LM E.

LM Education
Účet ověřený:
 chemie - zš, chemie - sš, matematika - zš, matematika - sš, anglický jazyk - začátečník, technické kreslení
  Praha
  150Kč - 300Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  doučuje i skupiny
  60% zodpovězených zpráv
  6h průměrná rýchlost odpovědi

Jsme duo studentů technických vysokých škol (ČVUT a VŠCHT), které je schopno poskytnou komplexní doučování z předmětů: matematika (ZŠ, SŠ), anglický jazyk (ZŠ, SŠ), chemie (ZŠ, SŠ), fyzika (ZŠ, SŠ), technické kreslení. Již máme zkušenosti s doučováním a prací s dětmi (doučovací centrum Olymp). Vždy se snažíme, aby se náš student cítil dobře a mohl tak plně rozvíjet svůj potenciál, žádné opakování prázdných frází a nudné biflování. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.
LMReference

Linh je opravdu nejlepší učitelka matematiky, kterou jsem v životě měla. Vyzkoušela jsem mnoho učitelek a učitelů, dokonce i učitelé vysoké školy a gymnázia. Během 45 minut dokázala vysvětlit fyziku, kterou jsem nechápala 3 měsíce. Matiku vysvětluje jednoznačně, rychle a účinně. Látku si zapamatujete rovnou při výuce a nemusíte se ji šprtat hodiny. Již po první hodině se mi zlepšily výsledky ve škole. Navíc je flexibilní. Jednoznačně doporučuji.

Mai D. - 4. 11. 2017

S Linh jsem opravdu spokojen. Výuka je kvalitní a zajímavá. Přístup k výuce mi moc vyhovuje a Linh jde vždy o maximální výsledek. Jen doporučuji. :)

Kulhavý L. - 15. 10. 2017

Opravdu nejlepší doučovatelka jakou jsem kdy měla. Během hodiny mi dokázala vysvětlit základy analytické geometrie a to velmi milým a přátelským způsobem. Moc doporučuji !

Nela H. - 17. 8. 2016

Doučování je super, je na výuku připravená, vždy se zeptá jestli tomu rozumíme, popřípadě vysvětlí ještě jednou. Je schopná doučovat i dvojice a víc. Pro ty co hledají kvalitní doučování a zárověň milé a přátelské doučovatele je Linh ta pravá.

Viktorie Š. - 17. 8. 2016

S doučováním jsem naprosto spokojená, Linh je trpělivá, přátelská, flexibilní a vstřícná. Ráda mi se vším pomůže a aktivně se na výuku připravuje.

Šárka M. - 27. 7. 2016


Kontaktní formulář


Napsat referenci