Aneta M.

Aneta Moravcikova
Účet ověřený:
 italský jazyk, italský jazyk - certifikát, italský jazyk - státní zkouška, italský jazyk - pokročilý, španělský jazyk, španělský jazyk - státní zkouška, španělský jazyk - business, španělský jazyk - DELE, katalánština, italský jazyk - business
  On-line
  130Kč - 190Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  doučuje i skupiny
  90% zodpovězených zpráv
  1h průměrná rýchlost odpovědi

Ciao!,¡Hola! Jmenuji se Aneta a jsem certifikovanou lektorkou jazyků - italština,španělština a katalánština (pro začátečníky).

Nabízím doučování,komplexní výuku či konverzaci ITALŠTINY přes Skype pro všechny stupně pokročilosti.Plně se přizpůsobím Vaší úrovni znalosti a požadovanému zaměření- gramatika,konverzace,příprava ke zkouškám,maturitě.Učební materialy jsou zdarma ve formě souborů pdf,mp3,mp4.Mou vyjmečností jsou dlouholeté zkušenosti s výukou jazyků a znalostí kultury a lidí zahraničních zemí.Od 2016 jsem certifikovanou lektorkou italštiny pro cizince (DITALS).Žila jsem a studovala jsem italský jazyk na univerzitě v Miláně (5 let),obor italský jazyk a sociologie a itj vyučuji 7 rokem.Věnuji se překladatelství a tlumočnictví pro firmy.Spolupracuji s vydavatelstvím Loescher.Mám zkoušky CILS 4 C2 a PLIDA C2. Mým cílem je komplexně-tematicko-konverzační výuka,která by měla bavit a né být povinností :) Využívám audia,filmy,youtube.Nabízím moderní způsob komplexní výuky,konverzace ŠPANĚLŠTINY přes Skype + letní pobyt v Barceloně,od začátečníků po pokročilé.Lekce Vám přizpůsobím na míru dle Vašich potřeb a požadavků.Připravuji k maturitě,státní jazykové zkoušce a jsem certifikovany lektor k připravě na zkoušky DELE A1-B2.Po ročním absolvovaní mé výuky,uspěšném testu Vam vystavím certifikát ze ŠPj . S výukou mám zkušenosti již 10 let, od roku 2012 učím již téměř výhradně přes Skype. Své jazykové zkušenosti jsem získala především díky dlouhodobému pobytu a studiu ve Španělsku,vlastním zkoušky DELE C1 a překladatelské zkoušky.Žiji 6 let v Barceloně,kde vyučuji v jaz. skole a pracuji pro firmy jako překladatelka smluv a textů.Uzce spolupracuji s nakladatelstvím Edelsa,veškeré materialy jsou zahrnuty v ceně.Mým cílem je komplexně-tematicko-konverzační výuka,která by měla bavit a dát každému maximum:)
Využívám audia,filmy,youtube

TĚŠÍM SE :o)Reference

S Anetou "skypujeme" skoro 3 roky, kdy se učím italsky. Všechno mi perfektně vysvětlí a výuku přizpůsobuje mým schopnostem. Je velmi empatická. Všechny materiály mi posílá e-mailem, na hodinách se vždy dohodneme pode potřeby. Děkuji a doporučuji.

Monika Slivková - 13.10.2016

Nemůžu jinak,než vyjádřit svojí naprostou spokojenost .Jsem před státními zkouškami,žila jsem v Itálii mnoho let a pilujeme gramatiku,mohu tedy opravdu ocenit všestrannou připravenost .Jsem opravdu štastná,že jsem našla v paní Anetě fundovanou a flexibilní vyučující.Doporučuji všem,kteří se chtějí opravdu velmi dobře připravit ke zkouškám .

Lenka Havránková - 22.09.2016

S Anetinou výukou španělštiny jsem naprosto spokojena. Lekce mají spád, gramatiku vždy pečlivě vysvětlí. Ke každé lekci mi zašle materiály v pdf. Její projev je velice kultivovaný a na úrovni. Jsem teprve začátečník, díky Anetě jsem se pro španělský jazyk nadchla ještě víc a určitě hodlám pokračovat. Vyhovuje mi také její flexibilita. Pokud se mně nebo Anetě lekce nehodí ve stanovený den, není problém domluvit se na náhradním termínu.

Karolina Bambousová - 21.09.2016

Učím se již 1 rok italsky a jsem velmi spokojená. Paní Anetka je velmi profesionální a zároveň je vůči mému skoro důchodcovskému věku tolerantní. Přizpůsobuje výuku mým schopnostem a možnostem. Těším se na každou další vyučovací hodinu.

Hana Richtrová - 18.09.2016

Anet mě učí Italštinu již více než půl roku. Jsem naprosto spokojená. Výuku přizpůsobila tomu, že jsem začátečník a je pro mě důložité hlavně umět v Italštině hovořit. Anet má k výuce připravené úryvky z časopisů, pdf učebnici, poslechy a audio nahrávky. Na čase výuky se vždy dohodneme podle potřeb, takže někdy voláme přes skype při pauze mezi přednáškami. Anet nabízí za velmi přijatelnou cenu skvělou výuku, kdy se při hodině nemusím bát toho, že něco říkám špatně. Rozhodně doporučuji.

Nikol Johnová - 18.09.2016


Kontaktní formulář


Napsat referenci