Momentálně nedoučujiRadka H.

Radka Havlíčková
Účet ověřený:
 angličtina, anglický jazyk
  Jihlava
  200Kč - 400Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě,
  doučuje i skupiny
  100% zodpovězených zpráv
  2h průměrná rýchlost odpovědi

Věřím, že cizí jazyk se může naučit každý. Sama nemám talent na jazyky a přesto se plynule domluvím. Zapomeňte na gramatiku a na způsob učení, jakým vás mučili ve škole. Jde to i jinak. V pohodě :-)Reference

S Radkou anglicky skypuji již třetím rokem. Je milá, spolehlivá, profesionální, její přístup je motivující. Setkaly jsme se i osobně na jejím konverzačním semináři v Jihlavě. Sleduji zlepšení hlavně v tom, že se nebojím mluvit. Určitě ji jako učitelku zde velmi doporučuji (ostatně jako ji doporučuji již dlouho i svým známým).

Stáňa - 16. 2. 2017

Jsem takový "věčný" začátečník. Když jsem hledala učitele angličtiny, velmi mě zaujala stránka paní Havlíčkové. Líbilo se mi, jak tam píše, že učí angličtinu prostě "jinak". Na škole jsem se bohužel angličtinu nenaučila, učili jsme se jen slovíčka, ale aktivně jsme je nepoužívaly. U paní Havlíčkové je to jiné. Hodina u ní je velice intenzivní. Od začátku hodiny do konce mluvíme spolu anglicky. Uvědomuji si, že člověk se nejlépe cizí jazyk naučí v zahraničí, ale jestliže nemáte tuto možnost, tak mohu říct, že hodiny u paní Havlíčkové to velmi dobře nahrazují.

Kateřina A. - 13. 2. 2017

Líbí se mě perfektní připravenost, skvělý přístup a časová flexibilita učitele. Jedním slovem doporučuji (The best teacher I have ever had).

Ota - 10. 2. 2017

Naprosto mi vyhovuje časová flexibilita, jelikož denně dojizdim, tento čas věnuji konverzaci po telefonu, určitě doporučuji.

Petr - 10. 2. 2017

S Radkou si "povídám" přes skyp téměř 5 roků. Hned od samého začátku mi byla sympatická. Už to dávno není jen má konverzační parťačka, ale spíše má vrba a přítelkyně. Díky ní jsem se přestala bát anglicky promluvit. Ukázala mi, že i když nemám 100% znalost gramatiky, tak se mohu domluvit. Její hodiny jsou vždy tematicky zaměřené. Nutí vás konverzovat o tématech, o kterých si myslíte, že ještě mluvit nedokážete a přitom na závěr lekce zjistíte, že jste si i docela hezky pokecali a zamysleli se nad spoustou otázek. :-) Dokáže Vás motivovat, aby jste překonali svůj ostych a také aby jste se vydrželi v angličtině dále vzdělávat. Několikrát jsem už chtěla s angličtinou skončit, ale Radka mě vždy "nakopla" zpátky. Mohu ji jen všem doporučit. Škoda, že jsem takového učitele nepotkala při studiích :-).

Milena - 10. 2. 2017

Radka doučovala mou dceru Terezku. Jsme tak spokojení, že bych chtěla bych všem, kteří se chtějí angličtinu učit s radostí Radku doporučit. Její přístup je kamarádský, velmi příjemný. Terezka se na lekce po Skype těšila a dané úlohy ráda plnila. Skvělé byly také odkazy na internetu, kterými nás Radka zásobila a výuce velmi pomáhaly.

Radka J. - 31. 1. 2017


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci