Mgr. Radek Z.

Radek Zeithaml
Účet ověřený:
 matematika, matematika - zš, matematika - sš, matematika - vš, deskriptivní geometrie, geometrie, fyzika - zš
 Praha
  250Kč - 400Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  20% zodpovězených zpráv
  11h průměrná rýchlost odpovědi

Zkušený lektor - vystudovaný pedagog; aprobace: matematika - základy techniky. Nabízím doučování matematiky a deskriptivní geometrie a přípravu na přijímací zkoušky z matematiky, přípravu k maturitě a přípravu na reparáty. Matematiku doučuji studenty od 2.stupně ZŠ, SŠ i VŠ. Možné též doučování fyziky pro ZŠ.Reference

Využili jsme služeb p. Radka k přípravě na reparát z matematiky. Nejen, že je to velmi příjemný člověk, který vždy dorazil na doučování včas, ale vždy byl perfektně připraven na látku, kterou doučoval.Velmi srozumitelně vše vysvětloval. Dlouho jsem se nesetkala s takovým profesionálním přístupem. Kéž by bylo více takových pedagogů.Mohu jen doporučit, reparát dopadl skvěle. Velmi ještě jednou moc děkujeme a všem doporučujeme.

Š M. - 30. 8. 2016

Služeb pana Radka jsme využili opakovaně a opět můžu napsat jen slova chvály - zkušený učitel, příjemný člověk - rozhodně doporučuji!

V. Č. - 10. 8. 2016

Byli jsme velmi spokojeni. Syn se rozhodl na poslední chvíli přihlásit se na 6leté gymnázium a měl opravdu hodně co dohánět. Přijímačky dopadly dobře a i ze základní školy přišla pozitivní zpětná vazba, že se zlepšil. Původně jsme byli (my rodiče) z velkého skluzu v matematice dost vystresovaní, ale i díky klidnému a vlídnému přístupu pana učitele jsme všechno společně zvládli a syn má velkou radost, jaký pokrok udělal. Rozhodně doporučujeme!

Eva R. - 3. 5. 2016

Pana doučovatele jen doporučuji zlepšila se mi známka a ještě pořád lepší

Robert P. - 29. 4. 2016

Mohu jen doporučit, díky panu Radkovi už syn s matematikou nebojuje a zlepšil si známku z 3 na 1!! Díky.

V. Č. - 21. 1. 2016


Tento doučovatel aktuálně není dostupný. Zkus kontaktovat některého z doporučených.

Napsat referenci