Doučování angličtiny dětí i dospělýchJosef A.

Josef Albl
Účet ověřený:
 anglický jazyk - začátečník, anglický jazyk - mírně pokročilý, anglický jazyk - příprava na maturitu, čeština - sš(literatura(pomoc s výběrem knížek, snížení učení na minimum, doučení látky
 Plzeň
  250Kč - 260Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  dochází za studenty
  doučuje i skupiny
  100% zodpovězených zpráv
  8h průměrná rýchlost odpovědi

Nabízím doučování angličtiny dospělým i dětem (dospívajícím) (od školky až po přípravu na maturitu). Jsem komunikativní a pozitivní, učení určitě nebude nuda(ani pro děti, ani pro dospělé) a budu se snažit udělat hodinu co nejefektivnější.
V současné době učím děti ve školce, na základní škole, víceletém gymnáziu i připravuji na maturitu. Mezi studenty mám i několik dospělých.

Je mi 22 let, jsem přátelský, komunikativní a pozitivní člověk :)Reference

Josef A. doporučuji, doučoval skupinu dětí v mateřské školce. Děti byly spokojené a udělaly pod jeho vedením první krůčky k angličtině.

Lenka K. - 21. 7. 2017

Josef A. mě připravil perfektně k maturitní zkoušce z anglického jazyka. Věděla jsem jak napsat správně slohovou práci a také jak postupovat při didaktickém testu. Vždy přišel na hodinu včas a byl perfektně připravený. Takže můžu určitě doporučit :)

Kamila Š. - 21. 7. 2017

Josef A. doucuje me 2 dcery anglicky jazyk jiz skoro cely skolni rok. Je vzdy dochvilny a plni vzdy to na cem se domluvime. I pres svuj nizky vek umi lehkou formou naucit to co se nepodari vystudovanym profesorum ve skole. Moc mu dekuji za praci, kterou s mymi dcerami odvadi. Doufam, ze i nadale budeme spolupracovat.

Simona K. - 18. 6. 2017

Pepa A. je můj doučovatel AJ. Již mi doučuje 3 měsíce a o anglickém jazyku jsem věděl jen to, že existuje. Za 3 měsíce mě nenásilnou formou připravil na jednoduchou komunikaci. Je dochvilný a přes svůj nízký věk, vždy plní dané slovo. Doporučuji.

Zdeněk B. - 12. 5. 2017

Mohu jen doporučit! Úžasný přístup a domluva. Hodiny byly zabavné a pro mě velmi přínosné. Od základní školy se nikomu nepodařilo objasnit mi anglickou gramatiku. Nyní tomu opravdu rozumím a dokonce mě to i baví. Skvělá příprava na reparát a určitě budu na doučování docházet dál :-)

Eva U. - 27. 8. 2016

Pepa je vynikajici doučovatel, který žákovi vysvětlí vše perfektně od hlavy až k patě. Mě osobně dokázal vysvětlit to, co se mé paní učitelce za 4 roky nepodařilo. Doporučuji

Kristýna Š. - 20. 8. 2016


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci