Lucie M.

Lucie Mihalčíková
Účet ověřený:
 matematika, francouzský jazyk, anglický jazyk, čeština, chemie - zš, fyzika - zš, dějepis, zeměpis
 Louny, Most, Žatec, Chomutov
  100Kč - 250Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  50% zodpovězených zpráv
  48h+ průměrná rýchlost odpovědi

Dobrý den milí rodiče a studenti,

jmenuji se Lucie Mihalčíková, je mi 19 let a právě jsem úspěšně dokončila studium na gymnáziu v Lounech. Nabízím levné doučování dle Vašich časových možností téměř jakéhokoli učiva základní a střední školy. Jsem držitelkou několika jazykových certifikátů (angličtina FCE a IELTS - oba úroveň C1; francouzština DELF - úroveň B1), z obou jazyků mám i maturitní zkoušku (společně s matematikou a českým jazykem).

Bohužel z důvodu studia VŠ v zahraničí nabízím doučování pouze v době, kdy jsem v ČR - tzn. v období Vánoc, Velikonoc a během letních prázdnin (červen-září) a jen u mě doma, dojíždění z časových důvodů není možné.

Do ČR se vracím cca týden před Vánocemi a zpět odlétám v polovině ledna - prosím, nepiště mi o doučování v jiných termínech.

Děkuji za pochopení a těším se na případnou spolupráci!
Reference

Slecna Lucka je spolehliva a trpeliva. Syn prosel u opravek z matematiky. Nemam co vytknout.M.F.

Martina F. - 5. 9. 2017

Nemáte prosím někdo tel. číslo na Lucku? Na e-mail mi neodpovídá. Můj e-mail: lenickavavrova@seznam.cz Děkuji.

Lenka V. - 4. 9. 2017

Lucka je moc milá, sympatická a hlavně ochotná a trpělivá. Doučování bere formou hry. Díky tomu začala mého syna francouzština více bavit a úspěšně udělal reparát. Práce s Luckou ho opravdu moc bavila. S Luckou se vždy dá vše nějak domluvit, ve většině situacích Vám vyjde vstříc. Jsme jí moc vděční a touto cestou jí chceme ještě jednou moc poděkovat.

Věra G. - 31. 8. 2017

S doučováním slečny Lucie jsme byli velmi spokojeni. Byla vždy milá a příjemná a výuka byla naprosto profesionální. Vše dokázala dceři perfektně vysvětlit. Ochotně nám vyšla vstříc při jakékoli změně, kterou jsme potřebovaly. Tedy mohu všem ostatním vřele a jednoznačně doporučit !!!!

Helena V. - 17. 6. 2017


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci