Dagmar S.

Dagmar Stejskalová
Účet ověřený:
matematika, účetnictví, německý jazyk, angličtina, ekonomika
Bílina, Teplice, Most, Ústí nad Labem, Duchcov, 41801, 41501, 43201, 41901, 40011
30% zodpovězených zpráv
12h průměrná rýchlost odpovědi

Mám vystudovanou vysokou školu obor Finanční management, doučuji již 18 let. Píši také různé práce.Reference

Paní Dagmar Stejskalové touto cestou velice děkuji za dokonalou přípravu mého syna. Neskutečně trpělivá, opravdu rozumí látce, kterou doučuje, umí to vysvětlit tak, že látku nelze nepochopit, prostě člověk na svém místě. Kdo hledá z blízkého okolí někoho na doučování, tak já vřele doporučuji. Jsem ráda, že jsme natrefili na tak skvělou paní a těším se já i syn na další spolupráci

Jana V. - 1. 9. 2018

S paní jsem velmi spokojená. Doučuje dceru 3 předměty již druhým rokem. Dcera se velmi zlepšila. Minulý rok jsme bojovali za 3 a nyní bojujeme o vyznamenání. Opravdu velká spokojenost. Jasná domluva, flexibilita, materiály. Mohu jen doporučit.

Jan N. - 1. 1. 2018

S doučovatelkou jsem absolutně spokojený. Díky ní se syn zlepšil v matematice i v jazycích. Je spolehlivá a intenzivní. Není problém si domluvit jakýkoliv termín. Líbi se mi, že je časově flexibilní, nemusíme nikam dojíždět, materiály zajistí a ještě srozumitelně vysvětlí a hlavně naučí. Již spolupracujeme 3 rokem.

Jan L. - 29. 6. 2017

S paní jsem velmi spokojená. Líbí se mi, že materiály jsou zajištěné a je časově flexibilní. Vždy se domluvíme. Krásné vysvětlení.

Lenka K. - 21. 9. 2016

Vysoká spokojenost, dcera se bála opravných zkoušek a zvládla je na výbornou, pochvala také od učitele. Paní využíváme během školního roku a budeme využívat až do maturity.

Lenka K. - 16. 9. 2016

Za mne jedině doporučuji. Pochopil jsem vše, co bylo potřeba. Krásně vysvětlené na příkladech. Doučuje také moji dceru a je spokojená. Vyzkoušeli jsme více doučovatelů a nikdy jsme nebyli tak spokojeni. Na termínu se také vždy domluvíme.

Jan N. - 16. 9. 2016

Absolutně nedoporucuji-doucovatelka vše cetla z papíru a plno věci nevěděla a řekla mi spatně. žádna připravenost z její strany. Doučování probíhající formou,prectu větu a premyslim,co asi tak znamena ,z praxe absolutně neznala priklady nic. To můžete jít k jakemukoliv známému ,co rozumí," ekonomicky" psanému textu a je to stejné.

Anonymní J. - 16. 9. 2016


Kontaktní formulářNapsat referenci