Pavlína J.

Mgr. Pavlína J.

Přijímá nové studenty
Zkušební lekce zdarma

Pavlína J.

Přijímá nové studenty
Zkušební lekce zdarma

Profesionální doučování a příprava ke zkouškám

Cena Od 490 Kč

Popis

Dobrý den, jsem lektorka s profesní akreditací MŠMT, doučování provozuji již 10 let, z toho 6 let jako OSVČ v oblasti lektorství. Vedu individuální i skupinové kurzy přípravy. Připravím Vás na přijímací nebo maturitní zkoušku, reparát nebo jiné testy.

Doučování a výuce se věnuji již od střední školy, během studia na univerzitě jsem si založila živnost v oblasti lektorství a mimoškolního vzdělávání. V roce 2022 jsem obdržela profesní kvalifikační osvědčení "Lektorka dalšího vzdělávání" na magisterské úrovni. Kladu velký důraz na individuální potřeby každého žáka a na základě úvodní konzultace pro každého vypracuji vzdělávací plán s jasným cílem a postupem. Tento plán plné přizpůsobuji časovým možnostem žáka a kromě klasické týdenní výuky lze mít lekce např. ob týden či jednou za měsíc a v mezičase využít emailové konzultace zadaných úkolů. Budu se těšit na Vaši zprávu. :)

Typy lekcí

Zkušební lekce

Zdarma / 15 min.
Standardní lekce

Jedna hodinová lekce obsahuje kromě výuky zápis z lekce, kde je zaznamenán její průběh, probrané učivo a také další poznámky a odkazy na cvičení a případné informace k lekci nadcházející. K tomuto zápisu má přístup žák i rodič.

490 Kč / 60 min.