Doučování angličtiny dětí i dospělýchJosef A.

Josef Albl
Účet ověřený:
anglický jazyk - začátečník, anglický jazyk - mírně pokročilý, anglický jazyk - příprava na maturitu, čeština - sš(literatura(pomoc s výběrem knížek, snížení učení na minimum, doučení látky
Plzeň, 318 00
320Kč - 320Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
16h průměrná rýchlost odpovědi

Nabízím doučování angličtiny dospělým i dětem (dospívajícím) (od školky až po přípravu na maturitu). Jsem komunikativní a pozitivní, učení určitě nebude nuda(ani pro děti, ani pro dospělé) a budu se snažit udělat hodinu co nejefektivnější.
V současné době učím děti ve školce, na základní škole, víceletém gymnáziu i připravuji na maturitu. Mezi studenty mám i dospělé.

Učení AJ je zábava a ne jen doplňování gramatiky do vět, chtěl bych ukázat, že AJ jde naučit i příjemnějším způsobem.

Je mi 23 let, jsem přátelský, komunikativní a pozitivní člověk :)

Hledám pouze vážné zájemce, kteří se jazyk chtějí opravdu naučit :)Reference

Když jsem Pepu A. kontaktovala, neuměla jsem ani základy z anglického jazyka. Bála jsem se, že už je pozdě a že nemám šanci maturitu z angličtiny zvládnout. Po tom, co jsem s Pepou pracovala, jsem po pár hodinách začala vidět zlepšení a dostala jsem základy, na kterých jsme během 2 let dokázali postavit moji angličtinu na maturitní úroveň. Pepovo hodiny jen doporučuji.

Michaela Š. - 4. 5. 2019

Josef A. je skvělý doučovatel angličtiny.Mohu všem doporučit.Nejen, že je spolehlivý, dochvilný, a umí vše perfektně vysvětlit, ale jeho hodiny jsou i zábavné ☺

Marcela M. - 18. 2. 2019

Měla jsem velké nedostatky co se týče anglického jazyka a neudelala jsem třikrát didakticky test. Dostala jsem kontakt na Josefa A. a diky němu jsem vse zvládla. Ihned poznal moje nedostatky, které behem par měsíců vylepšil a dukladne me pripravil na zkousku. Hodiny angličtiny byly zajímavé, příjemné a zábavné. Na schuzky docházel včas a s úsměvem. Diky J. A. jsem dostala sebevědomí a odmaturovala. Mohu jen doporučit! Lepsiho učitele jsem nepotkala :)

Nicole O. - 6. 6. 2018

Josef A. doporučuji, doučoval skupinu dětí v mateřské školce. Děti byly spokojené a udělaly pod jeho vedením první krůčky k angličtině.

Lenka K. - 21. 7. 2017

Josef A. mě připravil perfektně k maturitní zkoušce z anglického jazyka. Věděla jsem jak napsat správně slohovou práci a také jak postupovat při didaktickém testu. Vždy přišel na hodinu včas a byl perfektně připravený. Takže můžu určitě doporučit :)

Kamila Š. - 21. 7. 2017

Josef A. doucuje me 2 dcery anglicky jazyk jiz skoro cely skolni rok. Je vzdy dochvilny a plni vzdy to na cem se domluvime. I pres svuj nizky vek umi lehkou formou naucit to co se nepodari vystudovanym profesorum ve skole. Moc mu dekuji za praci, kterou s mymi dcerami odvadi. Doufam, ze i nadale budeme spolupracovat.

Simona K. - 18. 6. 2017

Pepa A. je můj doučovatel AJ. Již mi doučuje 3 měsíce a o anglickém jazyku jsem věděl jen to, že existuje. Za 3 měsíce mě nenásilnou formou připravil na jednoduchou komunikaci. Je dochvilný a přes svůj nízký věk, vždy plní dané slovo. Doporučuji.

Zdeněk B. - 12. 5. 2017

Mohu jen doporučit! Úžasný přístup a domluva. Hodiny byly zabavné a pro mě velmi přínosné. Od základní školy se nikomu nepodařilo objasnit mi anglickou gramatiku. Nyní tomu opravdu rozumím a dokonce mě to i baví. Skvělá příprava na reparát a určitě budu na doučování docházet dál :-)

Eva U. - 27. 8. 2016

Pepa je vynikajici doučovatel, který žákovi vysvětlí vše perfektně od hlavy až k patě. Mě osobně dokázal vysvětlit to, co se mé paní učitelce za 4 roky nepodařilo. Doporučuji

Kristýna Š. - 20. 8. 2016


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci