Martin N.

Martin Nesvorný
Účet ověřený:
 anglický jazyk, matematika - zš, matematika - sš
 Praha
  200Kč - 300Kč za 60 minut
  10% zodpovězených zpráv
  8h průměrná rýchlost odpovědi

Ahoj, jsem Martin a anglicky jsem se učil už když jsem byl malý kluk. Před rokem jsem se konečně dokopal a složil zkoušku CAE (C1). V současné době jsem studentem ČVUT v Praze. Učím matiku a angličtinu 2 roky, hlavně doučuji, ale od října jsem začal pracovat pro Zkoušky Nanečisto.
Snažím se udělat výuku co nejvíce zábavnou, vyhovět Vašim specifickým požadavkům a ke každému přistupovat individuálně, protože přeci jenom jsme každý jiný a učíme se různými formami.

Hi, I'm Martin and I've been studying English ever since I was a little fella. Last year I finally kicked myself to pass a CAE exam with the overall score of 196/210. Currently I am a student at the CTU in Prague. I´ve been teaching Math and English for 2 years, mostly tutoring, but last October
I´m trying to make teaching as fun as possible, comply to specific requirements of every client and have a unique approach for everyone, because after all we are all different and we learn in different ways.Tento doučovatel aktuálně není dostupný. Zkus kontaktovat některého z doporučených.

Napsat referenci