Jana H.

Jana Humlová
Účet ověřený:
anglický jazyk, francouzský jazyk - zš, francouzský jazyk - sš, španělský jazyk - začátečník
Praha, Kladno
Doučuje i přes skype / internet
230Kč - 350Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer,
80% zodpovězených zpráv
21h průměrná rýchlost odpovědi

*** Mgr. Učitelství AJ a FJ
*** Bc. Cizí jazyky pro komerční praxi
*** studijní pobyt ve Francii a pracovní pobyt v Kanadě
*** 10 let praxe s ind. výukou
*** časová flexibilita


Jsem absolventka magisterského studia v oboru učitelství AJ a FJ a bakalářka v oboru Cizí jazyky pro komerční praxi. Své jazykové znalosti jsem zdokonalovala i během studijního pobytu ve Francii a více než ročního pracovního pobytu v Montrealu, Quebec, Kanada.

Pracuji jako překladatelka a často cestuji. Z tohoto důvodu nabízím převážně doučování přes SKYPE, které je ale velmi interaktivní díky neomezeným zdrojům, které internet nabízí. Jsem časově velmi flexibilní a mohu se tak přizpůsobit Vašemu harmonogramu.

S individuální výukou, kterou považuji i za své hobby, mám mnohaleté zkušenosti. V rámci studia jsem absolvovala praxi na základních školách v Kladně a Plzni a poté jsem dva semestry spolupracovala s několika jazykovými školami.

Klienti:
- žáci ZŠ
- studenti SŠ (příprava na maturitní zkoušku)
- dospělí
- doučování možné i ve skupince

Certifikáty:
Delf B2
IELTS C1Reference

Jana mě učí španělštinu před mým odjezdem do Peru a chtěla bych jí touto cestou poděkovat. Není to žádná učebnicová nuda. Oceňuji její flexibilní přístup k individuálním požadavkům, kreativitu a důraz na výuku jazyka v reálných situacích. Jana procestovala kus světa, jazyky nemá naučené jen s učebnic a to vidím jako velké plus.

Lucie S. - 9. 6. 2017

Jana je velmi milá a trpělivá lektorka. Její hodiny jsou pestré a zábavné. Dokáže danou látku velice srozumitelně vysvětlit. Rozhodně vidím ve své angličtine veliké zlepšení, tudíž tuto lektorku vřele doporučuji.

Eliška H. - 29. 5. 2017

Jana je skvělá a trpělivá učitelka , díky jejím lekcím jsem se zdokonalil ve výslovnosti a gramatice .Výuka byla zábavná a poutavá . Rozvrh hodin byl flexibilní, doučování probíhalo i ve večerních hodinách a víkendech . Slečnu Janu bych každému vřele doporučil zaručeně si zlepšíte svojí angličtinu .

MArek J. - 20. 4. 2017

Jana je nejlepší lektorka, jakou jsem měla. Díky její výuce jsem se zlepšila před odjezdem do zahraničí. Vyhovovala mi především časová flexibilita a možnost výuky online přes Skype, protože jsem velmi pracovně vytížená. Vždy také přizpůsobila hodiny mým požadavkům a rozhodně jsem se nikdy nenudila!

Denisa K. - 7. 9. 2016

Jana je velmi dobrá, flexibilní lektorka. Vždy se na její hodiny těším. Výuka probíhá rozmanitě, část výuky např. mluvíme, poté děláme různá cvičení, apod. Za tu dobu, co mě učí, jsem udělala velký pokrok a mohu ji vřele všem doporučit, protože vyniká jak svými zkušenostmi, tak i ochotou.

Žaneta N. - 8. 8. 2016

Jana je vynikající, trpělivá, velice příjemná lektorka s aktivním přístupem ke studentovi. Hodina je pestrá a zábavná . Mohu ji na 100% doporučit.

Renata P. - 27. 7. 2016


Fotky a certifikátyKontaktní formulář


Napsat referenci