Dagmar H.

Dagmar H
Účet ověřený:
 němčina, německý jazyk - státní zkouška, anglický jazyk, angličtina, italský jazyk - státní zkouška
  Břeclav, Hodonín
  300Kč - 450Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  doučuje i skupiny
  90% zodpovězených zpráv
  3h průměrná rýchlost odpovědi

Ráda vás naučím německý, anglický či italský jazyk. Žila jsem dlouhodobě v zahraničí, kde jsem měla možnost studovat místní jazyky, kulturu, zvyklosti. Složila jsem úspěšně zkoušky na Goethe Institutu v Curychu a Cils zkoušky v Padově.
Myslím si, že každého člověka bez vyjímky lze naučit cizí jazyk. Je třeba jen najít správnou metodu a vydržet:-)
Aneb kolik řečí znáš tolikrát jsi člověkem...
Tak neváhejte!Reference

Vážím si práce paní Dagmar. Je lidská, milá, vtipná. Byli jsme ve skupince 2 studenti s odlišnou jazykovou úrovní. Asi to pro ni nebylo lehké, ale vzala to jako výzvu a vždy se snažila skloubit výuku ke spokojenosti každého z nás.

Lucie Škrháková - 04.01.2017

Dášenku jsem našla na základě referencí, potvrdilo mi to, co je tady napsané už od ostatních, na každou hodinu s ní se moc těším...

Snovická Jana - 22.12.2016

Ráda bych se přidala k řadě těch, kteří velmi pozitivně hodnotí výukový program angličtiny slečny Hrabětové. Docházím pravidelně již několik měsíců a s výukou, znalostmi i průběhem výuky jsem opravdu velmi spokojená. Ráda bych ji tímto vřele doporučila dalším studentům.

Lada Litzmanová - 24.11.2016

Dobrý den. Paní Dagmar doučuje angličtinu mého syna již několik měsíců, mohu ji vřele doporučit. Zlepšení v angličtině je u mého syna znát, je vidět, že mu to hodně pomohlo. Na lekce dojíždí k nám domů, vždy přesně na čas, perfektně připravená, je milá a vstřícná. Syn je s doučováním také spokojený a baví ho to.

Alena Slaná - 14.11.2016

Dobrý den, slečna Dáša mě doučuje německý jazyk a jsem s ní velmi spokojená. Její přístup je profesionální, na lekce vždy perfektně připravená, výuka šitá přímo na míru mým potřebám. Je kreativní, milá, vstřícná, trpělivá, ale zároveň důsledná lektorka a to je přesně to co potřebuji. Takže jí tímto velice děkuji a všem vřele doporučuji!

Marcela Škarpichová - 19.10.2016

Dobrý den, Se slečnou Dášou mám doučování přes Skype (Němčinu).Sice jsem se této formy doučování ze začátku bála, ale hned v první lekci ze mě všechny obavy spadly, protože na mě působila a působí mile a přívětivě. Dokáže odhadnout Vaše slabé stránky a ty pilovat až do úmoru.S notnou dávkou trpělivosti.Za což ji obdivuji. K tomu všemu mě Němčina začíná bavit a dokonce se na další lekce těším.Což se mě dřív nestávalo. Je to člověk na správném místě, protože ji záleží na tom, aby pro Vás její lekce byly přínosem. Takže s čistím svědomím všem doporučuji.

Klára Cendelínová - 27.09.2016

Ráda doporučím ostatním :-) Super individuální přístup, Dagmar je velmi ochotná a se vším ráda poradí a pomůže.

