Lenka V.

Lenka Venterová
Účet ověřený:
angličtina, čeština pro cizince, anglický jazyk, angličtina - zš, anglický jazyk - business
Doučuje i přes skype / internet
290Kč - 310Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,
doučuje i skupiny
70% zodpovězených zpráv
1h průměrná rýchlost odpovědi

"Každý se může naučit anglicky"

Angličtinu vyučuji již přes 12 let.
Většina mých klientů jsou děti nebo studenti od 1,5 roku až po středoškoláky, ale vyučuji i dospělé nebo angličtinu ve firmách.
Pro děti jsou individuální hodiny vhodné, pokud jim nevyhovuje výuka ve skupince, potřebují pomoc s učivem, které zrovna probírají ve škole nebo nemohou dojíždět. Právě proto nabízím i možnost výuky přes skype.

Pro děti nabízím i skupinové hodiny po 3 - 5 dětech.

Pro dospělé jsou individuální hodiny příležitostí se angličtinu skutečně naučit, protože každá hodina je zaměřená pouze na jejich potřeby.

Češtinu jsem vyučovala zahraniční děti, žijící v České republice. Mohu jim pomoci s učivem, které právě probírají ve škole a s komunikací.

Vystudovala jsem pedagogiku na UTB ve Zlíně a v současné době pokračuji PhD. studiem, obor pedagogika.

Prosba nakonec: Pokud se domluvíme na první hodině a z nějakého důvodu ji student musí zrušit, tak prosím, aby mi napsal zprávu sem, email nebo alespoň zaslal sms. Děkuji

Doučuji ve Štípě, kde mám vlastní učebnu, zde jsem k dispozici kdykoliv, dojíždím pouze do Zlína a to v dopoledních hodinách nebo ve středu odpoledne do 16 hod.

Cena: 300kč za 60 min. výuky za studenta.
V případě dvou studentů je cena za 60 min. 200kč nebo za každého studenta.

.Reference

Paní V. vyučovala angličtinu několik let na naší škole. Děti s ní byli spokojené, v hodinách je dokázala nadchnout pro jazyk.

Marketa S. - 25. 8. 2017

Dobrý den, můj syn chodí k Lence již několik let na skupinovou výuku. V současné době má 5 roků, angličtina ho baví a již dokáže komunikovat přiměřeně svému věku. V výukou i "tetou Lenkou" jsme spokojeni a budeme pokračovat i nadále.

Aex N. - 2. 3. 2017

Lektorka mne připravuje k maturitě z anglického jazyka. Na rozdíl od výuky ve škole, její vysvětelní gramatiku chápu a máme i dostatek času k procvičování.

Jarmila K. - 12. 1. 2017

Dcera se u Lenka připravuje na Cambridžské zkoušky YLE Flyers. Angličtina ji baví, na hodiny se vždy těší.

Jana B. - 5. 1. 2017

K Lence chodím se synem na angličtinu od 2 let. Naní je předškolák, hodiny ho stále baví, naučil se spoustu věcí a pro nás nejdůležitější, že na dovolené se anglicky domluví, samozřejmě přiměřeně svému věku.

Marketa - 30. 12. 2016

Lektorka dochází pravidelně k nám do firmy a vyučuje angličtinu na úrovni intermediate. Jsme s ní spokojeni, lektorka je spolehlivá, vždy přijde čas a je připravená.

Martin F. - 22. 12. 2016

Lektorka mne za 4 roky, co k ní docházím na angličtinu pomohla z úrovně pre-intemediate až na upper-intermediate. Docházím k ní jednou týdně a dá se s ní domluvit pokud zrovna nemohu na jiném termínu.

Jana T. - 21. 12. 2016

Lenka doučuje moji dceru již delší dobu. Je trpělivá a ochotná vysvětlovat vše neustále dokola. Od té doby, co dcera toto doučování, tak dceři se zlepšila známka z angličtiny ve škole a i její přístup k tomuto předmětu.

Martina G. - 20. 12. 2016


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci