Eliška V.

Eliška Vašířová
Účet ověřený:
 matematika - zš, český jazyk - zš, anglický jazyk - začátečník, anglický jazyk - mírně pokročilý, čeština - zš, český jazyk, anglický jazyk, angličtina
  Praha
  250Kč - 300Kč za 60 minut
  po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  10% zodpovězených zpráv
  4h průměrná rýchlost odpovědi

Krásný den!
Jmenuji se Eliška a ráda bych vám nabídla doučování pro vaše děti.
Věnuji se doučování na 1. stupni ZŠ a nižšího stupně osmiletých gymnázií (prima - sekunda nebo 6. a 7. třída).
Nezáleží, jestli se jedná o matematiku, češtinu, angličtinu nebo přípravu na přijímací zkoušky :). S "mladými studenty" při hodinách pracuji i na celkové motivaci a snažím se jim ukázat, že škola (a ani doučování) nemusí být nuda!

Na internetu nabízí doučování tolik lidí... Tak proč zrovna já? Jako sedmnáctiletá studentka mám věkově k dětem stále ještě blíže než ostatní dospělí. To v dětech vzbuzuje sympatie, jsou většinou otevřenější a lépe je chápu. Zadruhé také studuji, proto naprosto rozumím tomu, že se dětem někdy nechce. Dokázat v nich probudit zájem a chuť je jeden z největších oříšků doučování, ale důležité je vědět jak na to. Zatřetí jsem velmi svědomitá, pracovitá a své povinnosti a práci beru velmi vážně.

Nebojte se na cokoliv zeptat nebo nezávazně napsat. Ráda poradím a udělám více než 100% pro Vaši spokojenost.
Budu se těšit práci s vámi a vašimi dětmi.


Informace o mně:
Jmenuji se Eliška Vašířová a čtvrtým rokem studuji Gymnázium Jana Nerudy v Praze. Učení a vzdělávání mě velmi baví, mezi mé nejoblíbenější předměty patří základy společenských věd, zeměpis a cizí jazyky. Od prvního ročníku dosahuji na škole čistý průměr, tedy samé jedničky. Protože osobní rozvoj nepatří pouze do školy, věnuji se i mimoškolním aktivitám a pobytům v zahraničí. Mezi mé letní stáže bych zařadila dvoutýdenní letní studijní kemp v Anglii (2014), LEAF Summer leadership camp (2015) nebo akademii DISCOVER (2016). Ze sportovních aktivit se věnuji Biram yoze a tenisu. V posledním roce hraje v mém životě důležitou roli i dobrovolnictví; momentálně doučuji děti v komunitním centru InBáze.Reference

Eliska doucuje nase dve dcery anglictinu a jednu dceru jeste fletnu. Je naprosto skvela a holky si uceni s ni velmi oblibily! Po velmi predrazenych kurzech Helen doron ktere byly uplne na nic a holky je nesnasely se na hodiny s Eliskou strasne tesi a jsou videt velke pokroky. Je vzdy perfektne pripravena usmevava a kamaradska. Opravdu doporucujeme!

Barbora S. - 23. 11. 2016

Eliška připravovala moji dceru Terezu (5. třída) na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium. Terezka se na doučování vždy těšila, učily se spolu jak češtinu, tak matematiku i všeobecný přehled. Eliška chodila na doučování vždy příjemně naladěná a skvěle připravená. Přípravu na zkoušky zvládly s Terezkou perfektně, dcera zkoušky udělala a učení si oblíbila! :)

Blanka K. - 1. 11. 2016

Eliška se k dětem chová spíše jako kamarádka než jako paní učitelka, což mnohé demotivované děti ocení. Zároveň to není na úkor pokroků při učení. Samostatně si vymýšlí alternativní vyučovací postupy a u malých dětí prokládá veškeré učení hrou. Nejsem si jistá, jak by její jemné jednání fungovalo u zlobivějších dětí, nicméně pokud jsou rodiče přítomni, stále mají možnost zlobení svých dětí během doučování korigovat sami. Pro nás je podstatné, že se naše dítě na doučování s Eliškou vždy těší, místo aby si je ošklivilo.

Cecilie J. - 20. 7. 2016


Fotky a certifikátyTento doučovatel aktuálně není dostupný. Zkus kontaktovat některého z doporučených.

Napsat referenci