Linh T.

Linh Tran Dieu
Účet ověřený:
 chemie - zš, chemie - sš, matematika - zš, matematika - sš, francouzský jazyk - začátečník, anglický jazyk - začátečník, čeština - sš, čeština - zš
  Praha
  150Kč - 250Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  doučuje i skupiny
  80% zodpovězených zpráv
  8h průměrná rýchlost odpovědi

Zdravím. Jsem studentka Vysoké školy chemicko-technologické v Praze. Studuju obor Chemie a chemické technologie. Předtím jsem odmaturovala na dvojjazyčném francouzském gymnáziu. Zkušenosti s doučováním mám už od prvního ročníku střední školy.Reference

S Linh jsem opravdu spokojen. Výuka je kvalitní a zajímavá. Přístup k výuce mi moc vyhovuje a Linh jde vždy o maximální výsledek. Jen doporučuji. :)

Kulhavý L. - 15. 10. 2017

Opravdu nejlepší doučovatelka jakou jsem kdy měla. Během hodiny mi dokázala vysvětlit základy analytické geometrie a to velmi milým a přátelským způsobem. Moc doporučuji !

Nela H. - 17. 8. 2016

Doučování je super, je na výuku připravená, vždy se zeptá jestli tomu rozumíme, popřípadě vysvětlí ještě jednou. Je schopná doučovat i dvojice a víc. Pro ty co hledají kvalitní doučování a zárověň milé a přátelské doučovatele je Linh ta pravá.

Viktorie Š. - 17. 8. 2016

S doučováním jsem naprosto spokojená, Linh je trpělivá, přátelská, flexibilní a vstřícná. Ráda mi se vším pomůže a aktivně se na výuku připravuje.

Šárka M. - 27. 7. 2016


Kontaktní formulář


Napsat referenci