Marek M. Ověřená identita

Marek M.

Odpovídá do 1 hod., na 100% zpráv
100% 1 hod
Ověřená identita
Přijímá nové studenty
Zkušební lekce zdarma

Marek M.

Přijímá nové studenty
Zkušební lekce zdarma

Od doučování o přestávkách až k Vám

Cena Od 100 Kč

Popis

K doučování mě dostalo "doučování" kamarádů o přestávkách před testy z matiky, ze kterých se postupně staly dedikované večery strávené nad příklady. Tam jsem zjistil, že vysvětlovat matiku mě opravdu baví...

Něco o mě: Jsem maturant z BiGy HK, kde jsem po osmi letech studia odmaturoval z matematiky a složil i matematiku+. Mám namířeno na ČVUT, kde mě snad nechají stavět roboty :)

Rozvrh je čistě orientační. Mám tam intervaly od 5 do 7, ve kterých bych mohl každý den a měly by být jisté. Jinak mívám volno v podstatě pořád, ovšem bylo by potřeba se domluvit, jelikož se to může den ode dne měnit. Neváhejte se proto ozvat a termín si upravit dle Vašich potřeb....

Typy lekcí

Zkušební lekce

Zkušební lekce je navržena jako seznamovací. Domluvíme se, jaká témata potřebujete doučit, jaký časový rozvrh Vám vyhovuje a třeba něco se o sobě navzájem dozvíme. Zkusíme také pár příkladů, ať zjistíte, jestli Vám můj styl vyhovuje.

Zdarma / 30 min.
Standardní lekce

Pokud Vám bude vše vyhovovat, můžeme přejít k pravidelným lekcím.

200 Kč / 55 min.
Prvních pár lekcí

Lekce slouží jako Váš zkušební prostor, kde za sníženou cenu zjistíte, jestli Vám vše vyhovuje, případně mi řeknete, co je potřeba změnit. Pokud vše klapne, přejdeme na standartní lekce.

100 Kč / 55 min.