Kateřina O.

Kateřina Olivová
Účet ověřený:
 matematika - sš, matematika - vš, fyzika - sš, fyzika - vš, deskriptivní geometrie
  ŽELETAVA, Třebíč, Telč, Moravské Budějovice, Stonařov, Jihlava, Třešť, Batelov, Dačice, Jemnice, Jar
  190Kč - 240Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  100% zodpovězených zpráv
  1h průměrná rýchlost odpovědi

Je mi 24 let, posledním rokem studuji učitelství matematiky, fyziky a deskriptivní geometrie pro střední školy na přírodovědecké fakultě Masarykovy univerzity.

Několik let doučuji, převážně žáky SŠ, VOŠ, VŠ (dílčí testy, přijímačky, reparáty, maturita, zkoušky). Dosud jsem měla více než pětačtyřicet doučovaných, většinou šlo o dlouhodobou spolupráci.

V období duben - červen 2017 nedoučuji, věnuji se dokončení studia.

V období červenec - srpen 2017 doučuji na Vysočině (pref. Želetavu), převážně se jedná o opravy maturitní zkoušky, reparáty. Ozvěte se zavčas, prosím.Reference

Velmi ochotná, přizpůsobí se vám jak jen je to v jejich silách, poradí se vším co potřebujete. Ochotná si udělat vždy čas, i když se jí tím samotné komplikuje její program. Mohu jen doporučit. :)

Taťána K. - 27.03.2017

Katku vrele odporúčam , je veľmi príjemná a inteligentná. Látku vie dobre vysvetliť a je ochotná vysvetliť aj viackrát keď človek nepochopí na prvý krát.

Veronika A. - 26.03.2017

Kačka je ta nejlepší doučující, kterou jsem zatím měla :) Látku krásně vysvětlí, v pohodě i víckrát pokud člověk hned nepochopí, což je třeba pro mě ta nejlepší vlastnost, kterou učitel/doučující může mít (setkala jsem se i s doucujicim, který mě málem poslal někam když jsem hned napoprvé nepochopila). Je milá, udělá si čas v podstatě kdykoliv a domluva taky super. Za mě doporocuju! :)

Dana K. - 24.03.2017

Libi se mi styl vyuky

Jakub P. - 24.03.2017

Katka je velmi příjemná a chytrá holka . Látku umí opravdu dobře vysvětlit. Vždy připravená, ochotná, super domluva. Můžu jen doporučit.

Martin D. - 20.01.2017

Šikovná doučující, která dokáže perfektně vysvětlit nepochopenou látku. Vše jsem krásně pochopila a vřele ji doporučujii všem ostatním lidem, kteří mají nedostaky znalostí v deskrptivní geometrii.

Karin M. - 10.12.2016

Jsem z Bělorusku,a moc rada,že Katke to nevadilo,že ja cizinka.Byla ochotna mi víckrát vysvětlit a ukázat,aby ja všemu porozuměla :))))) Katka je velmi chytrá a příjemná holka.S Katkou jsme se potkávali pravidelně,vždycky si na mně udělala čas a rychle mne odpisovala. Učila mě Deskriptivní geometrii(ze začátku - všechno,protoze ja poprvé dozvěděla co to je vůbec za předmět,a co musím umět dělat,v Bělorusku ne jsou deskriptiva),a došlo k tomu,že ja splnila 2 testy z vysokým počtu bodů,a mužů v pohodě jít na zkoušku. Klidně bych ji doporučila komukoliv jinému (cizinců taky),kdo by potřeboval :) ROZHODNĚ DOPORUČUJI !!!!!!!!!!!!!!!!

Katsiaryna R. - 07.12.2016

Kačku určitě doporučuju, vždycky byla moc příjemná a ochotná a pomohla mi zlepšit známku z fyziky dokonce o dva stupně Takže děkuju za všechno !!

Zuzka M. - 05.12.2016

Kačka je velmi příjemná a hodná. Dokáže krásně vysvětlit učivo. Vždycky si udělala čas a byla s ní rychlá domluva. Kačku moc doporučuji.

Kristina - 04.12.2016

Dave - 04.12.2016

Katka je moc příjemná a ochotná, dokáže matematiku výborně vysvětlit. Mého nepříliš spolupracujícího syna (9. třída) dokázala výborně namotivovat a přimět k práci. Pokud to bylo jen trochu možné, vždy si udělala čas. Bude to výborná paní učitelka!

Andrea P. - 01.12.2016

Recenze nelžou, je skvělá.

Petr Ž. - 28.11.2016

Kacka je super, ochotne vsechno vysvetli treba i desetkrat, je s ni bezproblemova domluva a ocenuju velkou vstricnost, co se tyce terminu a casu, protoze se mi snazi, pokud to jde, vzdy vyhovet. Co se mi libi je i jeji pripravenost na hodiny a profesionalni pristup :) Muzu jen doporucit.

Tereza H. - 28.10.2016

Kačka byla super. Vždycky si na mě udělala čas. Super se sní domlouvalo odepisovala okamžitě. Měla se mnou pevný nervy. To co mi nešlo, tak byla ochotna mi víckrát vysvětlit. S Kačkou jsem byl velice spokojen.

Jan R. - 30.08.2016

Kačka připravovala dceru na přijímací zkoušky na SŠ a byla velice ochotná, trpělivá a všechno uměla vysvětlit. Měla jsem i pocit, že díky Kačce dcera měla chvilku matematiku ráda. Mohu vřele Kačku doporučit, opravdu spokojenost.

Jana D. - 25.08.2016

Katka je velmi chytrá, inteligentní a hodná holka. Jde na ní vidět, že už nějaký ten čas doučuje. Když jsem něco nevěděl, tak mi poradila a nebyl problém to i procvičit. Spolupráce byla vynikající. Také jde na ni vidět, že ji to baví. Co se týká domluvy na doučování, tak to nemělo chybu a vždy my vyšla vstříc. Klidně bych ji doporučil komukoliv jinému, kdo by potřeboval doučit, nebo něco vysvětlit, jen bych to určitě nenechával na poslední chvíli jako já, ale nebyl problém klidně doučovat třeba dvě i více hodin. Rozhodně Doporučuji!!!!!! :)

Aleš S. - 23.08.2016

Katka je velmi příjemná a chytrá holka . Látku umí velice dobře vysvětlit. Vždy připravená, ochotná, super domluva. Můžu jen a jen doporučit.

Robin - 19.08.2016

Ke Kačce jsem chodila celý rok, kdy mě pomáhala se zvládnutím Matematiky 1 a 2 na VUT v Brně. Matematika pro mě byla opravdu oříšek a ona mě s ní velmi pomohla. Je velice ochotná a vždy se snaží přizpůsobit časovým možnostem. Určitě ji mohu jen a jen doporučit!

Tereza K. - 05.08.2016

S Katkou mám veľmi dobré skúsenosti, svojimi vedomosťami a cennými radami mi pomohla zvládnuť náročné skúšky z matematiky a fyziky na vysokej škole. Vždy pripravená, dobre naladená a ochotná vysvetliť učivo rôznymi spôsobmi. Vrelo doporučujem !

Zuzana D. - 02.06.2016

Katka neváhala a vrhla se do mého doučování i přes úroveň vysokoškolské fyziky, kterou jsem potřeboval zvládnout. Katka je svědomitá a je ochotná se na doučování i dlouhé hodiny připravovat. Díky Katčině ochotě a znalostem, jsem dokázal tento mnou nenáviděný předmět úspěšně dokončit. Katku mohu vřele doporučit.

Michael W. - 02.06.2016

S Katkou jsme se potkávaly pravidelně po celý rok, kdy mi pomáhala s přípravou na maturitu. Musím říct, že jsem se vždy na naše hodiny těšila, protože Katka je opravdu super člověk a za ten rok se z nás staly kamarádky. Navíc všemu opravdu perfektně rozumí, na hodiny je připravená a umí látku srozumitelně vysvětlit. Určitě bych ji doporučila všema deseti a celkem mě mrzí, že už mám po maturitě a naše doučování tak skončilo :)

Sabina M. - 02.06.2016


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci