Online vzdělávání, pomoc při samostudiuPetr K.

Petr Křápek
Účet ověřený:
matematika, příprava na maturitu, matematický software, autocad, informační technologie
Brno, Ostrava, Uherské Hradiště
Doučuje i přes skype / internet
1 odučená lekce
400Kč - 500Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Vždy se mi velice líbilo, když jsem mohl na škole někomu pomoci s tím, čemu nerozumí. Tato vlastnost mě doteď neopustila a rád proto pomůžu i Vám. Můžete ode mě čekat velice pohodové a profesionální vystupování.

V rámci individuální výuky se můžeme potkat zejména u předmětů jak je matematika, fyzika a chemie pro studenty základních, středních a vysokých škol. Také pořádám veřejné kurzy se zaměřením na vzdělávání v předmětech jako jsou inženýrské výpočty a podpora konstrukce
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖

📙 MATEMATIKA:
╠ Přijímací zkoušky
╠ Maturitní zkoušky
╠ Opravné zkoušky
╚ Individuální lekce

📙 ROBOTIKA:
╠ Pro základky
╚ Pro střední

📙 PROGRAMOVÁNÍ:
╚ Python

📙 SOFTWARE:
╠ AutoCAD (CAD)
╠ Wolfram (CAS)
╚ MatLAB (CAS)Reference

Petr je velmi klidné povahy, což jsem ocenila. Látku uměl vysvětlit a rychle reagoval na všechny mé dotazy ohledně učiva, které můj syn potřeboval procvičit. Po dohodě byl ochoten vždy přijet. Petra můžu všem s klidným svědomím doporučit.

Ladislava N. - 19. 5. 2018

Děkuji Petrovi za půběžné doučování matematiky.Našel vždy způsob jak dané téma vysvětlit a tím se dostavily dobré výsledky za které děkuji a všem doporučuji. Simon S.- 21.4.2018

21. 4. 2018

Petr je vskutku profesionál. Tématu vždy perfektně rozumí a je schopen mi ho vysvětlit, což se nedá říci skoro o žádném učiteli matematiky. Petra Mohu jen doporučit.

Lukáš K. - 30. 1. 2018

Petr doučuje mého syna matematiku a musím říci, že jsme velice spokojeni. Velice milý a profesionální přístup a velmi dobré výsledky. Vřele všem doporučuji.

Robert C. - 26. 1. 2018


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci