Eliška V.

Eliška Vašířová
Účet ověřený:
 matematika - zš, anglický jazyk - začátečník, český jazyk - zš, anglický jazyk - mírně pokročilý, angličtina, čtení
  Praha
  150Kč - 300Kč za 60 minut
  po obědě, večer,
  dochází za studenty
  90% zodpovězených zpráv
  7h průměrná rýchlost odpovědi

Dobrý den,

jmenuji se Eliška a jsem studentkou prestižního pražského šestiletého gymnázia, kde právě začínám 4. ročník. Doučování a práci s dětmi se aktivně věnuji už více než rok, působím i v mateřských centrech. Ráda bych Vám nabídla od září 2016 doučování pro Vaše děti na 1. stupni základní školy a nižšího osmiletého gymnázia (prima - sekunda) . Nezáleží, jestli se jedná o matematiku, češtinu, angličtinu,prvouku, či začátek přípravy na přijímačky :).
Momentálně ukončuji stříbrnou cenu Vévody z Edinburghu, s "malými studenty" ráda proberu i celkovou motivaci a mimoškolní možnosti zapojení.

Neváhejte mě kontaktovat, ráda Vám zašlu podrobnější informace. Budu se těšit na Vaše zprávy a práci s Vašimi dětmi!Reference

Eliška se k dětem chová spíše jako kamarádka než jako paní učitelka, což mnohé demotivované děti ocení. Zároveň to není na úkor pokroků při učení. Samostatně si vymýšlí alternativní vyučovací postupy a u malých dětí prokládá veškeré učení hrou. Nejsem si jistá, jak by její jemné jednání fungovalo u zlobivějších dětí, nicméně pokud jsou rodiče přítomni, stále mají možnost zlobení svých dětí během doučování korigovat sami. Pro nás je podstatné, že se naše dítě na doučování s Eliškou vždy těší, místo aby si je ošklivilo.

Cecilie Jilkova - 20.07.2016


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci