Jan M.

Jan M.

Přijímá nové studenty
Zkušební lekce zdarma

Jan M.

Přijímá nové studenty
Zkušební lekce zdarma

Energetický mladý kluk, který rád doučuje...

Cena Od 300 Kč
Preferované časy: dopoledne, po obědě, večer, víkend
Popis Typy lekcí Reference

Popis

Ahoj, jsem absolvent obchodní akademie a doučování (online i prezenčně) je mým koníčkem již třetím rokem. Předměty jako je matematika, účetnictví, základy statistiky a ekonomika mi nejenom jdou, ale mě zároveň strašně baví a to je důvod proč je doučuji. Jsem mladý, takže mám energie dost a snažím se aby se studenti při lekcích nenudili.

Co se týče mé praxe, jak jsem zmínil doučuji již preš 3 roky. Nejdříve jsem začal doučovat na přijimací zkoušky z matematiky na SŠ, které pokaždé přijaly. Následně žáky středních škol kteří potřebovali lehce pomoci a nebo žáky kterým hrozili pětky na vysvedčení. A minulý rok jsem začal aktivně doučovat účetnictví, ekonomiku a základy statistiky mé spolužáky a připravil jsem pár z nich na maturitu.

Typy lekcí

Zkušební lekce

Představení a poznání znalosti žáka.

Zdarma / 20 min.
Standardní lekce

300 Kč / 55 min.

Reference (1)

+ Přidat referenci
Jana K.

Jana K.

Neověřená reference

Honzu mohu jen a jen doporučit. Je to velmi milý, chytrý, mladý muž, který je opramoc šikovný. Připravoval nám syna na přijímací zkoušky z matematiky a připravil ho výborně! Vždy byl skvěle nachystaný a přesný. Nikdy pro něho nebyl problém vyjít vstříc našim požadavkům .Syn si Honzu velmi oblíbil a doučování ho velmi bavilo.Honza umí látku velmi dobře vysvětlit . Byla jsem moc spokojená .Syn přijímací zkoušky zvládnul bez problémů a ještě si i zlepšil známku z matematiky. Honza nám i nabídl, že pokud by Matěj potřeboval s čímkoliv poradit a SŠ můžeme se kdykoliv ozvat. Takže za nás opravdu velká spokojenost...Ještě jednou moc děkuji.Jana