Výuka • Motivace • ReparátyJan M.

Jan Macek
Účet ověřený:
matematika, chemie, fyzika, český jazyk, anglický jazyk, skype, angličtina, čeština
Kladno, Praha, Slaný
Doučuje i přes skype / internet
200Kč - 300Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
70% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

•Doučuji žáky základních, středních škol a gymnázií.
Zaměřuji se na přípravu na přijímací a maturitní zkoušku. Včetně přípravy na přijímací zkoušky na vysoké školy. Zabývám se také motivací a plánováním času.
•Kombinace obsahu, cvičení, tipů, přemýšlení a humoru
•Mou výhodou je, že vám můžu nabídnout komplexní služby doučování.
•Můžete přijet ke mně - Kladno, nebo já k vám. Jak dopoledne, odpoledne i večer.

•Je možné si u mě nechat zpracovat domácí úkoly, seminární a jiné práce, nebo zkontrolovat jejich správnost. (Cenu, podle časové náročnosti, Vám sdělím předem.)
•Od roku 2017 učím přes Skype s velmi dobrými ohlasy.

www.janmacek5.wixsite.com/vyuka
Tel. 777 261 073Reference

Tak vysvědčení jak matika, tak čeština za 1! To jsem už dlouho nedostal - děkuju za tvoji pomoc. A příští rok už jen maturita. :)

Vojta L. - 29. 6. 2018

Honza mi po celé tři roky byl oporou při studiu na Kladenském Gymnáziu. Díky němu jsem hlavně matematikou (ale pomohl mi i v jiných předmětech) proplouvat poslední tři ročníky jako nic. Až když jsem z matematiky v prvním ročníku propadl, jsem zjistil, že sám to nezvládnu. Matematice jsem nerozuměl, nebavila mě a měl jsem z hodin hrůzu. Reparát jsem udělal za 2, ani nechápu jak. Doma jsem se nad tím nemusel trápit. Honza dal dohromady rozvrh a naprosto vše vysvětlil tak, že mě to začalo dávat smysl a musím říct, že mě začala i bavit. Ještě jednou bych ti rád, Honzo, touto cestou poděkoval a snad je mi i líto, že už k tobě nemusím chodit. :)

Milan S. - 18. 6. 2018

Rád bych tím způsobem ještě jednou poděkoval Honzovi, který mě připravil na maturitu z češtiny. Bez jeho trpělivosti a nabité výuky bych to nezvládl.

Libor V. - 13. 6. 2018

Dobrý den, opravné zkoušky, na které mě Honza připravoval jsem zvládl na skvělé známky. To jsem nečekal, protože matematice a chemii jsem nikdy nerozuměl a měl jsem velké nedostatky ze základní školy. Jak se říká: těžko na cvičišti, lehko na bojišti. :) Ještě jednou děkuji.

Lukáš K. - 1. 9. 2017

K Honzovi jsem chodila na doučování matematiky celé dva roky a letos jsem úspěšně odmaturovala - chvalitebně. Sice se matematikou dále zabývat nebudu, ale po 10 letech "matematikování" jsem zjistila, že to není učení na nic, ale že matematika je krásná a logická věda. Tímto ještě jednou děkuji.

Eliška B. - 3. 7. 2017

Velký dík.

Katka S. - 13. 3. 2016

Naprosto jsem spokojená, z chemií jsem měla vždy problémy a teď mě dokonce začala i bavit. Děkuji mockrát. Nezvalová K.

Kateřina N. - 21. 2. 2016


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci