Doučování učiva ZŠ a SŠ dle Vašich potřebLucie M.

Lucie Mihalčíková
Účet ověřený:
 matematika, francouzský jazyk, anglický jazyk, čeština, chemie - zš, fyzika - zš, dějepis, zeměpis
 Louny, Žatec, Most, Chomutov
  150Kč - 200Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  80% zodpovězených zpráv
  7h průměrná rýchlost odpovědi

Dobrý den milí rodiče a studenti,

jmenuji se Lucie Mihalčíková, je mi 20 let a v současné době studuji na University of Essex ve Velké Británii (obor matematika a finance, dobrovolně chodím i na francouzštinu). V květnu 2017 jsem úspěšně dokončila Gymnázium V. Hlavatého v Lounech maturitou s vyznamenáním.

Nabízím levné doučování dle Vašich časových možností téměř jakéhokoli učiva základní a střední školy. Jsem držitelkou několika jazykových certifikátů (angličtina FCE a IELTS - oba úroveň C1; francouzština DELF - úroveň B1), z obou jazyků mám i maturitní zkoušku (společně s matematikou a českým jazykem) - tzn., že mám poměrně dost materiálů k přípravě na maturitu a zvládnu Vás k ní připravit.

Cena doučování se liší v závislosti na náročnosti přípravy, ale většinou se pohybuje v rozmezí 150 až 200 Kč/hod (záleží také na tom, jak moc "narychlo" je doučování domluveno či kolikrát týdně probíhá atd).

Pokud byste měli o doučování zájem, neváhejte mne kontaktovat.

Těším se na případnou spolupráci!
Reference

Musím jen chválit ,na hodiny vždy perfektně připravena,látku umí velice dobře vysvětlit.Je milá a ochotná,snaží se vždy vyhovět

Miluše B. - 13. 1. 2018

Lucka je trpělivá,hodná a milá. Díky ní mě matematika začala i bavit. Vysvětluje výborně. Můžu se s ní kdykoliv domluvit. Nikdy není nepříjemná.

Karolína P. - 10. 1. 2018

Slecna Lucka je spolehliva a trpeliva. Syn prosel u opravek z matematiky. Nemam co vytknout.M.F.

Martina F. - 5. 9. 2017

Nemáte prosím někdo tel. číslo na Lucku? Na e-mail mi neodpovídá. Můj e-mail: lenickavavrova@seznam.cz Děkuji.

Lenka V. - 4. 9. 2017

Lucka je moc milá, sympatická a hlavně ochotná a trpělivá. Doučování bere formou hry. Díky tomu začala mého syna francouzština více bavit a úspěšně udělal reparát. Práce s Luckou ho opravdu moc bavila. S Luckou se vždy dá vše nějak domluvit, ve většině situacích Vám vyjde vstříc. Jsme jí moc vděční a touto cestou jí chceme ještě jednou moc poděkovat.

Věra G. - 31. 8. 2017

S doučováním slečny Lucie jsme byli velmi spokojeni. Byla vždy milá a příjemná a výuka byla naprosto profesionální. Vše dokázala dceři perfektně vysvětlit. Ochotně nám vyšla vstříc při jakékoli změně, kterou jsme potřebovaly. Tedy mohu všem ostatním vřele a jednoznačně doporučit !!!!

Helena V. - 17. 6. 2017


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci