Eliška V.

Eliška Vašířová
Účet ověřený:
 matematika - zš, anglický jazyk - začátečník, český jazyk - zš, anglický jazyk - mírně pokročilý, čeština - zš
  Praha
  200Kč - 300Kč za 60 minut
  po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  70% zodpovězených zpráv
  25h průměrná rýchlost odpovědi

Chcete své dítě připravit na PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY?
...aneb základem je správná motivace!

Pro koho? Žáky pátých tříd, kteří se chtějí zdokonalit v matematice, českém jazyce, i všeobecném přehledu, vyzkoušet si testy na vlastní kůži a připravit se na přijímací řízení.

Kdy? - V neděli odpoledne (prosinec 2016 – duben 2017)

S kým? - "Přípravky" budou probíhat ve skupince maximálně 8 - 10 žáků. Celými kurzy je budeme provázet my, dvě studentky pražského elitního gymnázia. Obě máme zkušenosti s přijímacím řízením a v současnosti na gymnáziu dosahujeme excelentních výsledků.

Další informace: Lekce budou probíhat dle ověřených učebnic a materiálů v učebně v centru Prahy speciálně pronajaté k těmto účelům.Reference

Eliska doucuje nase dve dcery anglictinu a jednu dceru jeste fletnu. Je naprosto skvela a holky si uceni s ni velmi oblibily! Po velmi predrazenych kurzech Helen doron ktere byly uplne na nic a holky je nesnasely se na hodiny s Eliskou strasne tesi a jsou videt velke pokroky. Je vzdy perfektne pripravena usmevava a kamaradska. Opravdu doporucujeme!

Barbora Stavařová - 23.11.2016

Eliška připravovala moji dceru Terezu (5. třída) na přijímací zkoušky na osmileté gymnázium. Terezka se na doučování vždy těšila, učily se spolu jak češtinu, tak matematiku i všeobecný přehled. Eliška chodila na doučování vždy příjemně naladěná a skvěle připravená. Přípravu na zkoušky zvládly s Terezkou perfektně, dcera zkoušky udělala a učení si oblíbila! :)

Blanka Králová - 01.11.2016

Eliška se k dětem chová spíše jako kamarádka než jako paní učitelka, což mnohé demotivované děti ocení. Zároveň to není na úkor pokroků při učení. Samostatně si vymýšlí alternativní vyučovací postupy a u malých dětí prokládá veškeré učení hrou. Nejsem si jistá, jak by její jemné jednání fungovalo u zlobivějších dětí, nicméně pokud jsou rodiče přítomni, stále mají možnost zlobení svých dětí během doučování korigovat sami. Pro nás je podstatné, že se naše dítě na doučování s Eliškou vždy těší, místo aby si je ošklivilo.

Cecilie Jilkova - 20.07.2016


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci