Michal J.

Michal Jeníček
Účet ověřený:
 OSP, TSP, obecné studijní předpoklady, příprava na maturitu, studijní předpoklady, přijímací zkoušky na VŠ, scio, nsz, příprava, , přijímací zkoušky, přijímačky, test studijních předpokladů
  Praha
  250Kč - 300Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  doučuje i skupiny
  100% zodpovězených zpráv
  1h průměrná rýchlost odpovědi

Jsem studentem Právnické fakulty UK v Praze. Doučuji dlouhodobě, v současné době se specializuji především na studijní předpoklady (OSP, TSP, na FF, aj.), ale doučuji také vše co je mi blízké (angličtina, matematika, právo).

Doučování studijních předpokladů (zejm. OSP a TSP) se věnuji již třetím rokem - v rámci doučování mohu nabídnout velké množství materiálů, příkladů a postupů, jak který příklad řešit.

Kromě individuálního doučování nabízím i doučování skupinové (dvojice, ale i početnější skupiny).

Doučuji:
- Studijní předpoklady (OSP, TSP, aj.)
- Angličtina (úroveň C1)
- Matematika (SŠ a nižší)
- Právo (3. ročník studia na PRF UK)
- Základní škola (všechny předměty ZŠ)

Níže na mém profilu si můžete přečíst můj článek o OSP.Reference

Ačkoliv jsem zpočátku byla přesvědčena o opaku, díky Michalovi jsem poznala, že osp nejsou žádná věda. Doučování mi pomohlo dosáhnout vytyčeného cíle, nezbývá mi než jej doporučit. Ze všech možností přípravy zdaleka nejefektivnější.

Romana N. - 08.04.2017

Na každou hodinu připraven, časově flexibilní, doučuje na více místech, má spoustu materiálů. Certifikát v obrázkové příloze dole hovoří za vše. Díky

Oldřich N. - 29.03.2017

Moc fajn lektor, kdyz nechapu tak ma nekolik zpusobu vysvetleni, pozitivne motivuje a nechava prostor abych na to zkusila nejdriv prijit sama a az pak odhaluje reseni. Diky tomu si to skvele zapamatuju. Doporucuju :)

Karol C. - 29.03.2017

Michal je velmi sympatický a milý doučoval, který vás doučí s entusiasmem a zájmem. Umí látku vysvětlit z mnoha úhlů pohledu, žákovi naslouchá a snaží se pochopit i jeho přístup k příkladům a doporučit, které metody jsou nejúčinnější. Jedná jako pravý profesionál - přípravou začínaje a sbírkou příkladů a organizovaností konče. Je časově flexibilní a snaží se ve všech ohledech přizpůsobit. Na žáka myslí a je vidět, že jeho přáním není nic jiného, než žákův úspěch. Doučování bylo velmi efektivní a na úrovni. Mohu jenom doporučit.

Barbora K. - 14.03.2017

Michal mě doučoval OSP na Scio testy. Musím zejména ocenit jeho trpělivost, velkou sbírku příkladů a vlastní tipy/triky na orientaci v testech a na řešení jednotlivých příkladů. Pomohl mi se z průměrných výsledků dostat opravdu vysoko. Pro všechny co plavou v matice a logice tedy vřele Michala doporučuji.

Hana M. - 12.03.2017

Doučování s Michalem mi velmi pomohlo. Jeho profesionální přístup, spolehlivost, trpělivost a vždy 100% připravenost na každou hodinu hodně zlepšilo mé výsledky u Scio testů. Postupně jsem začala zvládat i příklady, o kterých jsem si myslela, že nejdou naučit. Patří mu velké díky a rozhodně za sebe mohu doporučit.

Nikola M. - 12.01.2017

Michal mi pomohl s Tsp. Na začátku jsem se vůbec nezorientoval v matimatice. Zlepšil mi taky češtinu, což pro mě bylo opravdu překvapivé. Je opravdu hodný člověk, zejména proto, že se mu daří všechno dobře vysvětlovat, dokonce i cizincům. Určitě bych vám ho poradil, jestli se chcete připravit k Osp, avšak kdo se chystá za kratkou dobu připravit se k Tsp, jistě musí cvičit sám, protože ten test je fakt zvlaštní a obtížněší, ale přesto jeho doučování bylo dobré, a moc mi s tím pomohlo.

Evgeny A. - 17.05.2016

Michal je neskutečně empatický,vstřícný učitel a jeho výuka je efektivní a cílená. Moc si cením jeho trpělivosti a přípravy na každou hodinu. Za sebe můžu jedině doporučit !!

Andrea S. - 02.05.2016

Michal se věnuje OSP již řadu let a musím říct, že je výborný! Snaží se vyjít studentům vstříc a staví svojí individuální výuku systematicky. Obzvlášť kvantitativní a logický oddíl umí dobře vysvětlit, aby člověk řešil příklady efektivně a rychle. Pokud máte problémy se Scio testy, Michal je správná volba! Všem vřele doporučuji!

David S. - 01.05.2016

Ačkoli jsem s Michalem měla jen jedno hromadné doručování, i tak mi velmi pomohlo. Začali jsme od úplných základů a postupně jsme probírali různé vzorové úlohy OSP. Je vstřícný a látku vysvětlí. Pokud jde o mě, tak můžu jen doporučit. :)

Marina S. - 01.05.2016

U Michala jsem mela par individuálních hodin a jedno velký hromadný doucovani. Probral se mnou základy a dostali jsme se az k obtiznejsi látce. Latku dokáže vysvětlit a mel se mnou opravdu trpělivost. Dále bych velmi ocenila jeho připravenost na kazdou hodinu. Jako z malá lektorů zadává i domácí úkoly (opravdu mnoho úkoly, které člověk zpětné ocení) Mohu jen doporučit :-)

Kateřina V. - 29.04.2016

Byl jsem na kurzech OSP od samotného Scia a mohu říci, že mě Michal připravil daleko lépe a za mnohem výhodnější cenu, s pomocí jeho vlastních příkladů a technik. Vřele doporučuji, a Michalovi děkuji.

Igor I. - 29.04.2016

Michal je skvělej ;) když dokázal připravit na scia někoho tak blbýho jako já :D, hodně mi pomohl s OSP

Marcela V. - 11.02.2016

Michal mě doučoval studijní předpoklady, konkrétně šlo o přípravu na OSP od scio. Musím zejména ocenit jeho skvělou připravenost na našich setkáních. V OSP se velmi dobře orientuje, má velké množství příkladů které nabízí k propůjčení, učebnice, vlastní materiály a hlavně vlastní techniky jak rychle ten či oný příklad řešit. Doučování mi velmi pomohlo v mé přípravě a ve srovnání s přípravnými kurzy, na které jsem se přihlásil jsem se toho od něj naučil mnohem více a hlavně za mnohem nižší cenu. Co se týče OSP, mohu ho pouze doporučit každému, komu tyto testy dělají problém.

Tomáš Z. - 28.01.2016


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci