Kateřina K.
Kateřina K.
Kateřina, 27 let – zkušená a přátelská lektorka angličtiny a dějepisu, 1. stupeň ZŠ
- Doučuje také online
- Od 300 Kč
- Preferované časy: po obědě, večer, víkend
Popis
Výuce se věnuji již pět let. První tři roky jsem působila jako třídní učitelka na prvním stupni základní školy, kde jsem vyučovala český jazyk, matematiku, přírodopis a vlastivědu. Nyní se specializuji na anglický jazyk a dějepis na druhém stupni. K doučování mě přivedla touha pomáhat studentům překonávat překážky v učení a vidět jejich pokrok.
Mám zkušenosti s individuálním doučováním žáků základní školy, kde se zaměřuji na přizpůsobení výuky jejich specifickým potřebám. Ve výuce kladu důraz na přátelský, ale systematický přístup – snažím se žáky motivovat, přizpůsobit tempo jejich schopnostem a zároveň je vést k samostatnosti.
V angličtině se soustředím nejen na rozvoj komunikačních dovedností, aby studenti získali jistotu v mluvení, ale také na pochopení gramatiky, kterou se snažím učit srozumitelně a v souvislostech. V dějepise se snažím studentům přiblížit historii poutavým způsobem – propojuji ji s aktuálními tématy, pracuji s příběhy, vizuálními materiály a diskuzemi, aby si žáci lépe dokázali představit historické události a jejich dopady.
Mým cílem je vytvořit podporující prostředí, kde se studenti cítí sebevědomě a mají chuť se zlepšovat.
Typy lekcí
Zkušební lekce
Zkušební lekce je 30minutová bezplatná hodina, během které se seznámíme a zjistíme, jaké jsou potřeby a úroveň studenta. Vyzkoušíme si styl výuky, domluvíme se na konkrétních cílech a nastavíme ideální tempo lekcí. Zároveň si můžete ověřit, zda mi způsob výuky vyhovuje a zda se student cítí při hodině dobře. Běžná placená lekce trvá 50 minut a je plně přizpůsobena individuálním potřebám studenta.