Aneta M.

Aneta Moravcikova
Účet ověřený:
 italský jazyk, italský jazyk - certifikát, italský jazyk - státní zkouška, italský jazyk - pokročilý, španělský jazyk, španělský jazyk - státní zkouška, španělský jazyk - business, španělský jazyk - DELE, katalánština, italský jazyk - business
  On-line, Barcelona
  130Kč - 190Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  doučuje i skupiny
  90% zodpovězených zpráv
  1h průměrná rýchlost odpovědi

Ciao!,¡Hola! Jmenuji se Aneta a jsem certifikovanou lektorkou (ELE a DITALS) jazyků - italština,španělština a katalánština.

Nabízím doučování,komplexní výuku či konverzaci ITALŠTINY,ŠPANĚLŠTINY a katalánštiny přes Skype pro všechny stupně pokročilosti.Plně se přizpůsobím Vaší úrovni znalosti a požadovanému zaměření- gramatika,konverzace,příprava ke zkouškám,maturitě.Učební materiály jsou zdarma ve formě souborů Pdf,mp3,mp4. Mou předností jsou dlouhodobé pobyty v zahraničí,kde jsem měla možnost studovat místní jazyky, kulturu, zvyklosti.Od 2016 jsem certifikovanou lektorkou italštiny a španělštiny pro cizince (DITALS a ELE),mám zkoušky CILS 4 C2 a PLIDA C2(2008) a složené zkoušky DELE C2(2016) a všeobecné a speciální překladatelské zkoušky (C1) (španělština).Žila jsem a studovala jsem italský jazyk na univerzitě v Miláně (5 let),obor italský jazyk a sociologie a nyní žiji ve Španělsku (6 let).Věnuji se překladatelství,tlumočnictví pro firmy a výuce jazyků(online,Barcelona).Spolupracuji s italským vydavatelstvím Loescher a španělským Edelsa. Mým cílem je komplexně-tématicko-konverzační výuka,která by měla bavit a dát každému maximum :)
Každý bez vyjimky se může naučit cizí jazyk,jen je třeba najít správnou metodu či přístup a držet se ho!
Využívám audia,filmy,youtube.

Výuka:
čeština → španělština/ italština/ katalanština
španělština ↔ italština
angličtina → španělština/ italština

Těším se :o)Reference

S Anetou "skypujeme" skoro 3 roky, kdy se učím italsky. Všechno mi perfektně vysvětlí a výuku přizpůsobuje mým schopnostem. Je velmi empatická. Všechny materiály mi posílá e-mailem, na hodinách se vždy dohodneme pode potřeby. Děkuji a doporučuji.

Monika Slivková - 13.10.2016

Nemůžu jinak,než vyjádřit svojí naprostou spokojenost .Jsem před státními zkouškami,žila jsem v Itálii mnoho let a pilujeme gramatiku,mohu tedy opravdu ocenit všestrannou připravenost .Jsem opravdu štastná,že jsem našla v paní Anetě fundovanou a flexibilní vyučující.Doporučuji všem,kteří se chtějí opravdu velmi dobře připravit ke zkouškám .

Lenka Havránková - 22.09.2016

S Anetinou výukou španělštiny jsem naprosto spokojena. Lekce mají spád, gramatiku vždy pečlivě vysvětlí. Ke každé lekci mi zašle materiály v pdf. Její projev je velice kultivovaný a na úrovni. Jsem teprve začátečník, díky Anetě jsem se pro španělský jazyk nadchla ještě víc a určitě hodlám pokračovat. Vyhovuje mi také její flexibilita. Pokud se mně nebo Anetě lekce nehodí ve stanovený den, není problém domluvit se na náhradním termínu.

Karolina Bambousová - 21.09.2016

Učím se již 1 rok italsky a jsem velmi spokojená. Paní Anetka je velmi profesionální a zároveň je vůči mému skoro důchodcovskému věku tolerantní. Přizpůsobuje výuku mým schopnostem a možnostem. Těším se na každou další vyučovací hodinu.

Hana Richtrová - 18.09.2016

Anet mě učí Italštinu již více než půl roku. Jsem naprosto spokojená. Výuku přizpůsobila tomu, že jsem začátečník a je pro mě důložité hlavně umět v Italštině hovořit. Anet má k výuce připravené úryvky z časopisů, pdf učebnici, poslechy a audio nahrávky. Na čase výuky se vždy dohodneme podle potřeb, takže někdy voláme přes skype při pauze mezi přednáškami. Anet nabízí za velmi přijatelnou cenu skvělou výuku, kdy se při hodině nemusím bát toho, že něco říkám špatně. Rozhodně doporučuji.

Nikol Johnová - 18.09.2016


Kontaktní formulář


Napsat referenci