Pohodové doučování jindy drsných předmětůKateřina O.

Kateřina Olivová
Účet ověřený:
 matematika - sš, matematika - vš, fyzika - sš, fyzika - vš, deskriptivní geometrie, lyžování, snowboarding
  TŘEBÍČ, ŽELETAVA, Moravské Budějovice, Stonařov, Hrotovice, Okříšky, Jihlava, Náměšť nad Oslavou
  250Kč - 280Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  100% zodpovězených zpráv
  1h průměrná rýchlost odpovědi

Je mi 25 let, posledním rokem studuji učitelství matematiky, fyziky a deskriptivní geometrie pro střední školy na přírodovědecké fakultě Masarykovy univerzity. Ve školním roce 2017/2018 vyučuji M, F, IVT na gymnáziu v Třebíči.

Několik let doučuji, převážně žáky SŠ, VOŠ, VŠ (dílčí testy, přijímačky, reparáty, maturita, zkoušky). Dosud jsem měla přes šedesát doučovaných, většinou šlo o dlouhodobou spolupráci (téměř 700 odučených hodin). Mojí předností je dobrá komunikace s doučovaným (na hodině i mimo ni).

Doučování nabízím v období 20. února až 20. června:
◘ Třebíč | pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, neděle | centrum (GTR) nebo Nové Dvory (blízko SPŠT)
◘ Želetava | občasně víkendy | ulice Znojemská
◘ z dalších měst byste za mnou museli dojet (občas mám cestu přes Stonařov)
Aktualizace 21. 1. 2018: Hlásí se mi mnoho doučovaných, rozvrhovat budu k 20. únoru. Další doučované proto přibírám pouze jako náhradníky!Reference

Za 1 měsíc jsem se dokázala díky Kačce naučit celou půlroční látku z matematiky. Velice dobře naučí a připraví. Díky Kačce jsem udělala reparát a z 5 na vysvědčení mi budou předělávat vysvědčení na 2 :-)

Lenka T. - 28. 8. 2017

Katka byla hodně dobrá učitelka. Byla jediná, která neváhala pustit se mnou do vysokoškolské matematiky. Jediná, která mě neodmítla doučovat určité téma. Nebyl problém s domluvou na čase. Kdykoliv mi vyšla vstříc. Měla se mnou trpělivost a hlavně se nevzdala. Velmi doporučuji.

Petra D. - 26. 8. 2017

Katka je velmi příjemná, pohotová, doučovala syna na zkoušky z matematiky. Dokázala mu vše výborně vysvětlit. Vřele ji doporučuji všem.

Hana K. - 26. 8. 2017

Jsem s přístupem i výukou velice spokojen.

Jana M. - 22. 8. 2017

Mohu doporučit, velmi vstřícný a profesionální přístup. Látku umí dobře vysvětlit . Velmi chválím

Lenka K. - 21. 8. 2017

Musím říct, že Katka je doposud nejlepší doučující, kterou jsem kdy měl, vše mi skvěle vysvětlí a naučí mě i věci, které mi do hlavy nikdo jiný dostat nedokázal. K doučování přistupuje profesionálně a přátelsky. Je vidět, že jí doučování baví a ráda pomáhá ostatním. Komunikace neměla chybu, vždy mi do chvíle odepsala a dokázala si na mě udělat čas. Každému, kdo má s matematikou problém, bych mohl Katku jen doporučit. :)

Petr K. - 10. 8. 2017

Pokud o někom lze říci, že má dar naučit a vysvětlit, je to slečna Kateřina. Výsledkem půlroční přípravy (1,5h týdně) se synem, je jeho přijetí na gymnazium díky testu z matiky - pátým nejlepším ze všech. Děkujeme!

Petr Ž. - 4. 5. 2017

Velmi ochotná, přizpůsobí se vám jak jen je to v jejich silách, poradí se vším co potřebujete. Ochotná si udělat vždy čas, i když se jí tím samotné komplikuje její program. Mohu jen doporučit. :)

Taťána K. - 27. 3. 2017

Katku vrele odporúčam , je veľmi príjemná a inteligentná. Látku vie dobre vysvetliť a je ochotná vysvetliť aj viackrát keď človek nepochopí na prvý krát.

Veronika A. - 26. 3. 2017

Kačka je ta nejlepší doučující, kterou jsem zatím měla :) Látku krásně vysvětlí, v pohodě i víckrát pokud člověk hned nepochopí, což je třeba pro mě ta nejlepší vlastnost, kterou učitel/doučující může mít (setkala jsem se i s doucujicim, který mě málem poslal někam když jsem hned napoprvé nepochopila). Je milá, udělá si čas v podstatě kdykoliv a domluva taky super. Za mě doporocuju! :)

Dana K. - 24. 3. 2017

Libi se mi styl vyuky

Jakub P. - 24. 3. 2017

Katka je velmi příjemná a chytrá holka . Látku umí opravdu dobře vysvětlit. Vždy připravená, ochotná, super domluva. Můžu jen doporučit.

Martin D. - 20. 1. 2017

Šikovná doučující, která dokáže perfektně vysvětlit nepochopenou látku. Vše jsem krásně pochopila a vřele ji doporučujii všem ostatním lidem, kteří mají nedostaky znalostí v deskrptivní geometrii.

