Doučování češtiny, angličtiny a španělštinyŠimon H.

Šimon Hříbal
Účet ověřený:
 český jazyk, španělský jazyk, anglický jazyk
  Praha
  290Kč - 350Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  100% zodpovězených zpráv
  48h+ průměrná rýchlost odpovědi

Nabízím doučování češtiny, angličtiny a španělštiny.
Studuji druhým rokem na Univerzitě Karlově španělštinu pro mezikulturní komunikaci a český jazyk a literaturu. Předtím jsem strávil rok ve Skotsku na University of Aberdeen a během středoškolského studia rok v Mexiku.

Z anglického jazyka jsem získal certifikát CAE (známku A, ekvivalent úrovně C2). Také jsem se umístil na 2. místě v celostátním kole Olympiády v českém jazyce.

Jazyky byly odjakživa mou velkou vášní a velmi rád s nimi komukoliv pomohu. Stejně jako ve většině oborů, i v jazycích jde vše daleko snáze s porozuměním. Snažím se studentům jednoduše vysvětlit, proč dané jevy fungují právě tím a oním způsobem, aby si je tak snáze osvojili a mohli je uvědoměle používat. Dle mého názoru se na školách příliš zatěžuje paměť na úkor pochopení. Jazyky se vzájemně mnoho set let ovlivňovaly, tak proč nevyužít jejich podobností? Ani učení slovíček pak často není jen pouhým mechanickým opakováním.

Tato práce mě opravdu baví a naplňuje. A udělám vše proto, aby jazyky bavily i Vás! Poté, co si osvojíte jisté principy, získáte klíč k dalšímu samostatnému poznávání jazyků a otevřou se vám nové, fascinující zážitky a příležitosti. Těším se na případnou spolupráci :)Kontaktní formulář


Napsat referenci