Anna M.

Anna Mrzílková
Účet ověřený:
 český jazyk, francouzština, matematika, příprava na přijímací zkoušky (osmiletá, šestiletá a čtyřletá gymnázia), angličtina
  Praha
  200Kč - 400Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer,
  doučuje i skupiny
  90% zodpovězených zpráv
  16h průměrná rýchlost odpovědi

Jsem studentka FF UK. S výukou mám několikaleté zkušenosti. Hodiny připravuji svým žákům „na míru“, ke každému přistupuji individuálně. Mým cílem je naučit studenty o problémech přemýšlet, ne je slepě řešit podle naučených vzorců.

Momentálně se snažím obklopit lidmi, kteří by k výuce přistupovali stejným způsobem jako já.Reference

Anna est une personne très agréable, sérieuse, impliquée et très professionnelle. Étant français débutant dans la langue tchèque, elle a su me faire aimer cette langue par des méthodes pédagogiques simples pour m'apporter des bases en quelques mois. Je vous la conseille vivement.

Laplace J. - 4. 3. 2018

Můžu ti za všechno jenom poděkovat. Myslím, že jsem se zlepšila, a určitě mi tvoje výuka pomáhá i ve škole. Vždy jsi pro mě měla připravenou práci a měla jsi se mnou trpělivost, jestli se na gymnázium dostanu, tak můžu poděkovat jen a jen tobě. Každá hodina mě něco naučila. Ty jsi mi taky vždy říkala různé pomůcky, díky kterým si budu pamatovat spoustu věcí. Všechno jsi mi zvládla vysvětlit a ukázat, že to není zas tak těžké. Nemám si na co stěžovat, takže tě moje hodnocení daleko neposune. Je mi líto, že na světě není víc takových lidí, kteří mají trpělivost a ukážou ti cestu k tvému cíli. I ve škole jsem začala dosahovat lepších výsledků. A proto ti patří mé díky, za to, že jsi mi věřila, měla se mnou trpělivost a pomohla mi se vším. Můžu tě jenom doporučit, ale to neudělám, jelikož vím, že máš málo času. Tak ještě jedno velké DÍKY. (Po drobných pravopisných úpravách přidávám zpětnou vazbu studentky, kterou jsem připravovala minulý školní rok na šestileté gymnázium. Slečna se bohužel nedostala, nicméně ve výuce chce pokračovat také letos.)

Terka P. - 12. 9. 2017

Doučování u Anny M. mi pomohlo se připravit na přijímací zkoušky na gymnázium, na které jsem se poté dostal. Určitě toto doučování doporučuji. Mně osobně hodně pomohlo. Hodiny byly zábavné a přesto naučné.

M A. - 9. 5. 2017

Doučování mi určitě pomohlo, ale bylo by lepší kdyby domácí úkoly byly vždy přibližně stejně dlouhé, protože někdy to bylo dlouhé a někdy zase krátké. (časově) (Dovolila jsem si přidat zpětnou vazbu studenta, kterého jsem připravovala na osmileté gymnázium. Přijímací zkoušky úspěšně složil. Text přenechávám v původním znění.)

Kuba X. - 4. 5. 2017

+ vysvětlila jsi mi to co jsem nevěděla + něco naučila - učitelka se zlobí, že to dělám jinak než mám (Dovolila jsem si přidat zpětnou vazbu studentky, kterou jsem připravovala na šestileté gymnázium. Text přenechávám v původním znění. Slečna přijímací zkoušky úspěšně složila.)

Adéla X. - 4. 5. 2017

Anička mi pomohla zlepšit se v obou předmětech. Měla kamarádský přístup. A byla vtipná, milá, každá hodina mě bavila. Dává hodně velké domácí úkoly, abychom si látku procvičili a nezapomínali jsme ji. (Dovoluji si přidat zpětnou vazbu studentky, kterou jsem připravovala na osmileté gymnázium. Text přenechávám v původním znění. Slečna úspěšně složila přijímací zkoušky na obě gymnázia.)

Jesi X. - 1. 5. 2017

Určitě se mi to líbilo. Hlavně, že to není takové to nudné učení, ale pomocí soutěží nebo jenom bavením se, bylo doučování tady zábavnější. Malá nevýhoda byla,že ve škole jsem se pak nudil, protože jsme to tady už probrali :-). Rozhodně mi to pomohlo a doufám, že se na ten gympl nějak dostanu. (Dovolila jsem si přidat zpětnou vazbu studenta, kterého jsem připravovala na osmileté gymnázium. Text přenechávám v původním znění. Přijímací zkoušky úspěšně složil.)

Ema X. - 6. 9. 2016

Na doučování se mi líbilo. Přišla jsem na svoje chyby a naučila se jak je napravit. Naučila jsem se přicházet na chytáky v testech. Líbil se mi tvůj způsob vysvětlování (např. nějakého problému v úloze nebo něco podobného). Byla to ta nejintenzivnější příprava, kterou jsem letos měla. Pokud se nedostanu, určitě bych tě ráda navštěvovala dál. Pokud se dostanu, určitě tě všem doporučím. Děkuji. (Dovolila jsem si přidat zpětnou vazbu studentky, kterou jsem připravovala na osmileté gymnázium. Text přenechávám v původním znění. Slečna úspěšně složila přijímací zkoušky.)

Ema X. - 6. 9. 2016

Jsem nyní student 9. ročníku základní školy a k Aničce jsem chodil na přípravné kurzy českého jazyka (na 4. leté gymnázium). Hodinu jsem měl jednou týdně a celkem jsem k ní chodil cca půl roku. Hodiny byly vždy super, zábavné, smysluplné a hlavně sestavené přímo pro mne. Na tom co neumím, či si potřebuji procvičit, jsme vždy zapracovali více a „nejeli“ jsme prostě jen podle předem stanovené osnovy. Ale nemyslete si, že vám Anička dá něco zadarmo, na danou věc si přijdete sami a to je na jejím doučování vlastně jedna z nejlepších věcí, opravdu musíte nad daným problémem přemýšlet a pouze nesedíte a nekoukáte do zdi mezitím, co učitel něco monotónně vykládá. Pod jejím vedením jsem se dostal na Gymnázium Jana Keplera a na Gymnázium Na Zatlance, takže celá naše příprava měla zdárný konec. Anička je velice milá, spolehlivá a s každým problémem co jsem měl, mi dokázala poradit. Na její hodiny jsem se vždy těšil, i přesto, že to bylo učení :-). Jestli hledáte nějakou kvalitní výuku, mohu vám Aničku jen doporučit.

Martin F. - 30. 4. 2016

Hlášení všem budoucím studentům! :) Anička mě doučuje francouzštinu a jsem s ní nadmíru spokojená. Na hodinu je vždy 100% připravená. Dostávám od ní zábavné a hlavně účelné úkoly. Materiály na hodinu čerpá z různých zdrojů. Když něco zapomenete nebo nestihnete udělat, je velice shovívavá a se netváří kysele (alespoň tedy doufám... doučuje mě totiž přes Skype, a tak na ni nevidím :D). Když potřebujete probrat něco konkrétního, stačí jí jen napsat dopředu a ona připraví cvičení. U doučování se také občas pořádně zapotím, protože, jak uvedla v popisu, opravdu chce, abych nad danou problematikou přemýšlela a vymyslela vlastní řešení nebo vyjádřila vlastní názor, což není vždy jednoduché. A slovo na závěr - doučování s Aničkou přináší ovoce :D ;)

Eva K. - 16. 2. 2016


Kontaktní formulář


Napsat referenci