Simona K.

Simona Kravcová
Účet ověřený:
anglický jazyk, italský jazyk, španělský jazyk, angličtina - konverzace, italský jazyk - konverzace, španělský jazyk - konverzace
Brno, Zlín 4, Tlumačov
Doučuje i přes skype / internet
250Kč - 350Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,
60% zodpovězených zpráv
10h průměrná rýchlost odpovědi

DOUČOVÁNÍ OD LEDNA 2019
Na veškeré vaše zprávy budu reagovat od nového roku 2019. Jsem momentálně na mateřské dovolené. Děkuji za pochopení. :-)

Nabízím konverzace v cizích jazycích - AJ, IT, ŠP. Přirozená konverzace na určité téma (nebo vámi vybraná témata) s případným vysvětlením a ujasněním gramatiky. Je pro mě důležité, abyste si hodinu vždy užili, byla pro vás přínosem a učili se cizí jazyk s radostí.
Studovala jsem italskou a španělskou filologii. Pracovala jsem dlouhodobě v Itálii a absolvovala program au-pair v USA a Anglii. Momentálně žiji střídavě v Mexiku a ČR. Proto nabízím výuku přes skype z pohodlí Vašeho domova nebo jakékoli jiné části světa :-).

Úspěch je spousta malých kroků udělaných správně. :-)

V případě, že se budete chtít domluvit na první setkání přes skype, neváhejte mě kontaktovat :-)

http://simonakravcova.com/jazyky/Reference

Simona je užasně usměvavá osoba co má svatou trpělivost. Vždy je vzorně připravena na hodinu a už dopředu se optá co se ve škole učí a zda jsou s něčím problémy. Stále v klidu dokola opakuje co už několikrát řekla,komunikuje co nejvíce to jde od prvního pozdravu až po konec hodiny v angličtině.Když dítě nerozumí vždy vše zopakuje třikrát a řekne jak je to v češtině. Ptá se i co dělá dítě o víkendu,jaký mělo den atd... Opravdu vřele doporučuji a my jsme rádi že jí máme :-).Moc nám pomáha a to vždy s úsměvem na rtech.

Miroslava P. - 17. 10. 2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci