Kristýna J.

Kristýna Jáchymová
Účet ověřený:
 chemie - zš, chemie - sš, chemie - vš, biologie - zš, biologie. sš, matematika - zš, matematika - sš a další v rámci ZŠ i SŠ
 Praha
  200Kč - 260Kč za 60 minut
  dopoledne, po obědě, večer, víkend,
  40% zodpovězených zpráv
  48h+ průměrná rýchlost odpovědi

Jsem absolventkou ČZU oboru zoorehabilitace a už více jak 3 roky se věnuji doučování dětí v rámci ZŠ a práci s dětmi předškolního věku se věnuji 2 roky. Doučuji žáky od 3. třídy ZŠ i SŠ (chemie) až po vysokoškolské studenty (chemie) i žáky s dyslexií či problémy se soustředěním. Nabízím i letní přípravu na reparáty na ZŠ,SŠ (matematika, chemie) či letní přípravu před zahájením dalšího školního roku či opakování probrané látky minulého školního roku. Nabízím i doučovíní - přípravu na státní přijmací zkoušky 5., 7. i 9. třída.
Reference

Slecna Kristyna je vynikajici, doucuje dceru matematiku a je naprosto spokojena jak dcera, tak i ja. Velmi spolehliva, mila a hlavne dokaze diteti vse vysvetlit. Vice takovych mladych lidi by bylo fajn.

Helena O. - 13. 9. 2016

Se slečnou Jáchymovou jsem byla velice spokojená. Vždy přišla včas, připravená, vše vysvětlila a byla velice milá. Mou dceru doučovala matematiku 8. třídy, dcera jen a jen chválila, jak jí to skvěle jde. A to pro ní do té doby byla matematika španělská vesnice. Takže za mě i mou dceru mohu psát jen a jen chválu.

Oxana M. - 8. 9. 2016


Kontaktní formulář


Napsat referenci