Praxi mámPhDr. Hana Z.

Hana Zítková
Účet ověřený:
 ruský jazyk, dějepis, český jazyk pro cizince, český jazyk, skype
  Česka Lípa, Roudnice nad Labem,
  190Kč - 200Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  doučuje i skupiny
  90% zodpovězených zpráv
  2h průměrná rýchlost odpovědi

Praxi mám na všech stupních škol, včetně vysoké školy. Jsem absolventkou KU Praha, starší, ale o to rozumnější a zkušenější. Pracuji s vlastními prezentacemi, moderními postupy a s aktuálními učebnicemi českými i ruskými. Využívám internet, ukazuji cesty k sebevzdělávání. Práce s PC je samozřejmostí. Domácí úkoly i hodiny jsou na základě přání studenta. Kontaktujte mě, sdělte svá přání, domluva ihned. Výuka i z pohodlí domova přes SKYPE.Reference

Paní Zítková je naprosto úžasná. Během 3 měsíců mě připravila na zkoušku z ruštiny, kterou jsem včera úspěšně složila na UJEPu. Je velmi trpělivá, vstřícná a maximálně vyhoví časovým požadavkům. Paní doktorku všem doporučuji

Kateřina S. - 24. 4. 2018

Paní doktorku mohu jen doporučit. I když jsem k ní z důvodu otěhotnění chodila pouze krátce, myslím si,že jsem se toho nenaučila málo. Hodiny jsou pestré, záživné a velkým plusem je, že využívá moderní technologie. I komunikace je s ní výborná. Je pohotová a vstřícná. Pokud bude možnost, ráda bych u ní navázala v učení,kde jsem skončila.

Petra K. - 25. 3. 2018

Paní doktorka je vynikající! Všestranná, flexibilní, vstřícná, vzdělaná a milá. Obě moje děti připravila na přijímací zkoušky na víceleté gymnázium (M, Čj). V současné době se synovi věnuje hlavě v dějepisu a učí ho ruský jazyk. K jazykové výuce se nám výborně osvědčil SKYPE, protože odpadne čas na "přepravu".

Kateřina J. - 16. 2. 2018

Právě jsem úspěšně složil B1 z ruštiny po 2 měsících výuky u p.Zítkové Doporučuji

Marek Z. - 9. 2. 2018

P. Zítková je skvělá ruštinářka, hodiny s ní jsou pohodové. Je trpělivá ,profesionální s individuálním přístupem ke studentu. Připravená na každou hodinu.Vřele doporučuji všem.

Lucie L. - 23. 1. 2018

Paní doktorka je velmi milá, vzdělaná a vstřícná, perfektní na doučování i po SKYPE.

Dita S. - 22. 1. 2018


Kontaktní formulář


Napsat referenci