Marta S.

Marta S.

Odpovídá do 2 hod., na 100% zpráv
100% 2 hod
Přijímá nové studenty
Zkušební lekce zdarma

Marta S.

Přijímá nové studenty
Zkušební lekce zdarma

Procvičování a zlepšení se v konverzaci pomocí rodilého mluvčího.

  • Doučuje také online
  • Od  150 Kč
Cena Od 150 Kč
Doučuje předměty:

Popis

Jsem studentkou oboru Německý jazyk pro manažerskou praxi na UTB ve Zlíně. Jako malá jsem navštěvovala školku v Německu, kde jsem žila pět let. Díky této zkušenosti jsem si osvojila plynulou znalost němčiny. Jsem také velmi komunikativní a věřím, že doučování formou konverzace by mohlo být skvělým způsobem, jak předávat své znalosti a neustále je vylepšovat.

Každé léto jezdím pracovat do zahraničí, hlavně do Rakouska a Švýcarska. Tato praxe mi poskytuje cenné zkušenosti a umožňuje mi neustále zlepšovat své jazykové dovednosti. Ráda bych proto pomohla lidem, kteří si nejsou svým mluveným projevem jistí, aby se více rozmluvili a získali větší sebevědomí.

S doučováním zatím nemám zkušenosti, alespoň ne jako doučující.

Typy lekcí

Zkušební lekce

V zkušební lekci se budeme moct poznat. Zjistíte, jestli Vám moje forma vyučování vyhovuje a jestli je to něco, o co byste v budoucnu měli zájem. Já zase budu moci naopak zjistit Vaši úroveň němčiny a zkusit rozvrhnout plán výuky tak, aby Vám co nejvíce vyhovoval a aby pro Vás byl co nejvíce přínosný.

Zdarma / 60 min.
Standardní lekce

150 Kč / 55 min.
Německý jazyk

V hodinách se zaměříme na konverzaci a slovní zásobu, která by se studentovi hodila nebo mohla hodit a na jeho následném zlepšení slovního projevu a porozumění.

150 Kč / 60 min.