Markéta Školová - 19.09.2016

Dobrý den, paní Dagmar můžu jen vřele všem doporučit!!! Byla jsem s ní naprosto spokojená!! Dojížděla za mnou, vždy mi vyhověla když jsem potřebovala a měla jsem čas. Doučovala mě z anglického jazyka - příprava k maturitě. Všechno mi skvěle vysvětlila, je trpělivá, perfektní přístup!!! Každý den šly vidět pokroky, kterých jsem nedocílila ani za rok ve škole. Každý den mě motivovala k lepším výsledkům, kterých jsem opravdu dosáhla! Pokud hledáte někoho na doučování jazyků, tak je to právě paní Dagmar!!! Byla to ta nejlepší lektorka jakou jem kdy měla!!!!

Veronika Lužová - 27.08.2016

Dobrý den všem, po zkušenostech které jsem měl z jiných doučování jsem měl obavy i u sl. Dáši. Nyní můžu říci že jsem chybu neudělal, když jsem ji požádal o doučování. Na každou hodinu je dokonale připravená a učivo které nepobírám mi detailně vysvětlí. Němčinu potřebuji využívat při zaměstnání a proto ji směřujeme na obchodní a logistiku. V tomto ohledu předčila mé požadavky. Tím že mi vychází vstříc i časově je už jen takový bonus. I když nerad to píši, protože pak bude mít méně času na mně, tak ti kteří hledají někoho na doučování obraťe se sem = nebudete litovat. Tím to bych chtěl sl. Dáši poděkovat za její trpělivost a vstřícnost. Přeji Vám hodně spokojených žáků jako jsem já - děkuji

Martin Špringer - 08.08.2016

Dáša mě doučuje angličtinu a mohu ji vřele doporučit. Je velmi trpělivá, vstřícná a velmi důsledná lektorka. Vše probere do detailu a gramatika se mi s její vysvětlením zdá jednodušší a srozumitelná. Angličtinu potřebuji pro svou práci a nejsem zrovna fanda tohoto jazyku, ale s Dášou začínám tomuto jazyku přicházet na chuť i víc ho používat. Všem mohu jen doporučit a jí poděkovat.

Š Průdková - 18.07.2016

Dobrý den, moje reference na slečnu Dagmaru mohou být jedině kladné, jinak to ani nejde, protože je flexibilní (dojede na místo určené klientem, v den a hodinu,která vyhovuje klientovi), výuka je efektivní, funkční,rychlá,založená na individuálních potřebách a co je hlavní- jsou vidět pozitivní výsledky. Vřele doporučuji... Nikdy není pozdě začít si doplnit vědomosti....

Magdaléna Polachová - 07.07.2016

I podle mého názoru je Dáša opravdu člověk na správném místě...doučuje mě německý jazyk, kdy si opravdu všímá, co mi nejde, systemicky danou problematiku probírá, opakuje a přizpůsobuje člověku. Všímá si různých nedostatků, na které následně hledá cvičení, takže i její příprava je důkladná a poctivá. Je opravdu nápaditá, milá, vstřícná... Dojíždí za člověkem, i obráceně :). Vážím si její práce!

Dagmar Čapková - 04.07.2016

Potřebovala jsem si doplnit němčinu, protože hledám práci v Rakousku. Dáša se mnou napsala životopis, poradila mi jak komunikovat přes telefon a jak mluvit při pracovním pohovoru....Jednoduše a nekomplikovaně vysvětluje gramatiku dokud to nepochopíte. Donutí vás učit se...:-)

Adriana Hřebačková - 27.04.2016

Dáša má lekce detailně připraveny, přistupuje individuálně k výuce a problematické části gramatiky umí vystětlit, tak že to prostě musíte pochopit:-) Neustále vás bude motivovat a hnát dál... Její lekce jsou velmi příjemné a přínosné. Doporučuji!

Daniel Novotný - 26.04.2016

Dášu můžu všem, kteří se chtějí učit německy, vřele doporučit. Učivo chápu lépe, než kdysi ve škole a jelikož je velmi sympatická a milá, nestydím se před ní. Celkový dojem velmi dobrý. Doučování mě dokonce baví, což je skvělá motivace.

Lenka Kardošová - 16.04.2016


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci