Karolína V.

Karolína V.

Přijímá nové studenty

Karolína V.

Přijímá nové studenty

Zábavné doučování pro děti ze ZŠ v Praze (matematika, čj, příprava na přijímačky...)

Cena Od 250 Kč

Popis

Ahoj! Dělá ti nějaký předmět na základní škole problém a hledáš doučování? Ať už se jedná o matematiku, český jazyk, přípravu na přijímačky, či cokoliv jiného, ráda pomohu!

Jmenuji se Karolína a jsem šestnáctiletá studentka osmiletého gymnázia. Každý ročník procházím s vyznamenáním jako premiantka třídy. Ráda ti předám své znalosti, jak těchto studijních výsledků můžeš dosáhnout také. Zároveň mé hodiny probíhají zábavnou formou, aby jsi si k učení vytvořil/a zdravý vztah, protože pak jde vše lépe :) Základní školou jsem si prošla teprve nedávno, tudíž mám ke svým studentům blíže a určitě tě ve všem pochopím - každý si někdy prošel tím, že byl v nějaké látce úplně bezradný. Mým úkolem bude mimo jiné, tě z této bezradnosti dostat, prozradit ti triky pro efektivní učení, a tak tě navést na správnou cestu, aby byl tvůj studijní život o mnoho jednodušší. Tvůj studijní plán ti vytvořím na míru, podle toho, co zrovna budeš potřebovat.

Pro rodiče - nabízím doučování i pro menší děti z prvního stupně. Výuku jim přizbůsobím tak, aby byla hravá a děti se u ní dovedly soustředit. S dětmi pracuji opravdu ráda, například jsem se účastnila dětského tábora jako vedoucí.

Pokud tě mé doučování zaujalo, neváhej mě kontaktovat. Doučuji v Praze, ne však online. Napiš mi své časové možnosti a domluvíme se.

Budu se na tebe těšit! Tvá doučovatelka Kája :)

Typy lekcí

Standardní lekce

250 Kč / 55 min.