Simona K.

Simona Kravcova
Účet ověřený:
 anglický jazyk, italský jazyk, španělský jazyk, angličtina - konverzace, italský jazyk - konverzace, španělský jazyk - konverzace
  Brno, Zlín
  250Kč - 350Kč za 60 minut
  dopoledne, večer, víkend,
  80% zodpovězených zpráv
  6h průměrná rýchlost odpovědi

Nabízím konverzace v cizích jazycích - AJ, IT, ŠP. Přirozená konverzace na určité téma (nebo vámi vybraná témata) s případným vysvětlením a ujasněním gramatiky. Je pro mě důležité, abyste si hodinu vždy užili, byla pro vás přínosem a učili se cizí jazyk s radostí.
Studovala jsem italskou a španělskou filologii. Pracovala jsem dlouhodobě v Itálii a absolvovala program au-pair v USA a Anglii. Momentálně žiji střídavě v Mexiku a ČR. Proto nabízím výuku přes skype z pohodlí Vašeho domova nebo jakékoli jiné části světa :-) přes léto i osobně v Brně.

Úspěch je spousta malých kroků udělaných správně. :-)

V případě, že se budete chtít domluvit na první setkání přes skype, neváhejte mě kontaktovat :-)

http://simonakravcova.com/jazyky/Reference

Simona je užasně usměvavá osoba co má svatou trpělivost. Vždy je vzorně připravena na hodinu a už dopředu se optá co se ve škole učí a zda jsou s něčím problémy. Stále v klidu dokola opakuje co už několikrát řekla,komunikuje co nejvíce to jde od prvního pozdravu až po konec hodiny v angličtině.Když dítě nerozumí vždy vše zopakuje třikrát a řekne jak je to v češtině. Ptá se i co dělá dítě o víkendu,jaký mělo den atd... Opravdu vřele doporučuji a my jsme rádi že jí máme :-).Moc nám pomáha a to vždy s úsměvem na rtech.

Miroslava P. - 17. 10. 2017


Kontaktní formulář


Napsat referenci