Aneta M.

Aneta Moravcikova
Účet ověřený:
 španělský jazyk, italský jazyk, španělský jazyk - státní zkouška, španělský jazyk - business, italský jazyk - státní zkouška, italský jazyk - business, katalánština, anglický jazyk
  Barcelona, Celá ČR
  130Kč - 200Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  doučuje i skupiny
  70% zodpovězených zpráv
  2h průměrná rýchlost odpovědi

Ciao!,¡Hola! Jmenuji se Aneta,jsem lektorkou (ELE a DITALS) jazyků - italština,španělština a katalánština.Žiji v Barceloně.Praxe 10 let.

Nabízím doučování/výuku/konverzaci ITALŠTINY,ŠPANĚLŠTINY a katalánštiny přes Skype pro všechny stupně pokročilosti.Výuku Vám sestavím na míru!Mou předností jsou dlouhodobé pobyty v zahraničí,kde jsem měla možnost studovat místní jazyky, kulturu, zvyklosti.

Studium/zkušenosti:Od 2016 jsem certifikovanou lektorkou italštiny(DITALS) a španělštiny pro cizince ( ELE)
Italština:
- zkoušky CILS 4 C2 a PLIDA C2(2008)
- všeobecné a speciální překladatelské zkoušky (C1)
- Vystudovala jsem italský jazyk na Filozofické univerzitě v Miláně (5 let),obor italský jazyk a sociologie.
V zimní sezoně jsem pracovala v Trentinu jako instruktor lyžování pro děti.
- 2016 - DITALS - certifikace lektora italštiny pro výuku zahraničních studentů

Španělština:
- zkouška DELE C2
- všeobecné a speciální překladatelské zkoušky (C1)
- formace ELE lektor španělštiny pro zahraniční studenty

Překlady:
2016 - sbírka básniček ´Motobásničky´
- překlady odborné (právnické,technické i ekonomické) pro firmy i běžné texty

Organizuji kurzy španělštiny v Barceloně a okolí.


Nyní žiji s rodinou ve Španělsku (6 let).Věnuji se překladatelství,tlumočnictví pro firmy a výuce jazyků(online,Barcelona).Spolupracuji s vydavatelstvím Loescher a Edelsa (materiály k výuce v ceně). Mým cílem je komplexně-tématicko-konverzační výuka,která by měla bavit a dát každému maximum :)
Každý bez vyjimky se může naučit cizí jazyk,jen je třeba najít správnou metodu či přístup a držet se ho!
Využívám audia,filmy,youtube.

Výuka:
čeština → španělština/ italština/ katalanština
španělština ↔ italština
angličtina → španělština/ italština

Těším se :o)Reference

S Anetou jsem začala se španělštinou (začátečník) a musím říct, že mě s ní hodiny baví, je neuvěřitelně trpělivá (nemám úplně cit pro jazyky :) ), příprava na hodinu taky super. Z hodin si celkem dost pamatuji a lépe se mi tak připravuje na další hodiny, na které se fakt těším. Myslím, že zvolit Anetu jako svoji lektorku byla dobrá volba.. :)

Barbara R. - 6. 6. 2017

Anetka je skvelá lektorka! Odporúčam všetkým, ktorí majú radi profesionálny prístup, dynamické jednanie a chcú sa niečo naučiť. Nikdy nebol problém sa dohodnúť, prípadne presunúť hodinu. Z jej výučby si veľa pamätám. Chválim aj trpezlivosť a kreatívnosť vo vedení hodiny. Anetka je správna voľba sa naučiť talianský jazyk!

Zuzana - 21. 5. 2017

Aneta naprosto splňuje všechna má očekávání při studiu španělštiny. Hodiny jsou zábavné a naučné. Moc oceňuji, že mi Aneta připravila materiály na míru a ty pravidelně posílá do mailu. Zdokonalujeme a procvičujeme látku, která je pro mě motivující a náročnější. Cítím skutečné pokroky v oblasti slovní zásoby, komunikace i upevnění gramatiky. Celkově hodnotím hodiny velmi pozitivně a o Anetě mohu jednoznačně říct, že je nejlepší lektorka, kterou jsem kdy měla. Děkuji.

Veronika K. - 7. 3. 2017

Anet je moc hodná, milá a chytrá :-) moc děkuji za super doučování, na hodinu se vždy těším :-) a když potřebuji hodinu zrušit nebo přesunout na jindy není problém :-) určitě Anet doporučuji všem, kteří se chtějí naučit nebo si procvičit italštinu :-)

Jana V. - 6. 3. 2017

S Anetou "skypujeme" skoro 3 roky, kdy se učím italsky. Všechno mi perfektně vysvětlí a výuku přizpůsobuje mým schopnostem. Je velmi empatická. Všechny materiály mi posílá e-mailem, na hodinách se vždy dohodneme pode potřeby. Děkuji a doporučuji.

Monika S. - 13. 10. 2016

Nemůžu jinak,než vyjádřit svojí naprostou spokojenost .Jsem před státními zkouškami,žila jsem v Itálii mnoho let a pilujeme gramatiku,mohu tedy opravdu ocenit všestrannou připravenost .Jsem opravdu štastná,že jsem našla v paní Anetě fundovanou a flexibilní vyučující.Doporučuji všem,kteří se chtějí opravdu velmi dobře připravit ke zkouškám .

Lenka H. - 22. 9. 2016

S Anetinou výukou španělštiny jsem naprosto spokojena. Lekce mají spád, gramatiku vždy pečlivě vysvětlí. Ke každé lekci mi zašle materiály v pdf. Její projev je velice kultivovaný a na úrovni. Jsem teprve začátečník, díky Anetě jsem se pro španělský jazyk nadchla ještě víc a určitě hodlám pokračovat. Vyhovuje mi také její flexibilita. Pokud se mně nebo Anetě lekce nehodí ve stanovený den, není problém domluvit se na náhradním termínu.

Karolina B. - 21. 9. 2016

Učím se již 1 rok italsky a jsem velmi spokojená. Paní Anetka je velmi profesionální a zároveň je vůči mému skoro důchodcovskému věku tolerantní. Přizpůsobuje výuku mým schopnostem a možnostem. Těším se na každou další vyučovací hodinu.

Hana R. - 18. 9. 2016

Anet mě učí Italštinu již více než půl roku. Jsem naprosto spokojená. Výuku přizpůsobila tomu, že jsem začátečník a je pro mě důložité hlavně umět v Italštině hovořit. Anet má k výuce připravené úryvky z časopisů, pdf učebnici, poslechy a audio nahrávky. Na čase výuky se vždy dohodneme podle potřeb, takže někdy voláme přes skype při pauze mezi přednáškami. Anet nabízí za velmi přijatelnou cenu skvělou výuku, kdy se při hodině nemusím bát toho, že něco říkám špatně. Rozhodně doporučuji.

Nikol J. - 18. 9. 2016


Kontaktní formulář


Napsat referenci