Praxi mámPhDr. Hana Z.

Hana Zítková
Účet ověřený:
ruský jazyk, dějepis, český jazyk pro cizince, český jazyk, skype, ON LINE, distanční výuka
Česka Lípa, Roudnice nad Labem, 470 01
Doučuje i přes skype / internet
190Kč - 200Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Praxi mám na všech stupních škol, včetně vysoké školy. Jsem absolventkou KU Praha, starší, ale o to rozumnější a zkušenější. Pracuji s vlastními prezentacemi, moderními postupy a s aktuálními učebnicemi českými i ruskými. Využívám internet, ukazuji cesty k sebevzdělávání. Práce s PC je samozřejmostí. Domácí úkoly i hodiny jsou na základě přání studenta. Kontaktujte mě, sdělte svá přání, domluva ihned. Výuka i z pohodlí domova přes SKYPE.Reference

Paní doktorku mohu jedině doporučit! Je velice milá, vzdělaná a vstřícná. Velice rychle reaguje na zprávy, je komunikativní, umí se zorientovat a rychle se přizpůsobí potřebám studenta. Mnohokrát jí děkuji!

Lukáš P. - 14. 4. 2020

Spokojenost!Doporučuji!

Jarmila P. - 21. 3. 2020

Paní doktorka je velmi milá, vstřícná a hlavně trpělivá. Vřele všem doporučuji na 100%.

Tomáš W. - 25. 2. 2020

Paní dokrtorka Zítková je skvělá učitelka dějepisu, učí naše tři děti již druhým rokem a díky ní loni v červnu děti úspěšně složily rozdílovou zkoušku všichni na jedničku. Doufám, že i letos budou děti u zkoušky úspěční. Doučujeme s ní několikrát týdně.

Dita S. - 23. 11. 2018

Paní Zitkova je skvělá, je vidět, že své profesi rozumí. Ráda k ní chodím.

Jaroslava L. - 14. 10. 2018

Paní Zítková je skvělá ve všech ohledech. Především jako člověk, ale samozřejmě také jako odborník i pedagog. Snaží se naučit vás jazyk tak,abyste uspěli u zkoušek jakékoliv náročnosti. Připravila mě během 4. měsíců na zkoušku z ruštiny na VŠ, třicet let jsem rusky nemluvila. Děkuji jí mockrát za úsilí, které do mě vložila, a za to, že mě doveda až k úspěšnému složení zkoušky. Přerovská Jiřina.

Jiřina P. - 29. 5. 2018

Paní Zítková je naprosto úžasná. Během 3 měsíců mě připravila na zkoušku z ruštiny, kterou jsem včera úspěšně složila na UJEPu. Je velmi trpělivá, vstřícná a maximálně vyhoví časovým požadavkům. Paní doktorku všem doporučuji

Kateřina S. - 24. 4. 2018

Paní doktorku mohu jen doporučit. I když jsem k ní z důvodu otěhotnění chodila pouze krátce, myslím si,že jsem se toho nenaučila málo. Hodiny jsou pestré, záživné a velkým plusem je, že využívá moderní technologie. I komunikace je s ní výborná. Je pohotová a vstřícná. Pokud bude možnost, ráda bych u ní navázala v učení,kde jsem skončila.

Petra K. - 25. 3. 2018

Paní doktorka je vynikající! Všestranná, flexibilní, vstřícná, vzdělaná a milá. Obě moje děti připravila na přijímací zkoušky na víceleté gymnázium (M, Čj). V současné době se synovi věnuje hlavě v dějepisu a učí ho ruský jazyk. K jazykové výuce se nám výborně osvědčil SKYPE, protože odpadne čas na "přepravu".

Kateřina J. - 16. 2. 2018

Právě jsem úspěšně složil B1 z ruštiny po 2 měsících výuky u p.Zítkové Doporučuji

Marek Z. - 9. 2. 2018

P. Zítková je skvělá ruštinářka, hodiny s ní jsou pohodové. Je trpělivá ,profesionální s individuálním přístupem ke studentu. Připravená na každou hodinu.Vřele doporučuji všem.

Lucie L. - 23. 1. 2018

Paní doktorka je velmi milá, vzdělaná a vstřícná, perfektní na doučování i po SKYPE.

Dita S. - 22. 1. 2018


Kontaktní formulářNapsat referenci