Martin S.

Martin S.

Odpovídá do 1 hod., na 100% zpráv
100% 1 hod
Přijímá nové studenty

Martin S.

Přijímá nové studenty

Výuka programování (Python, JAVA) a informatiky od pohodového absolventa + možná pomoct s Matematikou nebo Angličtinou

  • -
Cena Od 350 Kč/hod

Popis

Ahoj, nabízím výuku programování a informatiky, případně bych dokázal pomoci i s nějakou jednodušší matematikou nebo angličtinou.

Jsem čerstvý absolvent Jihočeské Univerzity, kde jsem studoval aplikovanou informatiku (obor softwarové inženýrství). V bakalářském programu jsem se věnoval Embeded systémům (Arduino, Raspberry Pi, Robotika, základy elektra..).

Věnuji se hlavně Pythonu a Javě, ale dokážu poradit se základy programování i v jiných jazycích (např. C++, C#..) dále pak třeba s databázemi, SQL nebo hardwarem.

Už třetí rok působím (nárazově) jako kouč ve společnosti Czechitas (nezisková organizace, která pořádá IT kurzy nejen pro ženy). Takže mám s výukou programování už nějaké zkušenosti i když jsem tady nový.

Rozhodně nejsem ten největší „profík“ v oboru, ale mám velkou trpělivost a empatii a i díky tomu, že jsem se programování sám nedávno učil (pořád se ještě učím), tak dokážu pochopit, proč někdo něco nechápe a v klidu všechno dovysvětlit.

Snažím se být vždycky pozitivně naladěný a dá se se mnou na čemkoliv domluvit.

Můžeme se sejít u mě, u vás, někde v kavárně nebo ONLINE. Bydlím u Českého Krumlova a nemám problém někam kousek popojet.

Typy lekcí

Standardní lekce

350 Kč / 55 min.