Karin M. - 10. 12. 2016

Jsem z Bělorusku,a moc rada,že Katke to nevadilo,že ja cizinka.Byla ochotna mi víckrát vysvětlit a ukázat,aby ja všemu porozuměla :))))) Katka je velmi chytrá a příjemná holka.S Katkou jsme se potkávali pravidelně,vždycky si na mně udělala čas a rychle mne odpisovala. Učila mě Deskriptivní geometrii(ze začátku - všechno,protoze ja poprvé dozvěděla co to je vůbec za předmět,a co musím umět dělat,v Bělorusku ne jsou deskriptiva),a došlo k tomu,že ja splnila 2 testy z vysokým počtu bodů,a mužů v pohodě jít na zkoušku. Klidně bych ji doporučila komukoliv jinému (cizinců taky),kdo by potřeboval :) ROZHODNĚ DOPORUČUJI !!!!!!!!!!!!!!!!

Katsiaryna R. - 7. 12. 2016

Kačku určitě doporučuju, vždycky byla moc příjemná a ochotná a pomohla mi zlepšit známku z fyziky dokonce o dva stupně Takže děkuju za všechno !!

Zuzka M. - 5. 12. 2016

Kačka je velmi příjemná a hodná. Dokáže krásně vysvětlit učivo. Vždycky si udělala čas a byla s ní rychlá domluva. Kačku moc doporučuji.

Kristina - 4. 12. 2016

Dave - 4. 12. 2016

Katka je moc příjemná a ochotná, dokáže matematiku výborně vysvětlit. Mého nepříliš spolupracujícího syna (9. třída) dokázala výborně namotivovat a přimět k práci. Pokud to bylo jen trochu možné, vždy si udělala čas. Bude to výborná paní učitelka!

Andrea P. - 1. 12. 2016

Recenze nelžou, je skvělá.

Petr Ž. - 28. 11. 2016

Kacka je super, ochotne vsechno vysvetli treba i desetkrat, je s ni bezproblemova domluva a ocenuju velkou vstricnost, co se tyce terminu a casu, protoze se mi snazi, pokud to jde, vzdy vyhovet. Co se mi libi je i jeji pripravenost na hodiny a profesionalni pristup :) Muzu jen doporucit.

Deleted-00639c D. - 28. 10. 2016

Kačka byla super. Vždycky si na mě udělala čas. Super se sní domlouvalo odepisovala okamžitě. Měla se mnou pevný nervy. To co mi nešlo, tak byla ochotna mi víckrát vysvětlit. S Kačkou jsem byl velice spokojen.

Jan R. - 30. 8. 2016

Kačka připravovala dceru na přijímací zkoušky na SŠ a byla velice ochotná, trpělivá a všechno uměla vysvětlit. Měla jsem i pocit, že díky Kačce dcera měla chvilku matematiku ráda. Mohu vřele Kačku doporučit, opravdu spokojenost.

Jana D. - 25. 8. 2016

Katka je velmi chytrá, inteligentní a hodná holka. Jde na ní vidět, že už nějaký ten čas doučuje. Když jsem něco nevěděl, tak mi poradila a nebyl problém to i procvičit. Spolupráce byla vynikající. Také jde na ni vidět, že ji to baví. Co se týká domluvy na doučování, tak to nemělo chybu a vždy my vyšla vstříc. Klidně bych ji doporučil komukoliv jinému, kdo by potřeboval doučit, nebo něco vysvětlit, jen bych to určitě nenechával na poslední chvíli jako já, ale nebyl problém klidně doučovat třeba dvě i více hodin. Rozhodně Doporučuji!!!!!! :)

Aleš S. - 23. 8. 2016

Katka je velmi příjemná a chytrá holka . Látku umí velice dobře vysvětlit. Vždy připravená, ochotná, super domluva. Můžu jen a jen doporučit.

Robin - 19. 8. 2016

Ke Kačce jsem chodila celý rok, kdy mě pomáhala se zvládnutím Matematiky 1 a 2 na VUT v Brně. Matematika pro mě byla opravdu oříšek a ona mě s ní velmi pomohla. Je velice ochotná a vždy se snaží přizpůsobit časovým možnostem. Určitě ji mohu jen a jen doporučit!

Tereza K. - 5. 8. 2016

S Katkou mám veľmi dobré skúsenosti, svojimi vedomosťami a cennými radami mi pomohla zvládnuť náročné skúšky z matematiky a fyziky na vysokej škole. Vždy pripravená, dobre naladená a ochotná vysvetliť učivo rôznymi spôsobmi. Vrelo doporučujem !

Zuzana D. - 2. 6. 2016

Katka neváhala a vrhla se do mého doučování i přes úroveň vysokoškolské fyziky, kterou jsem potřeboval zvládnout. Katka je svědomitá a je ochotná se na doučování i dlouhé hodiny připravovat. Díky Katčině ochotě a znalostem, jsem dokázal tento mnou nenáviděný předmět úspěšně dokončit. Katku mohu vřele doporučit.

Michael W. - 2. 6. 2016

S Katkou jsme se potkávaly pravidelně po celý rok, kdy mi pomáhala s přípravou na maturitu. Musím říct, že jsem se vždy na naše hodiny těšila, protože Katka je opravdu super člověk a za ten rok se z nás staly kamarádky. Navíc všemu opravdu perfektně rozumí, na hodiny je připravená a umí látku srozumitelně vysvětlit. Určitě bych ji doporučila všema deseti a celkem mě mrzí, že už mám po maturitě a naše doučování tak skončilo :)

Sabina M. - 2. 6. 2016


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci