Jáchym P.

Jáchym P.

Přijímá nové studenty

Jáchym P.

Přijímá nové studenty

Ukážu ti, že angličtina může být pr*el🍑😉

  • -
Cena Od 350 Kč/hod

Popis

Doučuji kompletní angličtinu, se mnou můžeš zapomenout na nudné drillování a ostatní nezáživné vyučovací metody.

V anglickém jazyce se zdokonaluji již od útlého věku a momentálně studuji anglický jazyk na pedagogické fakutlě Jihočeské Univerzity. Ovládám angličtinu na úrovni C1 a mojí prioritou je, aby se studenti bavili, měli zároveň prokazatelné výsledky a na mé hodiny se těšili.

Doučuji druhým rokem a mýma rukama prošlo mnoho studentů, které jsem připravil například na maturitu, různé zkoušky Cambridge a nebo jim pomohl posunout svojí úroveň na další level, který si hlavně udrží. Mým cílem je zároveň poskytnou takové informace, díky kterým již nebudete, po skončení naší spolupráce, potřebovat žádného lektora.

Uvedu pár příkladů jak mé lekce probíhají:
Jsi gamer? K výuce využijeme tvojí oblíbenou hru. Nebo máš rád anime? Tak se naučíme pomocí mangy. Miluješ čtení? Výborně, budeme si spolu číst a polemizovat. Garantuji ti, že spolu najdeme společné téma. Výuku jednoduše přizpůsobím tvým zájmům, potřebám a cílům.¨

První poznávací lekci nabízím zcela zdarma, probereme tvé zájmy, cíle, motivaci a nedostatky, od kterých se budou odvíjet další lekce.

Budu se těšit, peace out😁✌️

Typy lekcí

Standardní lekce

350 Kč / 60 min.