Martin S.

Martin Smýkal
Účet ověřený:
 účetnictví, účetnictví - začátečník
  Praha
  po obědě, večer, víkend,
  90% zodpovězených zpráv
  3h průměrná rýchlost odpovědi

Jsem vystudovaný absolvent oboru Účetnictví a finanční řízení podniku na VŠE v Praze, který od počátku zůstal věrný svému oboru (v součastnosti pracuji v auditorské firmě a zároveň vedu účetnictví klientům). Již jsem několikrát doučoval účetnictví jak pro střední školy, tak i vysoké školy. Účetnictví mě bavilo od samého počátku, postupem času jsem zjistil, že jde o jednoduché "kupecké počty", které vyžadují pouze bystrý rozum. Na školách se účetnictví vyučuji nudně, mechanicky a zbytečně složitě, což studentům komplikuje život. Proto bych rád ukázal cestu, jak účetnictví porozumět bez zbytečného šprtání. Svými získanými zkušenostmi a nabytými znalostmi bych rád pomohl zájemců nejen se složením zkoušky, ale zároveň je připravil pro budoucí zaměstnání v tomto zajímavém oboru, který bude vždy a všude!Reference

Martin is a really great and skilled teacher. I dont speak czech at all but he still managed to teach me in english. He presents himself very professionally and it gives me confidence. I had 7days to study for an accounting exam in czech and he put me through. He pushed me to my limites teaching me things i would never know if i did it by myself and i am happy. At the end of the 1week i passed my exams so good and im happy!! I thank him so much. I refer him to anyone either english or czech speakers because he is a great teacher!! Thanks once again and be sure to ask for his services!!

Dave - 8. 10. 2016

Výborný doučovatel, vždy mi vysvětlil vše, co jsem potřeboval. Flexibilní a pečlivý člověk, připravil mě výborně na maturitu. Můžu jen doporučit.

Frantisek F. - 7. 10. 2016

Martin je člověk na svém místě a za sebe mohu jen doporučit. Výborná komunikace, srozumitelný výklad, flexibilita, profesionální a přátelský přístup.

Dana V. - 15. 9. 2016

Spolehlivost a skvělá spolupráce

Michaela K. - 5. 9. 2016

Výborná spolupráce s Martinem. Test z účetnictví jsem napsal bez chyby. Moc děkuji Martin K.

Martin K. - 22. 6. 2016

Martin mi pomohl s pripravou na test z účetnictví na posledni chvili.. 100% odbornost, flexibilita a super pristup. Uz mam rezervaci na doucko od zari:-))..

Barbora K. - 14. 6. 2016

Rýchla reakcia, priateľské komunikácia a odbornosť. Môžem len odporúčať! :)

Radovan H. - 3. 6. 2016

Martin mi pomohl s delším příkladem z účetnictví a můžu jen doporučit! Věci mi vysvětlil a hlavně cenim jeho flexibilitu! Potřebovala jsem pomoct na poslední chvíli a vše jsme vyřešili online během jednoho víkendu. Děkuju!!!

Gabriela M. - 13. 5. 2016


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci