Kvalitní doučování matematiky + příprava na maturitu, přijímačky a VŠ zkoušky + výpočet příkladůMgr. Juraj B.

Juraj Biely
Účet ověřený:
matematika, matematika - zš, matematika - sš, matematika - vš, matematická analýza, maturita, příprava na maturitu, příprava na přijímací zkoušky, příklady, výpočet příkladů
Brno a okolí, Zlín a okolí, Znojmo a okolí
Doučuje i přes skype / internet
250Kč - 250Kč za 60 minut
po obědě, večer, víkend
dochází za studenty
100% zodpovězených zpráv
4h průměrná rychlost odpovědi

Dobrý den, jmenuji se Juraj, je mi 36 let. Rád Vás připravím na VŠ zápočet a zkoušku, SŠ i VŠ přijímačky, maturitu, písemku či reparát.

Matematiku doučuji od svého 3. ročníku SŠ, tedy již 18 let s velmi pozitivními výsledky. Úspěšně jsem doučil již stovky studentů. Velmi rád pomůžu i Vám.

Příjemná spolupráce, individuální přátelský přístup, časová flexibilita, trpělivost a upřímná snaha pomoci jsou u mě samozřejmostí. Neváhejte mě kontaktovat, již teď se těším na naši spolupráci :)Reference

Pan Biely naučil syna skutečně chápat matematiku. Za tu dobu, co syna doučoval zaznamenal neskutečný pokrok. Umí si získat respekt žáka. Moc díky! Pavel Paulen

Pavel P. - 30. 6. 2020

Děkuji mnohokrát za Váš čas a odhodlání pomoci, za lidský přístup a zájem.

T S. - 16. 11. 2017

Fakt dobrý, ještě jednou díky.

Dan K. - 20. 11. 2016

Chtěla bych poděkovat panu Jurajovi, který mi pomohl zvládnout reparát z matematiky. Je milý, trpělivý a učivo umí dobře vysvětlit. Doporučuji ho všem :)

Daniela S. - 2. 10. 2016

Dobrý den pane Biely, Tony udělal zkoušky z matematiky, chtěla bych Vám tímto moooooc poděkovat za jeho přípravu, protože nebýt toho musel by opakovat ročník a hlavně díky doučování s Vámi si i teď více věří. Ještě jednou moc děkuji a mohu Vás všem jen doporučit :-)

R H. - 20. 9. 2016

Mám pro Vás dobrou zprávu, napsal jsem reparát na 80%. Pan profesor byl velice překvapen.. :) Ještě jednou chci poděkovat, a kdybych měl zase někdy problém, tak mě považujte za stálého zákazníka.. :)

Jan V. - 16. 9. 2016

Doučování od Jiřího mi velice pomohlo na vysoké škole obeznámit se a do hloubky pochopit na přednáškách plytce vysvětleno učivo z Matematiky. Teď jsem páták a bez jeho pomoci bych přes matematiku prošel těžko. Procvičené vědomosti mi slouží do dnes.

Michal P. - 5. 7. 2016

Ahoj Juraji. Mám zkoušku z matiky :) Mockrát Ti děkuju. Děkuju děkuju děkuju. Seš skvělý :)

Lenka H. - 8. 5. 2016

Hezké odpoledne, Juro. Synovi momentálně vychází z matematiky trojka, z pololetní písemky má dokonce dobrou dvojku, tedy se Vám podařilo během jednoho měsíce namotivovat jej ke zlepšéní o dva stupně :) Věřím, že s Vámi můžeme ve stejné intenzitě pokračovat celý půlrok až k maturitě a ideálně i dál. Moc Vám děkuji.

Jana H. - 23. 3. 2016


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci