Příprava na přijímací zkoušky, Feuersteinovo instrumentální obohacování (FIE)Anna M.

Anna Mrzílková
Účet ověřený:
 český jazyk, francouzština, matematika, příprava na přijímací zkoušky (osmiletá, šestiletá a čtyřletá gymnázia), angličtina, Feuersteinovo instrumentální obohacování (FIE)
  Praha
  200Kč - 400Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer,
  doučuje i skupiny
  90% zodpovězených zpráv
  4h průměrná rýchlost odpovědi

Jsem studentka FF UK. S výukou mám několikaleté zkušenosti. Hodiny připravuji svým žákům „na míru“, ke každému přistupuji individuálně. Mým cílem je naučit studenty o problémech přemýšlet, ne je slepě řešit podle naučených vzorců.

Začínám pracovat také metodou Feuersteinova instrumentálního obohacování (FIE), s níž se plně ztotožňuji. Jedná se o několik instrumentů určených k rozvoji kognitivních funkcí. Více informací můžete nalézt např. zde: http://www.ucime-se-ucit.cz/o-metode/

Momentálně se snažím obklopit lidmi, kteří by k výuce přistupovali stejným způsobem jako já.Reference

Když jsem k tobě přišla, tak jsem neuměla gramatiku, alespoň ne tak dobře. Postupovala jsem pomalu a občas to trochu i dřelo, ale měla jsi se mnou velikou trpělivost a vysvětlovala jsi mi všechno srozumitelně, bez křiku a nevadilo ti vysvětlit věci víckrát, když jsem něco nechápala. Postupovala jsem pomalu, ale zato hodně jistě. Z 19 bodů se najednou stalo 39 a v matice to samé. A najednou mi nedělá problém ani ta blbá přívlastková věta :-D. Slibuji, že si budu pamatovat, že 5 X 8 = 40, a ne 45. Myslím, že jsem pro to obě udělaly maximum a nějak to dopadne. Díky tobě se cítím připravenější, než bych kdy mohla být. Pokrok jsem udělala velký (nebo mi to tak připadá). Naučila jsem se hledat chyby a všímat si maličkostí. Naučila jsem se být pozornější. Naučila jsem se mít ráda češtinu i matiku. Děkuji za všechno! (Tato slečna opravdu udělala obrovský pokrok a úspěšně složila přijímací zkoušky na obě čtyřletá gymnázia - do Karlína i na Libeňský zámek.)

A Č. - 15. 5. 2018

Co jsem se naučila: -Myslím, že když jsem každý týden dostávala podobné testy na gymnázium, tak jsem se od testu k testu lepšila, protože už jsem znala podobná zadání. -Konkrétně u slovních úloh jsem se třeba naučila jednoduché postupy a finty. -Jelikož jsem pořád dostávala práci s textem, tak jsem s ním začala lépe pracovat. Co se mi líbilo: -Líbilo se mi, že každý můj vyplněný test (korekturu, slovní úlohy, slovní druhy...) mi Anička zkontrolovala, a když někde našla chybu, k zadání jsme se vrátily a test poté opravily. -Nebo také když jsem něčemu nerozuměla, tak mi to Anička vysvětlila a popřípadě mi na to dala nějaká cvičení (opakování). Co bych změnila: -Možná bych to jedno posezení prodloužila o 15-30 minut. Ale chápu, že těch dětí má Anička hodně a chce mít nějakou chvilku pro sebe. Děkuji moc za výuku! (Opět jsem si dovolila přidat zpětnou vazbu slečny z 5. třídy. Slečna ke mně chodila tři měsíce, na gymnázium se sice nedostala, ale především si začala více věřit. Tím se zvýšilo také její pracovní tempo.)

T H. - 15. 5. 2018

Hodiny s tebou byly fajn a bavily mě. Naučila a doučila jsi mě hodně věcí. Když jsem náhodou nemohl dorazit na hodinu, dala jsi mi hned náhradní termín. Myslím, že jsme toho za ten půlrok hodně stihli. Líbily se mi i domácí úkoly, které byly někdy opravdu zajímavé, jako třeba vytváření vlastního komiksu. Myslím, že jsi mě naučila i lehčí postupy u úloh. Snad jsi mě připravila na zkoušky dobře a někdy se třeba ještě uvidíme. (Zpětná vazba žáka 5. třídy s korekcí několika pravopisných chyb. Na gymnázium se sice nedostal, nicméně za necelý rok práce udělal obrovský pokrok, a to zejména v náhledu na sebe samého a svou práci. Naučil se vymýšlet vlastní postupy, pracovat systematicky.)

M K. - 15. 5. 2018

Anna est une personne très agréable, sérieuse, impliquée et très professionnelle. Étant français débutant dans la langue tchèque, elle a su me faire aimer cette langue par des méthodes pédagogiques simples pour m'apporter des bases en quelques mois. Je vous la conseille vivement.

Laplace J. - 4. 3. 2018

Můžu ti za všechno jenom poděkovat. Myslím, že jsem se zlepšila, a určitě mi tvoje výuka pomáhá i ve škole. Vždy jsi pro mě měla připravenou práci a měla jsi se mnou trpělivost, jestli se na gymnázium dostanu, tak můžu poděkovat jen a jen tobě. Každá hodina mě něco naučila. Ty jsi mi taky vždy říkala různé pomůcky, díky kterým si budu pamatovat spoustu věcí. Všechno jsi mi zvládla vysvětlit a ukázat, že to není zas tak těžké. Nemám si na co stěžovat, takže tě moje hodnocení daleko neposune. Je mi líto, že na světě není víc takových lidí, kteří mají trpělivost a ukážou ti cestu k tvému cíli. I ve škole jsem začala dosahovat lepších výsledků. A proto ti patří mé díky, za to, že jsi mi věřila, měla se mnou trpělivost a pomohla mi se vším. Můžu tě jenom doporučit, ale to neudělám, jelikož vím, že máš málo času. Tak ještě jedno velké DÍKY. (Po drobných pravopisných úpravách přidávám zpětnou vazbu studentky, kterou jsem připravovala minulý školní rok na šestileté gymnázium. Slečna se bohužel nedostala, nicméně ve výuce chce pokračovat také letos.)

Terka P. - 12. 9. 2017

Doučování u Anny M. mi pomohlo se připravit na přijímací zkoušky na gymnázium, na které jsem se poté dostal. Určitě toto doučování doporučuji. Mně osobně hodně pomohlo. Hodiny byly zábavné a přesto naučné.

M A. - 9. 5. 2017

Doučování mi určitě pomohlo, ale bylo by lepší kdyby domácí úkoly byly vždy přibližně stejně dlouhé, protože někdy to bylo dlouhé a někdy zase krátké. (časově) (Dovolila jsem si přidat zpětnou vazbu studenta, kterého jsem připravovala na osmileté gymnázium. Přijímací zkoušky úspěšně složil. Text přenechávám v původním znění.)

Kuba X. - 4. 5. 2017

+ vysvětlila jsi mi to co jsem nevěděla + něco naučila - učitelka se zlobí, že to dělám jinak než mám (Dovolila jsem si přidat zpětnou vazbu studentky, kterou jsem připravovala na šestileté gymnázium. Text přenechávám v původním znění. Slečna přijímací zkoušky úspěšně složila.)

Adéla X. - 4. 5. 2017

Anička mi pomohla zlepšit se v obou předmětech. Měla kamarádský přístup. A byla vtipná, milá, každá hodina mě bavila. Dává hodně velké domácí úkoly, abychom si látku procvičili a nezapomínali jsme ji. (Dovoluji si přidat zpětnou vazbu studentky, kterou jsem připravovala na osmileté gymnázium. Text přenechávám v původním znění. Slečna úspěšně složila přijímací zkoušky na obě gymnázia.)

Jesi X. - 1. 5. 2017

Určitě se mi to líbilo. Hlavně, že to není takové to nudné učení, ale pomocí soutěží nebo jenom bavením se, bylo doučování tady zábavnější. Malá nevýhoda byla,že ve škole jsem se pak nudil, protože jsme to tady už probrali :-). Rozhodně mi to pomohlo a doufám, že se na ten gympl nějak dostanu. (Dovolila jsem si přidat zpětnou vazbu studenta, kterého jsem připravovala na osmileté gymnázium. Text přenechávám v původním znění. Přijímací zkoušky úspěšně složil.)

Ema X. - 6. 9. 2016

Na doučování se mi líbilo. Přišla jsem na svoje chyby a naučila se jak je napravit. Naučila jsem se přicházet na chytáky v testech. Líbil se mi tvůj způsob vysvětlování (např. nějakého problému v úloze nebo něco podobného). Byla to ta nejintenzivnější příprava, kterou jsem letos měla. Pokud se nedostanu, určitě bych tě ráda navštěvovala dál. Pokud se dostanu, určitě tě všem doporučím. Děkuji. (Dovolila jsem si přidat zpětnou vazbu studentky, kterou jsem připravovala na osmileté gymnázium. Text přenechávám v původním znění. Slečna úspěšně složila přijímací zkoušky.)

Ema X. - 6. 9. 2016

Jsem nyní student 9. ročníku základní školy a k Aničce jsem chodil na přípravné kurzy českého jazyka (na 4. leté gymnázium). Hodinu jsem měl jednou týdně a celkem jsem k ní chodil cca půl roku. Hodiny byly vždy super, zábavné, smysluplné a hlavně sestavené přímo pro mne. Na tom co neumím, či si potřebuji procvičit, jsme vždy zapracovali více a „nejeli“ jsme prostě jen podle předem stanovené osnovy. Ale nemyslete si, že vám Anička dá něco zadarmo, na danou věc si přijdete sami a to je na jejím doučování vlastně jedna z nejlepších věcí, opravdu musíte nad daným problémem přemýšlet a pouze nesedíte a nekoukáte do zdi mezitím, co učitel něco monotónně vykládá. Pod jejím vedením jsem se dostal na Gymnázium Jana Keplera a na Gymnázium Na Zatlance, takže celá naše příprava měla zdárný konec. Anička je velice milá, spolehlivá a s každým problémem co jsem měl, mi dokázala poradit. Na její hodiny jsem se vždy těšil, i přesto, že to bylo učení :-). Jestli hledáte nějakou kvalitní výuku, mohu vám Aničku jen doporučit.

Martin F. - 30. 4. 2016

Hlášení všem budoucím studentům! :) Anička mě doučuje francouzštinu a jsem s ní nadmíru spokojená. Na hodinu je vždy 100% připravená. Dostávám od ní zábavné a hlavně účelné úkoly. Materiály na hodinu čerpá z různých zdrojů. Když něco zapomenete nebo nestihnete udělat, je velice shovívavá a se netváří kysele (alespoň tedy doufám... doučuje mě totiž přes Skype, a tak na ni nevidím :D). Když potřebujete probrat něco konkrétního, stačí jí jen napsat dopředu a ona připraví cvičení. U doučování se také občas pořádně zapotím, protože, jak uvedla v popisu, opravdu chce, abych nad danou problematikou přemýšlela a vymyslela vlastní řešení nebo vyjádřila vlastní názor, což není vždy jednoduché. A slovo na závěr - doučování s Aničkou přináší ovoce :D ;)

Eva K. - 16. 2. 2016


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci