Zuzana H.

Zuzana H.

Odpovídá do 4 hod., na 100% zpráv
100% 4 hod
Přijímá nové studenty

Zuzana H.

Přijímá nové studenty

Vyučujem hru na klavíri, kytare a basovej kytare. Ponúkam pomoc pri vlastnej kompozícii a tvorbe. Ponúkam hodiny aj ONLINE.

  • Doučuje také online
  • Od  400 Kč
  • Preferované časy: po obědě, večer, víkend
Cena Od 400 Kč
Preferované časy: po obědě, večer, víkend

Popis

Som hudobníčka, ktorá hrá na klavíri, gitare, basovej gitare a venuje sa aj spevu. Som človek, ktorý miluje hudbu a rada hudbu tvorím. Je to môj spôsob ako sa vyjadrujem a hovorím svoje názory, pocity, myšlienky, ktoré prevtelujem do melódií a harmónií. Je to taký môj "vnútorný dokonalý" svet. Skladám hudbu nielen inštrumentálnu, ale aj so spevom (klavír aj gitara). Jednoducho to čo milujem a cítim :)

Vydala som svoj prvý inštrumentálny piano album s názvom Invisible Emotions (2019).

Bola som 5 rokov učiteľkou na Súkromnej ZUŠ-ke, kde som vyučovala klavír.

Podľa môjho názoru sa hudbe môže venovať ktokoľvek, samozrejme podstatné sú aj nejaké vlohy, ale dôležitá je hlavne chuť a vytrvalosť. Všetko nejaký čas trvá a treba sa obrniť trpezlivosťou a mať z toho radosť. Mať radosť z procesu a progresu. Ako sa hovorí, nie je až tak dôležitý cieľ ako samotná cesta. Práve táto cesta nás formuje, učí a posúva vpred.

Ak máš chuť pochopiť základy, niečo sa naučiť, naučiť sa na nástroj, urobiť si radosť, zlepšiť sa, či sa naučiť nejakého svojho obľúbeného interpréta, ba dokonca by si chcel skúsiť tvoriť, neváhaj a kontaktuj ma.

Je úplne jedno koľko máte rokov, či ste starší, mladší, na hudbu nie je nikdy neskoro. Nie sú žiadne hranice, nie je žiadny limit, ale musí byť hlavne chuť, potom to všetko ide akoby "samo".

Typy lekcí

Standardní lekce

400 Kč / 55 min.