Petr Š.

Petr Ševčík
Účet ověřený:
anglický jazyk, německý jazyk
Brno-město, 60200
Doučuje i přes skype / internet
220Kč - 250Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

Specializuji se na výuku přes Skype, ale nicméně lze se domluvit i na výuku v centru Brna. A teď něco o mně:) Ahoj studenti, jmenuji se Petr a jsem studentem posledního ročníku Právnické fakulty MU Brno, cizí jazyky jsou mým velkým koníčkem - angličtina už od základní školy a němčina posledních 6 let, moje vize je, že vy se vzděláváte, já se vzdělávám - ano sám ještě navštěvuji kurzy těch nejvyšších úrovní. Na první hodině zjistíme úroveň a nedostatky a podle toho postupujeme dále - konverzace, gramatika a slovní zásoba jsou obsahem každé hodiny. Procestoval jsem celý svět - takže přidávám i zkušenosti z cest. Každou hodinu se snažím o dobrou atmosféru:)Reference

Rozhodně doporučuji. Je velmi těžké najít dobrého učitele na cizí jazyk a Petr je opravdu jednička. Je spolehlivý, ochotný a trpělivý. Sestavuje hodiny přímo na míru a vše vždy vysvětlí. Už po několika hodinách s Petrem jsem na sobě začala cítít pokroky, zlepšily se mi známky ve škole, konečně pochopila gramatiku a dokonce se i rozmluvila. Už bych neměnila.

Karolína M. - 30. 6. 2018

Petr je velice spolehlivý a dobrý učitel. Mohu ho všem jenom doporučit. Je velice trpělivý a dokáže se přizpůsobit každému žákovi a tím sestavit plán učení přímo na míru. Kdybych mohl, nikdy bych ho neměnil. Jsem sice začátečník, ale jeho trpělivý přístup mě velice zaujal. Mohu jenom a jenom všem doporučit.

Martin T. - 2. 4. 2017

Reference na doučování angličtiny: Petr je výborný doučující. Během pár lekcí přes Skype jsem se rozmluvila a zvládla zkoušky z angličtiny. Na lekce je vždy perfektně připraven a nebyl pro něj problém reagovat na moje požadavky ať už ohledně času lekcí či ohledně probírané látky. Vždy mi vše podrobně vysvětlil, někdy i několikrát, když bylo potřeba. lekce probíhali ve velmi přátelské a příjemné atmosféře. Mohu jen a jen doporučit.

Eva D. - 23. 8. 2016

Petr je velmi pečlivý a ochotný učitel.

VerZah - 22. 8. 2016

Vážená paní, pane, zde je má reference: Pana Petra Ševčíka znám z výuky německého jazyka, neboť na naší jazykové škole navštěvuje kurzy němčiny. U pana Ševčíka oceňuji jak já, tak mé kolegyně naprostou spolehlivost, cílevědomotost, svědomitost. Jak v hodinách, tak při domácí přípravě je velmi zodpovědný a pilný. Rád se učí nové věci. Co slíbí, také dodrží, a navíc je vždy dochvilný. Umím si představit, že bude pozitivně motivovat své studenty, které obohatí nejen o nové poznatky z angličtiny a němčiny, ale také o svůj bohatý všeobecný rozhled. Pan Ševčík je velmi komunikativní, což jistě také uplatní při výuce. Navíc umí najít kreativní způsoby řešení různých gramatických i lexikálních cvičení. Z mého metodicko-didaktického pohledu je pan Ševčík na pozici lektora anglického či německého jazyka více než vhodný kandidát. Doufám, že jsem Vám mou referencí pomohla při Vašem rozhodování. V případě dotazů se na mě můžete opět obrátit. Přeji příjemný den ---- Mgr. Lenka Bukovská pověřená vedením německé sekce Beauftragte für die Abteilung Deutsch Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Brno, Kotlářská, příspěvková organizace Kotlářská 9, 60200 Brno www.sjs-brno.cz (+420) 541249001 (+420) 731507378

Lenka B. - 21. 8. 2016

Reference na doučování angličtiny: Petr má velmi dobrou přípravu na hodiny a dokáže reagovat na požadavky na výuku. Hodiny probíhají přes Skype v přátelské atmosféře. Lehkým nedostatek shledávám jeho vyslovnost. Pro doučování však lektora doporučuji.

Jan A. - 24. 7. 2016


Kontaktní formulářNapsat referenci