Doučování angličtiny dětí i dospělýchJosef A.

Josef Albl
Účet ověřený:
anglický jazyk - začátečník, anglický jazyk - mírně pokročilý, anglický jazyk - příprava na maturitu, čeština - sš(literatura(pomoc s výběrem knížek, snížení učení na minimum, doučení látky
Plzeň, 318 00
320Kč - 320Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend
dochází za studenty
doučuje i skupiny
100% zodpovězených zpráv
22h průměrná rychlost odpovědi

V současné době mám poslední dvě volná místa pro úplné začátečníky. Veškeré recenze ohledně mojí výuky naleznete níže na mém profilu.
Hledám pouze vážné zájemce.Reference

Když jsem Pepu A. kontaktovala, neuměla jsem ani základy z anglického jazyka. Bála jsem se, že už je pozdě a že nemám šanci maturitu z angličtiny zvládnout. Po tom, co jsem s Pepou pracovala, jsem po pár hodinách začala vidět zlepšení a dostala jsem základy, na kterých jsme během 2 let dokázali postavit moji angličtinu na maturitní úroveň. Pepovo hodiny jen doporučuji.

Michaela Š. - 4. 5. 2019

Josef A. je skvělý doučovatel angličtiny.Mohu všem doporučit.Nejen, že je spolehlivý, dochvilný, a umí vše perfektně vysvětlit, ale jeho hodiny jsou i zábavné ☺

Marcela M. - 18. 2. 2019

Měla jsem velké nedostatky co se týče anglického jazyka a neudelala jsem třikrát didakticky test. Dostala jsem kontakt na Josefa A. a diky němu jsem vse zvládla. Ihned poznal moje nedostatky, které behem par měsíců vylepšil a dukladne me pripravil na zkousku. Hodiny angličtiny byly zajímavé, příjemné a zábavné. Na schuzky docházel včas a s úsměvem. Diky J. A. jsem dostala sebevědomí a odmaturovala. Mohu jen doporučit! Lepsiho učitele jsem nepotkala :)

Nicole O. - 6. 6. 2018

Josef A. doporučuji, doučoval skupinu dětí v mateřské školce. Děti byly spokojené a udělaly pod jeho vedením první krůčky k angličtině.

Lenka K. - 21. 7. 2017

Josef A. mě připravil perfektně k maturitní zkoušce z anglického jazyka. Věděla jsem jak napsat správně slohovou práci a také jak postupovat při didaktickém testu. Vždy přišel na hodinu včas a byl perfektně připravený. Takže můžu určitě doporučit :)

Kamila Š. - 21. 7. 2017

Josef A. doucuje me 2 dcery anglicky jazyk jiz skoro cely skolni rok. Je vzdy dochvilny a plni vzdy to na cem se domluvime. I pres svuj nizky vek umi lehkou formou naucit to co se nepodari vystudovanym profesorum ve skole. Moc mu dekuji za praci, kterou s mymi dcerami odvadi. Doufam, ze i nadale budeme spolupracovat.

Simona K. - 18. 6. 2017

Pepa A. je můj doučovatel AJ. Již mi doučuje 3 měsíce a o anglickém jazyku jsem věděl jen to, že existuje. Za 3 měsíce mě nenásilnou formou připravil na jednoduchou komunikaci. Je dochvilný a přes svůj nízký věk, vždy plní dané slovo. Doporučuji.

Zdeněk B. - 12. 5. 2017

Mohu jen doporučit! Úžasný přístup a domluva. Hodiny byly zabavné a pro mě velmi přínosné. Od základní školy se nikomu nepodařilo objasnit mi anglickou gramatiku. Nyní tomu opravdu rozumím a dokonce mě to i baví. Skvělá příprava na reparát a určitě budu na doučování docházet dál :-)

Eva U. - 27. 8. 2016

Pepa je vynikajici doučovatel, který žákovi vysvětlí vše perfektně od hlavy až k patě. Mě osobně dokázal vysvětlit to, co se mé paní učitelce za 4 roky nepodařilo. Doporučuji

Kristýna Š. - 20. 8. 2016


Fotky a certifikátyKontaktní formulářNapsat referenci