Linh &.

Linh & Marek
Účet ověřený:




chemie - zš, chemie - sš, matematika - zš, matematika - sš, anglický jazyk - začátečník
Praha, 19000
Doučuje i přes skype / internet
200Kč - 350Kč za 60 minut
dopoledne, po obědě, večer, víkend,
doučuje i skupiny
90% zodpovězených zpráv
15h průměrná rýchlost odpovědi

Jsme duo studentů technických vysokých škol (ČVUT a VŠCHT), které je schopno poskytnou komplexní doučování z předmětů: matematika (ZŠ, SŠ), anglický jazyk (ZŠ, SŠ), chemie (ZŠ, SŠ), fyzika (ZŠ, SŠ). Již máme zkušenosti s doučováním a prací s dětmi (doučovací centrum Olymp). Vždy se snažíme, aby se náš student cítil dobře a mohl tak plně rozvíjet svůj potenciál, žádné opakování prázdných frází a nudné biflování. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám pomůžeme.
LM



Reference

Doporučuji....je trpěliva a vše vysvětluje srozumitelně . Je milá a snaži se vše vysvětlit dokud to nechopite.Na hodiny je vždy připravena a časove se podřidi jestli to jde. Dopořučuji!

Zyldyz K. - 11. 9. 2019

S doučováním jsem byla naprosto spokojená! Slečna Linh byla na hodinu vždy připravená -předem si prošla zápisky s látkou (Analitická geometrie), které jsem jí poslala a potřebovala vysvětlit a pak, když jsme si přes Skype zavolaly, netápala a rovnou vymýšlela i další příklady. Je vidět, že má opravdu zájem aby jsem látce rozumněla. Je trpělivá a velmi vstřícná. Cena za doučování není vysoká. Časově se snaží přizpůsobit studentovi.

Kristina H. - 13. 3. 2019

Linh pomohla mému synovi s přípravou na zkoušky a nyní kdykoliv si není úplně jistý v matematice, obrací se na ní o pomoc. Z každé hodiny se vrací spokojenější, že látku pochopil.

Sarka J. - 6. 3. 2019

Díky Linh jsem zvládla opravnou zkoušku z matematiky. Učivo je vysvětlováno jednoduše a náasledně procvičováno, pod dohledem slečny doučovatelky.Velice doporučuji:)

Alica V. - 28. 8. 2018

Moc musím pochválit přístup a pomoc při přípravě na maturitu(Matematika) bez Linh, bych tonezvládl.Skvělý přístup, komunikace a domluva o vědomostech není potřeba se zmiňovat. Jen doporučuji. Díky Moc :)

Miloš H. - 7. 6. 2018

Doučováni s Linh jsem nadprůměrně spokojen :)). Dlouhou dobu jsem hledal nějaké doučování, které by mi vyhovovalo a žádné jsem nenašel. Nakonec moje mamka zná její rodiče, tak se s nima domluvila, jestli by mě nemohla doučovat. Linh je milá, mladá, sympatická, chytrá a přátelská. Matiku v oblibě nemám, vůbec mi nejde. S Linh jsem si matiku celkem oblíbil. Vždycky, když něco nechápu, tak mi to vysvětlí naprosto skvěle. Například, když ve škole něco probíráme dva týdny, Linh mi to vysvětlí rychle a přehledně klidně za dvě hodiny... Někdy se stane, že se Linh musí učit na zkoušky, tudíž nemá čas. Takže místo ní mi to vysvětlí Marek. Marek je milý, přátelský a chytrý. Matiku mi umí vysvětlit také výborně. Možná je někdy na mě až moc rychlý, tak mu řeknu aby mi to vysvětlil jěstě jednou. Musím řict, že oba jsou opravdu milý a vysvětlí všechno výborně. Jednoznačně doučování doporučuji. :))

Tomáš B. - 11. 2. 2018

Linh je opravdu nejlepší učitelka matematiky, kterou jsem v životě měla. Vyzkoušela jsem mnoho učitelek a učitelů, dokonce i učitelé vysoké školy a gymnázia. Během 45 minut dokázala vysvětlit fyziku, kterou jsem nechápala 3 měsíce. Matiku vysvětluje jednoznačně, rychle a účinně. Látku si zapamatujete rovnou při výuce a nemusíte se ji šprtat hodiny. Již po první hodině se mi zlepšily výsledky ve škole. Navíc je flexibilní. Jednoznačně doporučuji.

Mai D. - 4. 11. 2017

S Linh jsem opravdu spokojen. Výuka je kvalitní a zajímavá. Přístup k výuce mi moc vyhovuje a Linh jde vždy o maximální výsledek. Jen doporučuji. :)

Kulhavý L. - 15. 10. 2017

Opravdu nejlepší doučovatelka jakou jsem kdy měla. Během hodiny mi dokázala vysvětlit základy analytické geometrie a to velmi milým a přátelským způsobem. Moc doporučuji !

Nela H. - 17. 8. 2016

Doučování je super, je na výuku připravená, vždy se zeptá jestli tomu rozumíme, popřípadě vysvětlí ještě jednou. Je schopná doučovat i dvojice a víc. Pro ty co hledají kvalitní doučování a zárověň milé a přátelské doučovatele je Linh ta pravá.

Viktorie Š. - 17. 8. 2016

S doučováním jsem naprosto spokojená, Linh je trpělivá, přátelská, flexibilní a vstřícná. Ráda mi se vším pomůže a aktivně se na výuku připravuje.

Šárka M. - 27. 7. 2016


Kontaktní formulář



Napsat referenci