Veronika J.

Veronika Janíčková
Účet ověřený:
 anglický jazyk, anglický jazyk - začátečník, anglický jazyk - pokročilý, anglický jazyk - příprava na maturitu, anglický jazyk - komunikace, anglický jazyk - mírně pokročilý, anglický jazyk - certifikáty
  Praha
  190Kč - 300Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  70% zodpovězených zpráv
  6h průměrná rýchlost odpovědi

Zdravim vsechny studenty AJ,

Jmenuji se Veronika a aktualne ziji ve Spanelsku, z toho duvodu nabizim hodiny Aj pouze pres Skype, ktery se stava cim dal vice oblibenym prostredkem uzivanym k ruznym typum vyuky. Co se tyce meho vzdelani v ramci Aj, vystudovala jsem 3 vysoke skoly v Aj. Prvni studium probehlo v Opave, jednalo se o Bc. studium AJ pro skolskou praxi. Dale jsem pokracovala dvema navazujicimi magisterskymi programy, a to v Opave - Filologie - program; Anglictina, v Brne - Pdagogika; a to program Anglicky jazyk pro zakladni a jazykove skoly. Nyni se muzu pochlubit titulem Mgr. et Mgr. ve sfere Aj. Dale mam z mladsich dob certifikat FCE a statni jazykovou zkousku z AJ. Tento krasny jazyk ucim jiz 11 let a velke zkusenosti s vyukou na zakladnich, jazykovych a strednich skolach. Stejne tak jsem vedla krouzky AJ a poskytovala soukrome hodiny dospelym, detem a studentum - napriklad priprava na maturitni zkousku.
Diplomy a certifikaty rada v mailu dolozim.
Budu rada, pokud Vam ci Vasim detem budu moci pomoct s anglictinou, urcite me nevahejte kontaktovat, jsem plne flexibilni :) Prosim, piste na mail. Dekuji a tesim se. Mgr. et Mgr. Veronika Janíčková.Reference

Nejprve jsem měla z doučování přes Skype obavu. Ale mé obavy zmizeli hned při první "hodině". Verča je nesmírně chytrá holka s velkou trpělivostí. Má báječný přístup k učení a mohu říci, že mi doučovní s ní baví. Mohu všem vřele doporučit :-)

Karolína Š. - 27. 6. 2016

Moc, moc děkuji Veronice Janíčkové za její užasné doučování angličtiny!!! Skvělá, milá, spolehlivá, trpělivá, hodně chytrá, smekám před jejíma znalostma! Jsem fakt velmi ráda, že jsem si vybrala právě ji, neb vše srozumitelně vysvětlí, po skončení vyuky vím, že něco vím a ještě máte pocit, že sedí s Váma u stolu. Doporučuji Veroniku opravdu všem, protože její hodiny přes skype nemají chybu!!!

Tereza T. - 1. 6. 2016

Ráda bych poděkovala slečně Veronice za dokonalý přístup k doučování mého syna v hodinách angličtiny. I když doučování přes Skype pro nás bylo nové, nyní jsem ráda, že jsme to zkusili. Vyhovuje nám to po všech stránkách a ušetří nám to i mnoho času. Slečna Veronika to s dětmi velmi umí, syn měl ve škole výsledky hned po první hodině doučování. Kdykoliv se na slečna Veroniku můžeme obrátit a ráda nám pomůže. Doporučuji všem, slečna Veronika je skvělá! Chytrá, hodná a komunikativní.

Miroslava T. - 29. 5. 2016


Kontaktní formulář


Napsat referenci