Zuzana P.

Zuzana Procházková
Účet ověřený:
 český jazyk, anglický jazyk - začátečník, anglický jazyk - mírně pokročilý, německý jazyk - začátečník, německý jazyk - sš, německý jazyk - zš
 Beroun, Králův Dvůr a okolí
  120Kč - 200Kč za 60 minut
  po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  60% zodpovězených zpráv
  48h+ průměrná rýchlost odpovědi

Dobrý den,

jsem 23letá holka jménem Zuzana a jsem z Berouna.
Od roku 2012 učím jazyky - anglický a německý jazyk - zatím do úrovně SŠ + základy. Výuku pro dospělé i pro děti na prvním stupni ZŠ již též mohu nabídnout. Český jazyk není též problém. :)
Co se týče ekonomických předmětů - Ekonomie, Ekonomika, účetnictví mohu doučit na úrovni střední odborné školy.
Reference mohu poskytnout na požádání, popř. mohu doložit na výsledcích ve škole, nebo v reálném životě.
V nejbližší době bych se chtěla osamostatnit nebo začít učit naplno, což nyní dělám při hlavním pracovním poměru na České poště. Ve chvíli, kdy se mi podaří mít možnost začít učit i dopoledne, bude to zde aktualizované.
Cenové rozpětí 120 - 200 Kč je pro všechny věkové kategorie. Dopravu po Králově Dvoře a Berouně si neúčtuji, dále už ano - z důvodu dojíždění formou MHD, jelikož řidičský průkaz nemám.
Pokud budete chtít kontakt mimo možnosti zprávy, jsem prakticky pořád na telefonním čísle 731 162 215 nebo na emailu prochazkova.zuzana01@seznam.cz.Reference

Pani Zuzana ma velmi dobry pristup k memu synovi, doucuje ho cesky jazyk a ang.jazyk. Doucuje take meho manzela anglicky jazyk. Dekujeme ji za profesionalitu.

Simona C. - 1. 1. 2018

Děkuji paní Zuzaně za to, že připravila mého syna na reparát z německého jazyka.

Tomáš B. - 9. 9. 2016


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci