Dagmar S.

Dagmar Stejskalová
Účet ověřený:
matematika, účetnictví, německý jazyk, angličtina, ekonomika
Bílina, Teplice, Most, Ústí nad Labem, Duchcov, 41801, 41501, 43201, 41901, 40011
80% zodpovězených zpráv
4h průměrná rýchlost odpovědi

Mám vystudovanou vysokou školu obor Finanční management, doučuji již 18 let. Píši také různé práce.Reference

S paní jsem velmi spokojená. Doučuje dceru 3 předměty již druhým rokem. Dcera se velmi zlepšila. Minulý rok jsme bojovali za 3 a nyní bojujeme o vyznamenání. Opravdu velká spokojenost. Jasná domluva, flexibilita, materiály. Mohu jen doporučit.

Jan N. - 1. 1. 2018

S doučovatelkou jsem absolutně spokojený. Díky ní se syn zlepšil v matematice i v jazycích. Je spolehlivá a intenzivní. Není problém si domluvit jakýkoliv termín. Líbi se mi, že je časově flexibilní, nemusíme nikam dojíždět, materiály zajistí a ještě srozumitelně vysvětlí a hlavně naučí. Již spolupracujeme 3 rokem.

Jan L. - 29. 6. 2017

S paní jsem velmi spokojená. Líbí se mi, že materiály jsou zajištěné a je časově flexibilní. Vždy se domluvíme. Krásné vysvětlení.

Lenka K. - 21. 9. 2016

Vysoká spokojenost, dcera se bála opravných zkoušek a zvládla je na výbornou, pochvala také od učitele. Paní využíváme během školního roku a budeme využívat až do maturity.

Lenka K. - 16. 9. 2016

Za mne jedině doporučuji. Pochopil jsem vše, co bylo potřeba. Krásně vysvětlené na příkladech. Doučuje také moji dceru a je spokojená. Vyzkoušeli jsme více doučovatelů a nikdy jsme nebyli tak spokojeni. Na termínu se také vždy domluvíme.

Jan N. - 16. 9. 2016

Absolutně nedoporucuji-doucovatelka vše cetla z papíru a plno věci nevěděla a řekla mi spatně. žádna připravenost z její strany. Doučování probíhající formou,prectu větu a premyslim,co asi tak znamena ,z praxe absolutně neznala priklady nic. To můžete jít k jakemukoliv známému ,co rozumí," ekonomicky" psanému textu a je to stejné.

Anonymní J. - 16. 9. 2016


Kontaktní formulář


Napsat referenci