Doučování učiva ZŠ a SŠ, příprava na maturituLucie M.

Lucie Mihalčíková
Účet ověřený:
matematika, francouzský jazyk, anglický jazyk, čeština, chemie - zš, fyzika - zš, dějepis, zeměpis, maturita, příprava
Most, Žatec, Louny
150Kč - 200Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
40% zodpovězených zpráv
33h průměrná rýchlost odpovědi

AKTUÁLNĚ: Nabízím volná místa na celoroční přípravu k přijímacím zkouškám na SŠ z matematiky. Jedná se o skupinový kurz ve skupince max. 4 studentů, vlastní materiály k procvičování v ceně kurzu. Probereme všechny typové úlohy, poradím s postupy řešení. Frekvence hodin: jednou týdně/90 minut. Cena dle počtu studentů ve skupince :)

--------------------------------

Dobrý den milí rodiče a studenti,

jmenuji se Lucie Mihalčíková, je mi 21 let a v současné době studuji na VŠE v Praze obor finance. Předtím jsem rok strávila v Anglii na University of Essex, kde jsem studovala finance a matematiku. V květnu 2017 jsem úspěšně dokončila Gymnázium V. Hlavatého v Lounech maturitou s vyznamenáním.

Nabízím levné doučování dle Vašich časových možností téměř jakéhokoli učiva základní a střední školy. Jsem držitelkou několika jazykových certifikátů (angličtina FCE a IELTS - oba úroveň C1; francouzština DELF - úroveň B1), z obou jazyků mám i maturitní zkoušku (společně s matematikou a českým jazykem) - tzn., že mám opravdu hodně aktuálních materiálů k přípravě na maturitu a zvládnu Vás k ní připravit tak, abyste ji zvládli bez problémů.

Cena doučování se liší v závislosti na náročnosti přípravy, ale většinou se pohybuje v rozmezí 150 až 200 Kč/hod (záleží také na tom, jak moc "narychlo" je doučování domluveno či kolikrát týdně probíhá atd).

Pokud byste měli o doučování zájem, neváhejte mne kontaktovat buď zde nebo na emailu mihalcikova.lucka@email.cz.

Těším se na případnou spolupráci!
Reference

Musim jen a jen chválit, profesionalni přístup, výborná připrava na probíranou latku, vždy když jsem měl dotaz, dostalo se mi skvěle podané odpovědi, rozhodně všem doporučuji .// PS: věřte mi, na angličtinu prostě nikoho lepšiho neseženete !

Jakub Č. - 26. 4. 2018

Musím jen chválit ,na hodiny vždy perfektně připravena,látku umí velice dobře vysvětlit.Je milá a ochotná,snaží se vždy vyhovět

Miluše B. - 13. 1. 2018

Lucka je trpělivá,hodná a milá. Díky ní mě matematika začala i bavit. Vysvětluje výborně. Můžu se s ní kdykoliv domluvit. Nikdy není nepříjemná.

Karolína P. - 10. 1. 2018

Slecna Lucka je spolehliva a trpeliva. Syn prosel u opravek z matematiky. Nemam co vytknout.M.F.

Martina F. - 5. 9. 2017

Nemáte prosím někdo tel. číslo na Lucku? Na e-mail mi neodpovídá. Můj e-mail: lenickavavrova@seznam.cz Děkuji.

Lenka V. - 4. 9. 2017

Lucka je moc milá, sympatická a hlavně ochotná a trpělivá. Doučování bere formou hry. Díky tomu začala mého syna francouzština více bavit a úspěšně udělal reparát. Práce s Luckou ho opravdu moc bavila. S Luckou se vždy dá vše nějak domluvit, ve většině situacích Vám vyjde vstříc. Jsme jí moc vděční a touto cestou jí chceme ještě jednou moc poděkovat.

Věra G. - 31. 8. 2017

S doučováním slečny Lucie jsme byli velmi spokojeni. Byla vždy milá a příjemná a výuka byla naprosto profesionální. Vše dokázala dceři perfektně vysvětlit. Ochotně nám vyšla vstříc při jakékoli změně, kterou jsme potřebovaly. Tedy mohu všem ostatním vřele a jednoznačně doporučit !!!!

Helena V. - 17. 6. 2017


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci