"DOBRÉ" - E.E.

Typy lekcí

Standardní lekce

300 Kč / 60 min.

Fotky a certifikáty